Розкрутка власної сторінки в інстаграм: корисні лайфхаки

В сучасну епоху інстаграм перетворився зі звичайної соціальної мережі на інструмент для селф-брендингу та один з найуспішніших рекламних майданчиків. Як же зробити так, щоб твій акаунт не загубився серед тисяч подібних? Отож, лови корисні поради для просування твоєї сторінки в інстаграмі зібрані командою AIESEC в Україні.

Лайфхак #1. Творчо підійди до оформлення профілю, другого разу скласти перше враження вже не буде.

Опис. З опису твого профілю має бути відразу зрозуміло, хто ти і чим займаєшся. Лаконічно, але цікаво розкажи про себе на англійській мові. Додай посилання на свій блог чи посилання на профілі в інших соціальних мережах.

Фотографія профілю визначає те, які емоції твоя сторінка викликатиме в підписників. Два категоричних «ні» – це фото в дзеркалі та фото здалеку. Краще обирати фото зблизька, адже тоді тебе буде легше впізнати.

Оригінальна назва профілю допоможе запам’ятатися. Якщо хочеш, щоб твій акаунт виглядав офіційно (і тебе можна було легко знайти, до речі)  – обмежся ім’ям та прізвищем, якщо ж хочеш додати краплю креативності – вигадай нікнейм. Краще не використовувати цифри типу дати народження або номеру телефону в назві сторінки.

Лайфхак #2. Обери цікавий та корисний контент своєї інстаграм-сторінки. Краще вибрати один напрямок, як-от мандри, який цікавий насамперед тобі. Приміром, інстаграм-блоги учасників програми стажувань Global Volunteer від AIESEC наповнені крутим контентом з їхніх незабутніх подорожей – нова смачнюча їжа; краєвиди, від яких перехоплює дух; друзі з різних куточків землі – кращого наповнення для аканту і не вигадаєш. Лишень переглянь кілька сторінок наших героїв: Ірина Мазур та Світлана Довжук, що побували на стажуванні на Шрі-Ланці, і Вікторія Стрілець, яка волонтерила в Грузії.

21913055_1779030742394660_447111093_n

Лайфхак #3. Підтримуй якість свого контенту. Для обробки фото можна використовувати  VSCO та Adobe Photoshop Lightroom. Завжди пам’ятай про такі важливі складові гарного фото як горизонт, освітлення та композиція. Не завалюй горизонт, коли фотографуєш, та використовуй на телефоні функцію сітка, щоб розмістити об’єкт у потрібному місці. Щодо освітлення, то загальновідомим є той факт, що найкраще фотографуватися при денному світлі.

Лайфхак #4. Використовуй бюджетні способи розкрутки в інстаграм.

По-перше, використовуй хештеги. Це допоможе знайти твої фото. Але будь обережним з використанням популярних хештегів типу #follow #likeforlike, тому що постів з ними дуже багато. До того ж, хештеги краще писати не в самому описі фото, а в першому ж коментарі під ним.

По-друге, коли друзі постять фото з тобою, проси їх ставити активне посилання на твій профіль (наприклад, @tania ).

По-третє, пропонуй іншим блогерам робити взаємні шаути. Варто лише обрати блогера твого рівня. Суть полягає в тому, що ти постиш фоточку з профілю цієї людини з коротким підписом з активним посиланням на неї, взамін для тебе зроблять таку ж штуку. Таким чином, ви обмінюєтесь підписниками. Після цього пост можна видалити. Також, бери участь в акціях «Shout out for shout out» від блогерів з аудиторією від 3 тисяч. Підписники відомого блогера постять фото з його аканту зі згадкою про нього, він же обирає кількох переможців і розповідає про них в себе на сторінці.

По-четверте, проводь розіграші і конкурси.

Лайфхак #5. Будь активним. Бути інстаграмером від Бога означає не просто щодня закидати в акаунт нову фоточку, а коментувати і лайкати пости інших!

Лайфхак #6. Публікуй записи в певний час. Доведено, що найкращим часом для завантаження нового фото є проміжок з 19 до 21 години. Якщо ж плануєш робити більше 1 поста на день, то існують різноманітні сервіси для аналізу активності твоїх підписників в інстаграм (наприклад, posters і picalytics). Для написання постів обов’язково користуйся чернеткою.

Лайфхак #7. Будь щирим. Наповни свій профіль, тим що любиш, і тоді твої фоловери полюблять тебе. Навіть якщо твій профіль переважно складається з інформативних постів, кумедна або крейзі історія ніколи не буде зайвою.

Сподіваємось, що ці поради допоможуть тобі зробити свій акаунт кращим і збільшити кількість підписників. А щоб в твоєї сторінки 100% було захоплююче наповнення (як і у життя загалом) вирушай на стажування Global Volunteer і розповідай всьому світові в інтаграм, який прекрасний світ і його різноманіття.

P70711-211331