Життя на 100%

впі

Як сказав американський підприємець і винахідник Стів Джобс: “Коли мені було 17 років, я почув одну важливу річ « Якщо будеш проживати кожен день, так ніби він останній – одного разу, напевно, виявишся правим ». Це справило на мене сильне враження! З тих пір ось вже 33 роки я щоранку дивлюся в дзеркало і запитую себе: «Якби сьогодні був останній день мого життя, захотів би я робити те, чим збираюся зайнятися»? І кожен раз, коли відповідаю собі “Ні” занадто багато днів поспіль, я розумію, що треба щось змінювати.”

Життя на потім

Відкладаючи свої божевільні ідеї і недосяжні цілі на потім, на потім ти відкладаєш життя, а що, якщо потім ніколи не настане?

Тобі ж всього 20, ще все життя попереду, ти все встигнеш, можна розслабитися і бити байдики. У мене для тебе погані новини. Якщо взяти до уваги середню тривалість життя, то ти уже перетнув 28%, звичайно 72% ще попереду, але вони пройдуть так само швидко.

Як тобі тепер ідея: на потім?

Вік від 20 до 30 – це роки які визначають твоє подальше життя, і справа тут не в квартирах, машинах, зарплаті – це не ті речі за якими тобі варто гнатися. Зараз тобі потрібно інвестувати у свій розвиток, і робити це на максимум, тому що саме це визначає те, яким буде подальше життя. Ті знання, виходи за межі зони комфорту, навички, якості, прочитані книги, яскраві моменти, твоє оточення, все це визначає твої наступні 10 років життя. Інвестиції в спогади, а не квартиру, банківський рахунок або золоту картку, матимуть більш вагоме значення після. Зараз ти можеш бути ким хочеш і де хочеш. щоб визначити ким і де тобі краще бути в 30. Це час помилятися, і з кожною помилкою отримувати ще більше можливостей, відкривати нові перспективи, підкорювати нові горизонти.

Бери нові можливості, приймай виклик, ризикуй, роби помилки, наступай на ті ж граблі. Час спробувати все, час прагнути до неможливого, виходити за межі себе і своїх можливостей. А поспати можна і на тому світі :)

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *