Дайджест можливостей у Туреччині

Дайджест можливостей у Туреччині

Чому Туреччина має стати твоїм місцем призначення?

Туреччина – це колиска цивілізацій, де змішання культур, людей, кухонь, етнічних груп, релігій, традицій огорнуло континенти і сформувалось в одне ціле.
Досвід Туреччини – щось, що ти можеш торкнутися, відчути, спробувати, побачити, почути. Це просто місце, де ти можеш бути самим собою, де ти можеш любити, сміятися, жити і вчитися.

Myself My World

Проект «Myself My World»

«Myself My World» реалізовується у співпраці з вищими навчальними закладами, та направлений на підвищення міжкультурної обізнаності турецької молоді, покращення знання англійської мови та зростання обізнаності про різні аспекти сталого розвитку. Цей проект допоможе не лише збільшити обізнаність про сталий розвиток і важливі проблеми, але і надихне молодь реалізовувати Цілі сталого розвитку у Туреччині у довгостроковій перспективі.
Подавайся на проект у одному із прекрасних міст Туреччини:
Стамбул: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820844
Ізмір: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/811892
Бурса: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/823880
Газіантеп: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/818428

Speaking Club

Проект «Speaking Club»

Метою «Speaking Club» є створення середовища, в якому молодь Туреччини матиме змогу отримати практичні навички розмовної англійської мови, дізнатись про інші культури та світогляди, обговорювати разом із іноземними волонтерами такі теми як сталий розвиток та глобальні проблеми, а також роль кожної людини у їх вирішенні.
Проект цього літа організовують у кожному з наступних міст Туреччини:
Газіантеп: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/818750
Коджаелі: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/826676
Трабзон: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/822557

Impact NGO

Проект «Impact NGO»

В рамках проекту «Impact NGO» волонтери з різних країн допомагають неурядовим організаціям Туреччини: аналізують поточний стан організацій, створюють та імплементовують маркетингові та управлінські стратегії, працюють над оптимізацією процесів в організації.
На цей проект можна податись у Коджаелі та Адані, детальніше за посиланням:
Коджаелі: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820205
Адана: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820846

Break Up The Barriers

Проект «Break Up The Barriers»

«Break Up The Barriers» організований у співпраці з місцевими муніципалітетами, іншими неурядовими організаціями та реабілітаційними центрами і має за мету надати людям з обмеженими можливостями необхідні знання та вміння через різноманітні воркшопи та заходи, які проводитимуть іноземні волонтери, щоб розширити їхні горизонти та надихнути до кроків в майбутньому. Проект також допоможе у підвищенні обізнаності про проблеми людей з обмеженими можливостями та їх кращій інтеграції у суспільство.
На цей справді важливий проект можна податись у таких містах Туреччини:
Коджаелі: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820183
Бурса: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/823867
Ескішехір: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820002
Анкара: https://opportunities.aiesec.org/opportunity/835692

Дедлайн подачей на проекти – 27 квітня. Тож, довго не думай!

Що кажуть інші про свій досвід Global Volunteer у Туреччині:

«Моє стажування в прекрасному Стамбулі повністю змінило мене і моє життя! Кожен день там дарував мені купу несподіванок, надзвичайних людей і безцінний досвід!» – Юлія

«Для мене Туреччина відкрилась не тільки як країна з “All inclusive”, але як і держава,  яка має чудові краєвиди, цікаві традиції та відкритих щирих людей. AIESEC  стажування – це не просто подорож, це щось набагато більше, що варте твоєї уваги.» – Крістіна

«Це стажування змінило моє бачення світу, перевернуло мої цінності, мої плани на майбутнє. Якщо хочеш пізнати себе справжнього, ти маєш спробувати те життя, яке чекає тебе на стажуванні від AIESEC.» – Любов

Вперед – неймовірна Туреччина чекає на тебе!