Дайджест можливостей у Словаччині

dfghjkl;

Словаччина має спільний кордон з Україною і є нашою сусідкою. Варто поцікавитися що ж цікавого є у цій сусідній країні. Територія Словаччини є набагато меншою, ніж України і тому її легко та швидко, по автобану, можна об’їздити, завітавши в найгарніші місця. Чому цього року? – А для чого зволікати, подивіться самі. 

EDUCATE Slovakia – Kindergartens

Ви будете працювати з волонтерами з різних куточків світу і станете частиною навчального процесу в словацьких дитячих садах. Діти невинні, без упереджень і легко піддається впливу, тому ми хочемо з ранього віку дати їм перспективу до глобального мислення, повної толерантністі і культурного взаєморозуміння через досвід інтерактивних занять, ігор, пісень, віршів.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 03/07/2017  Кінець: 15/08/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820995

International Summer

Через інтерактивні лекції, ми хочемо побудувати глобальне мислення і впевнених у собі дітей (віком від 6 до 14 років) в регіоні ZILINA. Ви будете працювати на лекціях, присвячених культурної обізнаності та важливості іноземних мов (в основному англійської мови) і підготовлювати заходи для дітей, які допоможуть їм зламати загальні забобони і мовні бар’єри. Будь-яка діяльність повинна бути пов’язана з конкретною темою.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 01/07/2017  Кінець: 26/08/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/836337

“Стажування дало мені зрозуміти, що світ не такий уже й великий, і насправді більше речей об’єднує нас, ніж роз’єднує. Я прийняла себе такою, як я є та просто почала насолоджуватись тим, що відбувається зі мною.” – Ірина, стажування Global Volunteet у Словаччині.