Дайджест можливостей в Азербайджані

Дайджест Азербайджан

Чому Азербайджан має стати твоїм місцем призначення?

Азербайджан – країна контрастів, вогнів та гостинності. Країна величних гір, багатої культури, автентичних традицій і гордого народу.  Міста, де середньовічні будівлі переплітаються зі скляними висотками.

Проект “Fireflies”

файрфлайтс

Чи знаєш справді про Азербайджан? Приєднавшись до цього проекту разом з іншими 30-ма волонтерами з різноманітних країн світу, матимеш чудову можливість відкрити дивовижні місця в цій країні, про які ніколи, можливо, і не чув до того, але які безумовно варті твоєї уваги.
Під час проекту волонтери досліджуватимуть столицю та регіони Азербайджану, створюватимуть фото та відео матеріали, писатимуть статті про відвідані місця, щоб розміщати все на firefliesazerbaijan.com та популяризувати цю дивовижну країну.
Більше деталей за посиланням, там і подавайся:
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/824550

Проект “SDG Awareness”

SDG Awareness

Метою цього проекту є підвищення рівня обізнаності про Глобальні цілі сталого розвитку ООН серед учасників і розвиток відповідального громадянського мислення у Азербайджані. Проект “SDG Awareness” допомагатиме різним віковим суспільним групам Азербайджану покращити мовні навички через міжкультурну комунікацію з іноземними волонтерами. Волонтери з різних країн світу готуватимуть теми для обговорення та залучатимуть до них учасників розмовного клубу.
Щоб податись на проект, переходь за посиланням:
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/834335

Літо вже зовсім скоро, а кількість вільних місць на проектах дуже швидко зменшується. Тому довго не думай!

Вперед – гостинний Азербайджан чекає на тебе!