Корисні додатки для телефону

Рисунок3

Бути студентом – справа непроста.  Інформації стає все більше, а часу – менше. А з різноманітних додатків на телефон вибрати якісні – ну дуже-дуже складно. Ми провели опитування серед прогресивної молоді і випробували біля 200т додатків, та знайшли найкорисніші і найзручніші. Тож пропонуємо до  вашої уваги додатки , які спростять життя, допоможуть в саморозвитку і не дадуть нудьгувати. Ми впевнені, що у кожному блоці, ти знайдеш для себе, щось нове. Закладемося? Вперед!

Додатки для selfконтролю:

 Розумний Будильник – якщо ви любите відключати будильник рано вранці, перевертатися на інший бік і продовжувати спати, це додаток буде вам до вподоби. Щоб відключити будильник, вам знадобиться розгадати нескладну загадку, яка розбудить ваш сонний мозок.

Wunderlist – це простий додаток для ведення списків справ і управління завданнями, з яким ви ніколи не забудите про свої плани. Незалежно від того, що ви збираєтеся зробити: поділитися списком покупок з коханою людиною або попрацювати над проектом, – за допомогою Wunderlist ви легко створите потрібні списки, зможете ними ділитися і викреслювати завершення завдання. А ще він миттєво синхронізується з вашим телефоном, планшетом і комп’ютером, тому у вас завжди буде доступ до всіх завдань.

Google calendar зручний додаток для складання розкладу і постановки цілей. Він вчиться разом з вами і шукає найкращий час для виконання тих, чи інших справ.

Schedule – зрозумілий помічник, в який можна занести розклад (навіть по парним/непарним тижням), записати аудиторії, ім’я викладача і домашку. Ну, це для того, щоб взагалі не напружувати горішок.

Для фото:

 VSCOCam без сумніву можна назвати найпопулярнішим додатком для обробки фото. До речі, творці гордо називають свою програму «новим стандартом в мобільній фотографії». І, загалом-то, не дарма: VSCOCam дозволяє застосовувати різноманітні фільтри і експериментувати з налаштуваннями. Ще одна перевага – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Знову ж, за словами розробників, вони зробили все, щоб користувачі «не витрачали час на довгу постобробку, а отримували гарні кадри просто і швидко»

Afterlight – як і всі інші фоторедактори, Afterlight містить багато хіпстерских фільтрів і рамок. Але відмінною рисою цієї програми є її робота з передачею кольору: фотографи порівнюють її з Lightroom.

Afterlight не замінить професійний софт, але для дрібної роботи підійде. Для вашої зручності – 15 інструментів редагування.  А ще додаток налічує 23 «плівкових» ефекти, що дозволяють «засвітити» фотографію, додати текстуру, віддзеркалити зображення і т.д. Окремо можна сказати про всілякі рамочки: їх так багато, що навіть з найпростішої картинки ви можете отримати цілком цікавий результат.

Snapseed – це досить потужний, безкоштовний додаток для редагування фотографій, створене самим Гуглом. Функцій і можливостей у нього стільки, що краще відразу дивитися їх на сторінці додатка, так як список дійсно значний! Якщо зовсім коротко, то в додатку ви знайдете: все, що потрібно для корекції фотографій, кадрування, повороти, обрізка, фільтри, накладення тексту на фото та багато іншого.

Для того, щоб «горішок» не нудьгував:

ТED – тільки лінивий, або людина з бункера ні разу не чула про ТED.

Більше 5 000 виступів TED приголомшливих людей на різні теми і різного характеру: від технологій і науки до дивовижних фактів про внутрішню психології. (доречі , можна вибрати будь-яку мову)

Coursera – ця програма пропонує вам подивитися і ознайомитися з безліччю різноманітних курсів – від хімії до вирішення бізнес кейсів. Курси, між іншим, від провідних університетів з всього світу.

Академія Хана — це новий спосіб для людей всього світу отримати більше знань.

Академія Хана покликана забезпечити безкоштовну освіту для цікавих людей. На даний момент є більш ніж 100 000 інтерактивних вправ, що охоплюють такі теми, як біологія, хімія, історія мистецтво, фінанси, інформатика та інші, і понад 4200 відео і статей. Можна з упевненістю сказати, що ви завжди можете дізнатися щось нове.

Rop – ця чорно-біла головоломка, що складається з 77 рівнів, пропонує з’єднувати вузлики і мотузки-перемички відповідно до визначеного принципом. Спочатку все буде здаватися більш ніж простим – досить буде з’єднати відрізки горизонтально або по діагоналі. Але на кожному етапі завдання будуть ставати все складніше.

Elevate – позиціонується як тренажер концентрації, швидкості мислення, пам’яті та інших когнітивних навичок. Серед ігор Elevate представлені, наприклад, ігри на пошук синонімів або рішення нескладних математичних завдань, пошук і підстановка відсутніх слів

Таблиця  Шульте – використання таблиці Шульте протягом декількох десятиліть вважається одним з найефективніших способів тренування і розвитку периферичного зорового сприйняття. Класичні таблиці передбачають вільне розміщення на квадратному полі букв або цифр, які потрібно скласти в певному порядку: за спаданням або по зростанню.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *