Дайджест можливостей у Туреччині

аапро

Загадкова Туреччина🕌! Ніби так близько до України, але, повірте, це зовсім інший світ. Там, де час зупиняється і кожен вид перехоплює дух, кожна деталь привертає погляд своєю особливістю. Це те, що можна сотні разів бачити на картинках, але й по-справжньому відчути наживо.

Myself My World

Myself My World, буде реалізований у співпраці зі старшими школами, спрямований на підвищення мулікультурної обізнаності у турецької молоді, поліпшення їх англійської мови і навчання їх різним аспектам сталого розвитку, а також внесення вкладу в SDGs 4,7.  Ми не тільки поширим проінформованість про сталий розвиток та його проблеми, а й надасть їм можливість діяти щодня, з тим щоб повністю реалізувати SDG в Туреччині.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 26/06/2017  Кінець: 14/08/2017
Адана: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/845725

Початок: 26/06/2017  Кінець: 08/08/2017
Анталія: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820987

Women inPower

Women inPower,  реалізований з AIESEC та у співпраці з НГО / і університетів, прагне підвищити голос жінок і підвищити проінформованість громадськості про становище жінок в Туреччині. Цей проект сприяє досягненню Глобальної мети 5,1, безпосередньо працюючи з організаціями, спрямованими на розширення прав і можливостей жінок і підвищення обізнаності широкої громадськості. Завдяки проекту знедолені жінки будуть наділені повноваженнями в галузі освіти і підтримки організацій для підвищення їх голосу у суспілстві.

Основні види діяльності:
– Проведення досліджень про гендерну рівність в Туреччині шляхом збору даних і проведення інтерв’ю.
– Планування і проведення заходів щодо поширення інформації про становище жінок в Туреччині.
– Робота з заходами соціального впливу проекту та проведення дослідження про тему гендерної рівності
– Проведення презентацій про культуру різних країн, з представленням традиційних страв і предметів з рідної країни стажера.
– Організація заходу про проблему гендерної рівності для поширення інформації серед суспільства.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 10/07/2017  Кінець: 24/08/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/821261

Початок: 24/07/2017  Кінець: 05/09/2017
Стамбул: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/836512

Початок: 24/07/2017  Кінець: 05/09/2017
Бейра: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/827461

“На моєму проекті було 25 стажерів із 16 країн, і кожен з них має свою історію, своє бачення світу. Найважливішим для мене на стажуванні було бути серед всіх цих нових думок, розуміти їх та надалі поділитися ними вже в Україні.  Ми були всі різні, але ми знайшли спільну мову та порозуміння.” – Ліза, Ізмір, Туреччина

“Стажування у Стамбулі відкрило для мене новий світ. Країна і люди, які там живуть, зачаровують. Їх культура, традиції, ставлення до власної історії надихають, а кухня і краєвиди назавжди залишаються у пам’яті.” – Аня , Туреччина, программа стажування Global Volunteer

Почалося нове літо☀️ і сесія вже відходить на задній план, а потрібно ж тепер зробити це літо незабутнім!
Вперед! Реєструйся вже зараз.