8 фактів які ти не знав про Туреччину

 

Що перше спадає вам на думку при згадці про Туреччину? Готелі “олінклюзів”, кілометри пляжів, хороший сервіс, смачна їжа, аніматори і дискотеки при тих же готелях? Туреччина – набагато більше ніж багато хто думає, а сама країна, поза огороджених територій готелів, набагато цікавіше. Пропоную Вашій увазі 8 фактів про які ви не здогадувалися раніше.

1. Способом життя турецьких жителів вважається торг.

Вони торгуються навіть, домовляючись про власну зарплату з начальством.

34

2. Вперше каву було завезено до Туреччини а не в “Starbucks” як багато хто думає :)

Любителі кави давайте подякуємо за цей чудовий напій Туреччині! Перша публічна кав’ярня в світі з’явилася в Стамбулі в 1564 році. За чашкою кави відпочивали, розважалися, вели філософські та політичні бесіди – нічого не змінилося з тих пір.

turkish_coffee06

3. Існує кішка породи Турецький Ван, яка вміє плавати.

Ще б пак, жити на Середземному морі і не плавати :) У Туреччині є навіть унікальне озеро Ван, де проживають коти цієї породи.

345f56d0d37a76b2dc480a8ebb301fc4

4. Легендарна Троя знаходилася на території сучасної Туреччини.

Троя – напевно, у світі мало тих хто не чув ім’я цього легендарного міста хоч раз у своєму житті, хто не чув про знаменитого Троянського коня, який різко змінив хід війни. Починаючи від «Іліади» Гомера, де описано п’ятдесят один день останнього року Троянської війни, про це місто сказано і написано дуже багато. «Троя» і «Іліон» дві різні назви одного й того ж могутнього міста в Малій Азії, біля входу з Егейського моря в протоку Дарданелли (Геллеспонт). Місто було розташоване на давньому морському торговому шляху, який з’єднував Егейське море з Мармуровим і Чорним морями.

troya-na-karte-

5. Насправді батьківщиною тюльпанів є не Голландія, а Туреччина.

Дана держава подарувала ці квіти Нідерландам. В середині 17 століття в Європі цибулини тюльпанів стали найпопулярнішим товаром, ціни на які просто зашкалювали. Великий гарний будинок запросто міняли на три квіткових цибулини. Якщо валюту того часу конвертувати в сучасний долар США, то виявиться, що продавці цибулин тюльпанів заробляли близько 44.000 доларів в місяць.

2016lalefestival

6. Жітелі Туреччини, коли вітаються один з одним, двічі обіймаються, доторкнувшись щічками.

Іноді це виглядає смішно, але в цілому звичай дуже милий!

150714135223_kisses_two_men_greetings_624x351_thinkstock

7. Містечко Мараш, яке розташовано в Туреччині, прославився своїм морозивом, яке сильно тягнеться.

Натуральним компонентом, який запобігає швидкому таненню морозива на спеці є подрібнене коріння дикої Архідеї – ​​салеп. Він надає велику (в порівнянні з традиційними сортами морозива) тягучість.

maras-dondurmasi-uretimi-icin-sarf-edilen-guc-3831317_o

8. З семи чудес світу 2 знаходиться в Туреччині.

Ефе́с — стародавнє місто на західному узбережжі Малої Азії, в гирлі річки Каїстр (сучасний Малий Мендерес) на південь від Смірни (сучасне місто Ізмір, територія Туреччини).

efes_sl-min

Галікарна́с — давньогрецький поліс, велике приморське місто, торговельний і культурний центр Карії, розташований на південному заході Малої Азії на території сучасного міста Бодрум у Туреччині.

mavzoley_v_Galikarnase_2-650x433

Цієї зими у тебе є можливість поїхати в Туреччину, не тільки побачити все своїми очима але й розширити свій кругозір, бути частиною глобальних змін, отримати досвід роботи в міжнародній команді з програмою міжнародних волонтерських стажувань Global Volunteer.

https://opportunities.aiesec.org/opportunity/863288  – Вперед!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *