Дайджест можливостей в Румунії

cvbnm,.

Румунія – одна з країн Євросоюзу. Її частина, яка колись входила до складу князівства Трансильванія, сьогодні становить для туристів величезний інтерес. Крім того, Румунія – це батьківщина кривавого господаря Валахії Влада III Цепеша, більш відомого як граф Дракула. Ця країна окутана різними містичними історіями, які так и хочеться розгадати.

Sarida Kids Club – Summer School 2.0

Стажер буде працювати в літній школі, пропонуючи інтерактивні уроки для дітей у віці від 7 до 15 років. Заняття будуть проводитися з використанням неформальних методів навчання, включаючи ігри, візуальні ефекти і пісні, щоб зробити презентацію більш інтерактивною. Вони також будуть проводити заходи на свіжому повітрі, в яких вони допоможуть дітям краще спілкуватися один з одним, навчити їх англійської мови і поділитися своїми культурними знаннями.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 22/06/2017  Кінець: 04/08/2017
Бухарест: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/847174 (2 місця)

Початок: 01/08/2017  Кінець: 13/09/2017
Бухарест: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/848658 (2 місця)

HealthCare

Стажери виступатимуть з презентаціями про практичні заняття з надання першої допомоги. Стажери допоможуть організувати і братимуть участь у заходах. Стажери допоможуть організувати заключний захід: Полювання за скарбами.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 30/06/2017  Кінець: 13/08/2017
Тімішоара: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/842751 (3 місця)

Інформація щодо візи:

Тип візи : Short Stay Visa
Тривалість : 6 – 7 weeks.
Сайт посольства : https://kiev.mae.ro/ru/node/577

Я зрозуміла на скільки сліпа я була. В світі стільки всього робиться, а я нічого не зробила для того, щоб допомогти у вирішенні хоч одної із проблем. Я як особистість, як молода людина, повинна приймати рішення і діяти, щоб принести зміни в світ. Я як лідер, повинна поважати інші культури, людей, і навчатися новому, адже світ такий різний. Сприйняття, аналіз, дія.” – Надія Мартинюк. Стажування у Румунії.

Літо вже настало, а кількість вільних місць на проектах дуже швидко зменшується. Тому довго не думай!

Вперед – ця неймовірна країна чекає на тебе!