Дайджест можливостей у Александрії

вапролдж

Єгипет – це не тільки тепле море, піраміди та верблюди. Єгипет – це невичерпна історія в барельєфах, місцеві ринки, традиції від яких переймає подих, дуже дешева та смачна локальна їжа. Представляємо вам дайджест стажувань у середземноморській Александрії.


Scouts d’alexandrie – Quality Education

«Поодинці ми можемо зробити так мало, разом ми можемо зробити так багато.» Люди обирають свою подорож з AIESEC з різними цілями, але незалежно від того,  нічого більшого не може бути досягнута в поодинці, і в рамках цього проекту, ви дізнаєтеся значення спільної роботи з розвідниками Олександрії, роблячи різницю в співтоваристві , впливаючи на молодь шляхом організації різних заходів і подій.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:
Початок: 01/07/2017  Кінець: 15/08/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/845869

Green Minds – Camping opportunity- Life On Land

«Земля є те, що є спільним для усіх нас.» День, коли ми замовкли про те, що дійсно важливо! Тому що кожна людина повинна мати можливість вчитися в позитивному середовищі, щоб отримувати задоволення від процесу навчання, і відчувати себе комфортно і бути задоволеним живучи ньому. Ми запрошуємо вас зробит вплив у майбутеє в якості інструктора навколишнього середовища для підвищення обізнаності про підтримку навколишнього середовища.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:
Початок: 07/07/2017  Кінець: 09/09/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/851575

 Summer camp

Ось де незнайомці стають друзями назавжди. Існує завжди одне літо, що зміне вас! Ми пропонуємо Вам приєднатися до нашої літній школи-табіру, в і який є відмінна можливість вивчити нові речі або зануритися в області, які ви любите. Ви будете отримувати прибуток, але «сонячним світлом і посмішками»!

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:
Початок: 07/07/2017  Кінець: 22/08/2017


Screenshot_1 Рисунок1
Єгипет – саме та країна, яка може дати тобі багато можливостей, щоб відчути все різноманіття світу, кинути виклик собі й зробити позитивний вплив в світі найбільше. Стажування допомогло мені переосмислити всі мої життєві цінності, світогляд, розширити кругозір і це, напевно, було найголовнішим. Завдяки друзям з 7 країн світу на сьогодні це один з найяскравіших місяців мого життя.” – Марина, Єгипет, Фаюм, програма стажувань Global Volunteer Участь у проекті Amal дала мені можливість зрозуміти реалії цієї неймовірної країни. То відчуття , коли ти насправді кайфуєшь від того, що ти робиш, Коли ти даєш знання людям, які насправді потребуть у цьому. Стажування Global Volunteer це виклик собі та своїм страхам, знайомство із новою культурою та обізнаність про світові тренди, новий досвід, можливість зробити свій внесок у суспільство та люди з різних куточків світу.” – Даша, Єгипет, Александрія програма стажувань Global Volunteer