10 причин волонтерити за кордоном з другом

Якщо подорожувати поодинці, це дуже добре, тоді подорож зі своїм другом крутіше удвічі.

Також говорять, що друзі, які подорожують разом, залишаються разом. І в більшості випадків це правда.

Подорож, як багато людей може погодитись, насправді є випробуванням дружби. Дружити з кимось, це одне, але подорожувати, це вже зовсім інше. Подорож з кимось показує наскільки реальні та правдиві ваші стосунки, наскільки ви схожі в житті, в ідеях та у культурі.

Багатьом людям не так пощастило мати чудового супутника, бо дуже важко знайти друга, який подорожує так само, як і ви. Але коли ви подорожуєте з найкращим другом і дізнаєтеся, що це працює, ви дійсно відкрили для себе найкращу дружбу, яка тільки може існувати. Якщо ви можете подорожувати з кимось, ви серйозно виграли джекпот!

Подорожувати з найкращим другом критично відрізняється від подорожі просто зі знайомим. Найкращий друг – це той, кого ти знаєш від А до Я, ти знаєш історію його життя, та він так саме знає все про тебе. Подорож з твоїм найкрашим другом буде важчою в рази, але тому, що ви обидва знаєте один одного так добре, ви зможете подолати усі першкоди дуже швидко.

Ось що я дізнався з мого обміну, і це мої причини, чому ви повинні волонтерити за кордоном з AIESEC з другом:

1. Ви заохочуєте один одного.

876ec88d359c1f66f75f9eb0a33aba8b

Ви стаєте фанатом номер один у кожній справі, яку ви робите. Подорож за визначенням багато в чому залежить від подолання страху, виклику собі та виходу з вашої зони комфорту. Коли ви подорожуєте зі своїм найкращим другом, ви можете допомогти один одному впоратися з цими страхами та проблемами, будучи головним вболівальником один для одного.

2. Ви навчаєтесь один від одного.

IMG_1166

Без різниці, наскільки різними ви можете бути. Сором’язливий, може навчитись бути більш комунікабельним, тоді як екстраверт може навчитись зупинитись у певний момент та проаналізувати ситуацію. Обачливий може навчитися бути сміливим, тоді як безстрашний може дізнатись, що важливо бути обережним. Як би там не було, ви обидва можете навчитися манерам та схильностям один одного, що зможе допомогти знайти шляхи взаєморозуміння під час подорожей.

3. Ви виходите з зони свого комфорту разом.

21913055_1779030742394660_447111093_n

“Хочеш спробувати равлика?” “Хочеш покататись на слоні?” “Хочете спробувати традіційний турецький сніданок вдома у місцевих” “… я зроблю це, якщо ти це зробиш”. Мандруючи з найкращим другом, ви тисните один одного, виводите з зони комфорту. Ви починаєте грати у ігри, починаючи з того, як спробувати сумнівну місцеву їжу чи почати взаємодіяти з місцевими жителями. З найкращими друзями ти відчуваєш себе більш комфортно, ніж незручно. Ви завжди будете переживати речі разом, тому що разом, це завжди можливо.

4. Ви більше знаєте, коли подорожуєте з друзями.

AIESEC-Reason-Travel-1-ecourage (1)

Подорожуючи з друзями, ви маєте чіткішу картину того, наскільки важливі ваші друзі, і що вони завжди прикриють твою спину у багатьох ситуаціях. Життя – це боротьба, і через якусь необережність ви будете знати, чи будуть ваші друзі підтримувати вас чи ні.

5.Ви можете почати розповіді з такими речами, як “коли ми перебували в Хорватії …” або “коли ми були в Туреччині …”

AIESEC-Reason-Travel-3-comfort-zone-1024x683

Частина з вас відчуває себе незатишно, будучи цими людьми. Але в більшості випадків ви любите спогади у багатьох місцях з улюбленими людьми.

6.Допомога змінити світ.

AIESEC-Reason-Travel-6-Impact-1024x683

Подорож може складатися з волонтерського стажування. Ваша робота може допомогти змінити спільноту, наприклад, допомогти побудувати школу чи ігровий майданчик для місцевих дітей, чи навчити дітей бути вічливими до інших культур під час стажування. Що може бути кращім, ніж робити це з кращим другом?

7. Ви матимете міліон жартів, які розумаєте тільки ви.

Screenshot_1

Ви пройшли через багато веселих моментів і дивних невдач, що складаються разом, і багато з них стали веселими анекдотами, які розумієте тільки ви. Ви можете сказати одне слово один одному і починати сміятися безконтрольно або розуміти один одного простою абревіатурою або сигналом. Ви дійдете до того, що ви навіть почнете звучати так, як ви говорите зовсім іншою мовою, що складається з жартів.

8.Ви не будете постійно в телефоні, бо кому ти збираєшся писати?

AIESEC-Reason-Travel-8-phone-1024x680

Ви знаходитесь з людиною, якій ви, як правило пишете протягом усього дня.

9.Ви маєте з собою частинку дому.

AIESEC-Reason-Travel-9-Home-1024x683

Подорожуючи, ти 100% будеш сумувати за домом. Ви перебуваєте на незнайомій території, і ви хочете бути вдома, лежати в ліжку. Коли з тобою твій найкращий друг, ти відчуваєш частинку дому, навіть коли він просто знаходиться з тобою в одній кімнаті.

10. Фотографії для Instagram.

AIESEC-Reason-Travel-10-Instagram1-1024x690

У час цифрових технологій складно йти всупереч трендам. Хочеш ти чи ні, але фото у новому місці зробити треба. І тут тобі на допомогу прийде твій друг, який 100% буде фотографувати тебе до того моменту, доки ти не отримаєш круту фотку. Це зрозуміло, що він потім буде жалітися, що ви втратили багато часу на це, але все таки не залишить тебе самого. А потім, ще змусить робити чудові фото і для нього.

Хороший друг просто слухає історії вашої подорожі та пригод. Кращий друг робить це з тобою.

Волонтерство за кордоном – це, все таки, один з найкращих способів розвивати себе як особисто, так і професійно!

Дізнайтеся, які проекти доступні цієї весни та літа, бери свого друга, та вперед на стажування!