Розкрутка власної сторінки в інстаграм: корисні лайфхаки

В сучасну епоху інстаграм перетворився зі звичайної соціальної мережі на інструмент для селф-брендингу та один з найуспішніших рекламних майданчиків. Як же зробити так, щоб твій акаунт не загубився серед тисяч подібних? Отож, лови корисні поради для просування твоєї сторінки в інстаграмі зібрані командою AIESEC в Україні.

Лайфхак #1. Творчо підійди до оформлення профілю, другого разу скласти перше враження вже не буде.

Опис. З опису твого профілю має бути відразу зрозуміло, хто ти і чим займаєшся. Лаконічно, але цікаво розкажи про себе на англійській мові. Додай посилання на свій блог чи посилання на профілі в інших соціальних мережах.

Фотографія профілю визначає те, які емоції твоя сторінка викликатиме в підписників. Два категоричних «ні» – це фото в дзеркалі та фото здалеку. Краще обирати фото зблизька, адже тоді тебе буде легше впізнати.

Оригінальна назва профілю допоможе запам’ятатися. Якщо хочеш, щоб твій акаунт виглядав офіційно (і тебе можна було легко знайти, до речі)  – обмежся ім’ям та прізвищем, якщо ж хочеш додати краплю креативності – вигадай нікнейм. Краще не використовувати цифри типу дати народження або номеру телефону в назві сторінки.

Лайфхак #2. Обери цікавий та корисний контент своєї інстаграм-сторінки. Краще вибрати один напрямок, як-от мандри, який цікавий насамперед тобі. Приміром, інстаграм-блоги учасників програми стажувань Global Volunteer від AIESEC наповнені крутим контентом з їхніх незабутніх подорожей – нова смачнюча їжа; краєвиди, від яких перехоплює дух; друзі з різних куточків землі – кращого наповнення для аканту і не вигадаєш. Лишень переглянь кілька сторінок наших героїв: Ірина Мазур та Світлана Довжук, що побували на стажуванні на Шрі-Ланці, і Вікторія Стрілець, яка волонтерила в Грузії.

21913055_1779030742394660_447111093_n

Лайфхак #3. Підтримуй якість свого контенту. Для обробки фото можна використовувати  VSCO та Adobe Photoshop Lightroom. Завжди пам’ятай про такі важливі складові гарного фото як горизонт, освітлення та композиція. Не завалюй горизонт, коли фотографуєш, та використовуй на телефоні функцію сітка, щоб розмістити об’єкт у потрібному місці. Щодо освітлення, то загальновідомим є той факт, що найкраще фотографуватися при денному світлі.

Лайфхак #4. Використовуй бюджетні способи розкрутки в інстаграм.

По-перше, використовуй хештеги. Це допоможе знайти твої фото. Але будь обережним з використанням популярних хештегів типу #follow #likeforlike, тому що постів з ними дуже багато. До того ж, хештеги краще писати не в самому описі фото, а в першому ж коментарі під ним.

По-друге, коли друзі постять фото з тобою, проси їх ставити активне посилання на твій профіль (наприклад, @tania ).

По-третє, пропонуй іншим блогерам робити взаємні шаути. Варто лише обрати блогера твого рівня. Суть полягає в тому, що ти постиш фоточку з профілю цієї людини з коротким підписом з активним посиланням на неї, взамін для тебе зроблять таку ж штуку. Таким чином, ви обмінюєтесь підписниками. Після цього пост можна видалити. Також, бери участь в акціях «Shout out for shout out» від блогерів з аудиторією від 3 тисяч. Підписники відомого блогера постять фото з його аканту зі згадкою про нього, він же обирає кількох переможців і розповідає про них в себе на сторінці.

По-четверте, проводь розіграші і конкурси.

Лайфхак #5. Будь активним. Бути інстаграмером від Бога означає не просто щодня закидати в акаунт нову фоточку, а коментувати і лайкати пости інших!

Лайфхак #6. Публікуй записи в певний час. Доведено, що найкращим часом для завантаження нового фото є проміжок з 19 до 21 години. Якщо ж плануєш робити більше 1 поста на день, то існують різноманітні сервіси для аналізу активності твоїх підписників в інстаграм (наприклад, posters і picalytics). Для написання постів обов’язково користуйся чернеткою.

Лайфхак #7. Будь щирим. Наповни свій профіль, тим що любиш, і тоді твої фоловери полюблять тебе. Навіть якщо твій профіль переважно складається з інформативних постів, кумедна або крейзі історія ніколи не буде зайвою.

Сподіваємось, що ці поради допоможуть тобі зробити свій акаунт кращим і збільшити кількість підписників. А щоб в твоєї сторінки 100% було захоплююче наповнення (як і у життя загалом) вирушай на стажування Global Volunteer і розповідай всьому світові в інтаграм, який прекрасний світ і його різноманіття.

P70711-211331

10 причин волонтерити за кордоном з другом

Якщо подорожувати поодинці, це дуже добре, тоді подорож зі своїм другом крутіше удвічі.

Також говорять, що друзі, які подорожують разом, залишаються разом. І в більшості випадків це правда.

Подорож, як багато людей може погодитись, насправді є випробуванням дружби. Дружити з кимось, це одне, але подорожувати, це вже зовсім інше. Подорож з кимось показує наскільки реальні та правдиві ваші стосунки, наскільки ви схожі в житті, в ідеях та у культурі.

Багатьом людям не так пощастило мати чудового супутника, бо дуже важко знайти друга, який подорожує так само, як і ви. Але коли ви подорожуєте з найкращим другом і дізнаєтеся, що це працює, ви дійсно відкрили для себе найкращу дружбу, яка тільки може існувати. Якщо ви можете подорожувати з кимось, ви серйозно виграли джекпот!

Подорожувати з найкращим другом критично відрізняється від подорожі просто зі знайомим. Найкращий друг – це той, кого ти знаєш від А до Я, ти знаєш історію його життя, та він так саме знає все про тебе. Подорож з твоїм найкрашим другом буде важчою в рази, але тому, що ви обидва знаєте один одного так добре, ви зможете подолати усі першкоди дуже швидко.

Ось що я дізнався з мого обміну, і це мої причини, чому ви повинні волонтерити за кордоном з AIESEC з другом:

1. Ви заохочуєте один одного.

876ec88d359c1f66f75f9eb0a33aba8b

Ви стаєте фанатом номер один у кожній справі, яку ви робите. Подорож за визначенням багато в чому залежить від подолання страху, виклику собі та виходу з вашої зони комфорту. Коли ви подорожуєте зі своїм найкращим другом, ви можете допомогти один одному впоратися з цими страхами та проблемами, будучи головним вболівальником один для одного.

2. Ви навчаєтесь один від одного.

IMG_1166

Без різниці, наскільки різними ви можете бути. Сором’язливий, може навчитись бути більш комунікабельним, тоді як екстраверт може навчитись зупинитись у певний момент та проаналізувати ситуацію. Обачливий може навчитися бути сміливим, тоді як безстрашний може дізнатись, що важливо бути обережним. Як би там не було, ви обидва можете навчитися манерам та схильностям один одного, що зможе допомогти знайти шляхи взаєморозуміння під час подорожей.

3. Ви виходите з зони свого комфорту разом.

21913055_1779030742394660_447111093_n

“Хочеш спробувати равлика?” “Хочеш покататись на слоні?” “Хочете спробувати традіційний турецький сніданок вдома у місцевих” “… я зроблю це, якщо ти це зробиш”. Мандруючи з найкращим другом, ви тисните один одного, виводите з зони комфорту. Ви починаєте грати у ігри, починаючи з того, як спробувати сумнівну місцеву їжу чи почати взаємодіяти з місцевими жителями. З найкращими друзями ти відчуваєш себе більш комфортно, ніж незручно. Ви завжди будете переживати речі разом, тому що разом, це завжди можливо.

4. Ви більше знаєте, коли подорожуєте з друзями.

AIESEC-Reason-Travel-1-ecourage (1)

Подорожуючи з друзями, ви маєте чіткішу картину того, наскільки важливі ваші друзі, і що вони завжди прикриють твою спину у багатьох ситуаціях. Життя – це боротьба, і через якусь необережність ви будете знати, чи будуть ваші друзі підтримувати вас чи ні.

5.Ви можете почати розповіді з такими речами, як “коли ми перебували в Хорватії …” або “коли ми були в Туреччині …”

AIESEC-Reason-Travel-3-comfort-zone-1024x683

Частина з вас відчуває себе незатишно, будучи цими людьми. Але в більшості випадків ви любите спогади у багатьох місцях з улюбленими людьми.

6.Допомога змінити світ.

AIESEC-Reason-Travel-6-Impact-1024x683

Подорож може складатися з волонтерського стажування. Ваша робота може допомогти змінити спільноту, наприклад, допомогти побудувати школу чи ігровий майданчик для місцевих дітей, чи навчити дітей бути вічливими до інших культур під час стажування. Що може бути кращім, ніж робити це з кращим другом?

7. Ви матимете міліон жартів, які розумаєте тільки ви.

Screenshot_1

Ви пройшли через багато веселих моментів і дивних невдач, що складаються разом, і багато з них стали веселими анекдотами, які розумієте тільки ви. Ви можете сказати одне слово один одному і починати сміятися безконтрольно або розуміти один одного простою абревіатурою або сигналом. Ви дійдете до того, що ви навіть почнете звучати так, як ви говорите зовсім іншою мовою, що складається з жартів.

8.Ви не будете постійно в телефоні, бо кому ти збираєшся писати?

AIESEC-Reason-Travel-8-phone-1024x680

Ви знаходитесь з людиною, якій ви, як правило пишете протягом усього дня.

9.Ви маєте з собою частинку дому.

AIESEC-Reason-Travel-9-Home-1024x683

Подорожуючи, ти 100% будеш сумувати за домом. Ви перебуваєте на незнайомій території, і ви хочете бути вдома, лежати в ліжку. Коли з тобою твій найкращий друг, ти відчуваєш частинку дому, навіть коли він просто знаходиться з тобою в одній кімнаті.

10. Фотографії для Instagram.

AIESEC-Reason-Travel-10-Instagram1-1024x690

У час цифрових технологій складно йти всупереч трендам. Хочеш ти чи ні, але фото у новому місці зробити треба. І тут тобі на допомогу прийде твій друг, який 100% буде фотографувати тебе до того моменту, доки ти не отримаєш круту фотку. Це зрозуміло, що він потім буде жалітися, що ви втратили багато часу на це, але все таки не залишить тебе самого. А потім, ще змусить робити чудові фото і для нього.

Хороший друг просто слухає історії вашої подорожі та пригод. Кращий друг робить це з тобою.

Волонтерство за кордоном – це, все таки, один з найкращих способів розвивати себе як особисто, так і професійно!

Дізнайтеся, які проекти доступні цієї весни та літа, бери свого друга, та вперед на стажування!

Волонтерство та можливість побачити іншу країну – стажування в Словаччині

Словаччина – маленька країна в самому серці Європи, яка межує з Україною. У наших народів так багато спільного, і водночас безліч речей своїх, унікальних. Чи замислювався ти коли-небудь скільки загадкових і прекрасних місць приховує в собі країна-сусід і як ти можеш змінити і змінитись на волонтерському стажуванні там?

Розпочнемо з першої частини питання.

Словаччина – казкова країна. Чому? Тому що там сила-силенна замків, починаючи від тих, які підійдуть для найвибагливіших середньовічних принцес, і закінчуючи фортецею, що схожа на античні руїни. У цій невеличкій країні знаходиться 180 замків та фортець!

Територія Словаччини наполовину покрита лісами. За часткою площі, покритою деревами, ця країна поступається лише Австрії. Також, саме в Словаччині розташовані знамениті гірські західно-карпатські масиви – Високі й Низькі Татри.

slovakia1-1068x668

В столиці Словаччини Братиславі є НЛО. Так-так, це вежа, розташована на мості через Дунай, з космічним кораблем на верхівці. Можливо і корабель не зовсім з космосу, але вигляд на ріку Дунай та старе місто звідти відкривається і справді неземний.

Європейські вузенькі вулички з чарівними будиночками переплелися з радянським минулим.  Ах, ну і ще з королівським минулим. Словом, Словаччина – це мікс здавалося б непоєднуваних речей. Старенькі трамваї поряд з готичними соборами – цікаве поєднання, еге ж?

Маленький бонус для відвідувачів Словаччини. Братислава межує одразу з двома країнами – Австрією та Угорщиною. А між столицею Словаччини та Віднем всього одна година їзди (туди курсують прямі трамваї та електрички). Побувати в двох прекрасних столицях Європи – виконано.

Класно відвідати всі потаємні куточки іншої країни, а ще краще дізнатися про її культури з перших вуст, попрацювати в команді з людьми з усього світу та допомогти у вирішенні важливих проблем для іноземної держави. Саме так і зробила героїня нашої історії. Дівчина була стажеркою на проекті «Me, myself and I», що пов’язаний з неформальною освітою для підлітків. Читай про волонтерство Ірини Василак у Братиславі.

22 (1)

«Я їхала на стажування з очікуванням, що зможу покращити власні презентаційні навички, удосконалю англійську та побачу світ. Та насправді я отримала набагато більше.
У мене була команда із 9 іноземних волонтерів з 8 різних країн. Вони дивували мене своїми культурами та вчили знаходити нові рішення повсякденних проблем. Щодня ми проводили тренінги для словацьких підлітків щодо пізнання себе, покращення презентаційних та комунікаційних навичок, організації власних проектів. До кінця проекту ми, як волонтери та учасники проекту стали справжньою сім’єю. Ми проводили разом дні і вечори, шукали пригод і просто насолоджувались компанією одне одного. Після 6 місяців ми усі підтримуємо контакт та обіцяємо, що зустрінемось ще не раз.

До літа 2016 року я не вважала, що люди, які нам зустрічаються у житті настільки важливі, але як виявилось саме люди навколо створюють емоції та спогади. Стажування дало мені зрозуміти, що світ не такий уже й великий, і насправді більше речей об’єднує нас, ніж відрізняє. Я прийняла себе такою, як я є та просто почала насолоджуватись тим, що відбувається зі мною».

Ми можемо бачити життя людей іншої країни з абсолютно різних сторін. Лише нам вирішувати, чи буде це знайомство з архітектурними пам’ятками, чи можливість подивитись на цей світ іншими очима і змінити його. Вибір за тобою. Вперед!

Програма Лідерських стажувань

InBev

Fast Track Apprenticeship від Sun InBev

• 12-місячна оплачувана програма
• Локація – Харків
• Отримання досвіду в логістиці та фінансах
• Ведення проектів та їх презентація вищого керівництва
• Лідирування власної команди після закінчення програми

Ключ до успіху?
Ніколи не зупинятися на досягнутому.

Инна Григус,
менеджер відділу управління кредиторською заборгованістю і платежами

Моя кар’єра в компанії почалася з посади фінансового фахівця у відділі управління кредиторською заборгованістю та оплатами. Зараз я займаю позицію менеджера даного відділу чисельністю понад 40 чоловік.

Наш відділ – це команда висококласних фахівців на чолі з амбітними, талановитими керівниками, які живуть мрією компанії: Об’єднувати людей, роблячи світ кращим. Разом з командою ми ніколи не зупиняємося на досягнутому і йдемо впевнено вперед, ставлячи перед собою нові амбітні цілі і завжди досягаючи їх.

Для того, щоб досягти успіху в ролі, вам знадобиться стійкість, гнучкість і почуття відповідальності за результат. Стійкість – щоб довести кожен проект до кінця. Гнучкість – для адаптації до нових викликів, і найголовніше – відповідальність за свій успіх – що і дозволяє нам бути світовим лідером пивоваріння.

Для меня AB InBev – це компанія успішних людей та великих можливостей

Інна Григус,
Fast Track Apprenticeship

Бажаєте прийняти участь?
Подайте заявку на програму Лідерських Стажувань Fast Track Apprenticeship вже сьогодні: bestbeerjob.com

Робота в міжнародному стартапі – не мрія, а стажування Global Entrepreneur

Студентство – пора пошуків себе, навчання, нових звершень і нечуваних пригод, від яких перехоплює дух. Також це той період, коли кожен отримує перший досвід роботи, що дає зрозуміти, в якому напрямі рухатись далі. Перший досвід – то ж має бути щось особливе, така робота щоб аж дух захоплювало і команда класна була, щоб і іноземну мову в процесі роботи попрактикувати, і побачити як це – керувати бізнесом. А якщо ми тобі скажемо, що у тебе є можливість отримати вже вище перелічене, стажуючись в міжнародному стартапі закордоном?

Такою можливістю вже скористалися багато українських студентів. Одна з них, Каріна, студентка КНЕУ, гайнула на 6 тижнів в Австрію в стартапі стажуватися . Читай її інтерв’ю та надихайся на свій перший міжнародний досвід роботи.

Каріно, де і ким ти працювала під час свого стажування в рамках програми Global Entrepreneur?

Я працювала стажером з маркетингу та комунікацій в міжнародному стартапі Oratio, який базувався у Відні, Австрія. Oratio – це онлайн платформа для обміну повідомленнями, яка допомагає бізнесам спілкуватися з їхніми клієнтами через особисті та автоматичні листування (через Messenger, Twitter, Viber, Telegram і Kik).

Чому вирішила взяти учать в програмі Global Entrepreneur, а не Global Volunteer?

Тут все просто: я вже була учасником програми Global Volunteer майже 2 роки тому (викладала англійську дітям у школі Касабланки, Марокко). Для свого другого стажування я обрала середовище стартапів.

Чим на твою думку відрізняється стажування, знайдене через сайт пошуку роботи в Україні, від стажування Global Entrepreneur закордоном?

Суперактуальне питання, оскільки дійсно мала дві опції: знайти стажування в Україні або поїхати на Global Entrepreneur закордон. Як на мене, ключова відмінність в тому, що, обираючи Global Entrepreneur, ти маєш змогу поринути в підприємницьке середовище іншої країни, пізнати екосистему, зрозуміти, як функціонує бізнес і що з цього варто було б запровадити в Україні. Досвід цінний тим, що вчишся працювати з людьми з іншою ментальністю та іншим бекграундом, що, звісно,виклик, але дуже корисний.

22553778_1525953757465815_789598557_o

А які ще виклики стояли перед тобою під час стажування?

Ага, ще про виклики. Справа в тому, що коли працюєш в стартапі, розумієш, що на тобі багато відповідальності (порівнюючи зі стажером великої корпорації, наприклад), оскільки команда стартапу в середньому складається з 8 людей. Тобто від результатів твоєї роботи певною мірою залежить успіх продукту. Це я до того, що моїм особистим викликом було показати дійсно цінний результат, який зробить позитивний внесок. В плані адаптації все вийшло швидко і без проблем.

Які нові речі ти дізналась про Австрію і бізнес там під час стажування?

В Австрії наразі дуже сприятливе середовище для того, щоб розпочати власну справу. Уряд фінансує доволі багато проектів, окрім того, існує багато інших джерел фінансування. Ставлення до підприємництва можна описати якось так: «не вийшло з однією справою, окей, починаємо іншу». Спільнота стартаперів доволі тісна – всі більш-менш знайомі, часто збираються на різного роду мітапи (діляться досвідом, дискутують, встановлюють зв’язки).

Чи порекомендувала б своє стажування іншим?

Так! Але головне правило при виборі стажування: шукайте стартап, мета і бізнес-ідея якого вам близькі.

Який твій найнапруженіший момент під час стажування?

Він пов’язаний з роботою:відправила розсилку з помилковим заголовком – було прикро і соромно. Але важливо винести уроки – заголовки тепер перевіряю постійно.

5 причин для студента з України поїхати на стажування Global Entrepreneur від AIESEC.

1.Зрозуміти свої сильні і слабкі сторони у сфері, яку ви обрали для стажування.

2.Дізнатись про особливості бізнес-середовища країни стартапу.

3.Безумовно, якщо хочете мати власну справу, зрозуміти як функціонує бізнес в цілому.

4.Отримати нові навички, працюючи і навчаючись водночас.

5.Нетворкінг.

Хм, здається, після такого переліку причин сумнівів майже не залишилося. Лише один клік відділяє тебе від омріяного стажування. Вперед!

22560953_1525954410799083_1063310620_o

Ризикувати, а нащо?

Ризикувати – це значить стрибнути з обриву, розправляючи крила в польоті. – Рей Бредбері, американський письменник-фантаст. hfjgk,j

Дитячий сад, школа, університет, робота, зручний м’який диван і вихідні, щоб на ньому полежати. Комусь подобається такий хід подій, хтось хоче більшого. Нажаль, мало тільки хотіти, потрібно брати і робити. Робити те чого ніколи не робив, те, що страшно, про що лячно навіть подумати!

Read more

Як потрапити в іншу країну, не виходячи з дому, або моя історія хост фемілі

Дизайн без названия (1)

Практика іноземної мови 24/7, іноземець, який стане другом на все життя, тотальне занурення в культуру іншої країни і можливість поділитися власною – думаєте це все про стажування закордоном? Аж ніяк, це можливості, які відкриваються перед учасниками програми хост фемілі тут, в Україні.

Read more

ТОП 10 навичок, які потрібні, щоб вижити під час четвертої промислової революції

До 2020 року Четверта промислова революція внесе значні зміни у наше звичне життя у вигляді робототехніки та автономного транспорту, штучного інтелекту та навчання за допомогою машин, біотехнології та геноміки. «Ці зміни торкнуться як нашого життя, так і роботи. Деякі професії зникнуть, натомість з’являться нові, яких на сьогоднішній момент не існує. Саме тому, щоб бути кваліфікованим на ринку праці, необхідно буде йти в ногу з прогресом і розвивати та набувати нових навичок.» – до такого висновку дійшли учасники Всесвітнього економічного форуму, який щорічно проходить в Давосі (Швейцарія).

Як же залишатися конкурентоспроможним на ринку праці, аби тебе не замінили роботом?

Саме для того, щоб відповісти на це питання, організатори Давоського форуму запитали провідних працедавців світу, які ж навички вони хочуть побачити в потенційних робітниках у 2020 році. Ми вирішили проаналізувати цей список 2020 і розповісти тобі, як ми вже зараз розвиваємо ці уміння в AIESEC. Отож, вмощуйся зручніше і насолоджуйся: Read more

8 фактів які ти не знав про Туреччину

 

Що перше спадає вам на думку при згадці про Туреччину? Готелі “олінклюзів”, кілометри пляжів, хороший сервіс, смачна їжа, аніматори і дискотеки при тих же готелях? Туреччина – набагато більше ніж багато хто думає, а сама країна, поза огороджених територій готелів, набагато цікавіше. Пропоную Вашій увазі 8 фактів про які ви не здогадувалися раніше.

Read more

Назустріч роботі мрії разом з Kyiv Post!

Початок осені- ідеальний час, щоб розпочати нове життя та знайти роботу до душі. І англомовне видання Kyiv Post може вам в цьому допомогти.

16 вересня Kyiv Post збере на одному майданчику провідних українських та міжнародних роботодавців.

Доречі AIESEC також буде на цьому Ярмарку Вакансій.

Read more