Ризикувати, а нащо?

Ризикувати – це значить стрибнути з обриву, розправляючи крила в польоті. – Рей Бредбері, американський письменник-фантаст. hfjgk,j

Дитячий сад, школа, університет, робота, зручний м’який диван і вихідні, щоб на ньому полежати. Комусь подобається такий хід подій, хтось хоче більшого. Нажаль, мало тільки хотіти, потрібно брати і робити. Робити те чого ніколи не робив, те, що страшно, про що лячно навіть подумати!

Якби ніхто ніколи не ризикував, Мікеланджело розписав би фресками підлогу Сікстинської капели. – Ніл Саймон, американський драматург.

;l'

Зі школи ми з друзями почали забавну гру, неважливо яка її назва, та я і не пам’ятаю, важлива її суть – «Якщо мені це страшно я зобов’язаний це зробити». І це не про те щоб стрибати з літака без парашута, дражнити собак, перебігати дорогу на червоне світло, і навіть не про катання на велосипеді без шолома скоріше, скоріше це:

– коли тобі подобається хлопчик – підійти і відверто сказати йому про це;

– подорож не з туристичним агентством, а так, навмання і в нікуди, з коуч серфінг, автостопом;

– висловити свою думку в аудиторії в 100 чоловік;

– носити те, що не модно;

– робити те, чого бояться інші;

– жити ризикуючи;

– шукати нові можливості http://aiesec.ua/youth/global-volunteer/

Ризикувати страшно. Ніхто не знає, що буде далі, можна ризикнути і помилитися, ризикнути і витратити час даремно або ризикнувши одного разу назавжди залишитися щасливим. Але, не змінюючи звичний хід подій – не чекайте нових результатів. Залишившись в зоні комфорту, ви самі відібрали у себе можливість на яскравє, насиченє емоціями життя.

Далеко запливає лише той, хто готовий ризикувати. Безпечні човна не відходять далеко. – Дейл Карнегі, американський педагог, психолог, письменник.

klj;

Кожен день перед нами постає вибір, провести його як і 6 попередніх на цьому тижні, залишитися в звичному оточенні і йти по уторованим стежках, вибирати що легше і давно знайоме або ризикнути і змінити все, ось так, в одну хвилину!

А що обираєте ви?

Вирішили змінювати звичний хід подій? Тоді вам сюди – http://bit.ly/2g3Z3oJ