Дайджест гарячих стажувань

івавпаролгрдш

Літо вже почалось, екзамени майже закінчились і прийшла пора подумати, щоб такого зробити цього літа, щоб воно запам’яталось своїми яскравими подіями. Ми підготували для тебе дайджест стажувань у різних куточках світу. Обери те, що подобається саме тобі.

Шрі Ланка
Pre School Project – Hodiya

Планування і здійснення заходів для задоволення фізичних, емоційних, інтелектуальних і соціальних потреб дітей в програмі поліпшення інтерактивних і комунікативних навичок їх.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Коломбо: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/813651

Туреччина
Intercultural Summer Camp July

Міжкультурний літній табір, реалізується у співпраці з вищими навчальними закладами, направлений на підвищення інформованості про мультикультурність серед турецької молоді, поліпшити свої знання англійської мови та навчити їх різним аспектам сталого розвитку і сприяюти SDG 4.7.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Бурса: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/823877

Угорщина
Speak Up

Стажери проводитимуть класи  англійською / німецькою / іспанською /французькою/ італійською /російською мовами в групах по 10-15 чоловік (старшокласників, студентів та літніх людей) на різних рівнях мови (початковий, середній, просунутий). Кожен клас триватиме 90 хвилин, і кожна група має мовні курси двічі на тиждень. Заняття повинні бути цікавими і ефективними, стажери можуть використовувати: комп’ютер, копії, фотографії, ігри та інші матеріали.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Gödöllő : https://opportunities.aiesec.org/opportunity/846057

Самым лучшим подарком для меня было осознание того, что в некотором смысле изменилось моё мировозрение, мои взгляды на жизнь. Сейчас я могу найти в себе силы на новые свершения. Я знаю, что я могу достичь всего. А самое банальное в том, что я это почувствовала после успешно проведённой мною сессии. Я чувствовала внимание и интерес у детей, мои страхи и переживания отошли на второй план – я поняла что я Могу это делать.” – Даша, стажування Global Volunteer в Угорщіні.

“В итоге я получил незабываемый опыт полный приятных трудностей и челенджей, а также знакомых из разных стран мира.” – Леша,  стажування Global Volunteer на Шрі-Ланці.