Перший крок до кар’єри із стратегічним партнером AIESEC – Райффайзен Банк Аваль!

Ми раді розповісти вам, що в цьому році AIESEC в Україні підписала стратегічне партнерство з компанією Райффайзен Банк Аваль. В рамках партнерства Райффайзен Банк Аваль прийняв участь у YouthSpeak Forum, який був присвячений обговоренню актуальних тем для української молоді та створення рішень для досягнення цілей сталого розвитку ООН.

Разом з цим ми раді розповісти про програму стажування у Райффайзен Банку Аваль!

Перший крок до кар’єри – стажування у Райффайзен Банку Аваль!

У студентів буде  можливість проявити себе за різними напрямками. 

Відбір на стажування починається у липні!

 

Що буде у нас?

• отримаєш кошти за навчання;

• спробуєш різні напрямки роботи у роздрібному бізнесі;

• розвиток навичок, які знадобляться для успішної кар’єри у майбутньому;

• будеш не теоретиком, а практиком;

•навчання проводять досвідчені фахівці;

• стань кращім серед інших – та отримаєш роботу.

Яким ми бачимо тебе?

• студент 4-6 курсів або випускник;

• ставиш цілі та отримуєш результати;

• перевагою буде рівень англійської Pre-Intermediate;

• зацікавлений у подальшому працевлаштуванні;

  інформації буде багато, тому необхідна відкритість до навчання.

Як стати стажером?

Надсилай резюме на адресу vacancy.hr@aval.ua тема листа: «Стажування РБА та місто» – Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро.

Відбір вже відкритий та триває до 29 червня. Кількість місць обмежена.

Зроби перший крок до кар’єри.

З нами кращі стають сильнішими!

Як один захід, організований AIESEC, може змінити професійне життя?

Минулої осені, а якщо точніше, – з 15 по 17 вересня AIESEC провела у Києві всеукраїнську конференцію «New Horizons». Ми вкотре зібрали всі локальні комітети з України, щоб поговорити про нові можливості розвитку лідерських якостей.

Вперше у конференції брали участь представники міжнародної рекламної мережі MGID Inc. Компанія спеціалізується на нативній рекламі (тій, що за формою і змістом відповідає контенту майданчика та не дратує аудиторію).

Влад Стадник, керівник відділу закупки трафіку MGID, розповів студентам про складові хорошої і поганої реклами. А ще на лекції слухачі вирішували практичні кейси, завдяки яким краще зрозуміли примарний світ інтернет-реклами.

Під час лекції слухачі вперше почули про Академію MGID. Кожен міг стати її «студентом», пройшовши відбір і склавши тест з англійської. Протягом трьох тижнів навчання найуспішніші практики у галузі інтернет-реклами безкоштовно ділились своїм досвідом. А найкращі випускники отримали пропозиції приєднатись до команди MGID.

Таку пропозицію отримала і Юля Коломійцева. П’ять місяців потому Юля, волонтерка AIESEC у минулому, а тепер – фахівець відділу закупки трафіку MGID Inc., згадує конференцію, що кардинально змінила її професійну діяльність.

«Пам’ятаю, через пару хвилин після презентації Влада до нього вже стояла черга з людей із купою питань. Першою у черзі була я. А вже наступного дня я відправила резюме та мотиваційний лист в MGID. Потім був тест, інтерв‘ю та довгоочікувана відповідь про зарахування в Академію.

Три тижні просто пролетіли: круті лектори, знайомства з цікавими людьми, які прийшли, щоб опанувати нову професію; купа корисної інформації, яку, здавалося, неможливо засвоїти. Та не встигла я оговтатись, як почались мої перші «робочі будні» в компанії.

Що я можу сказати про своє професійне життя? Я маю роботу, що надихає і відкриває безліч можливостей. За 5 місяців я стільки всього дізналась і навіть встигла представити компанію на конференції в Індії.

Я працюю з людьми, з якими весело і які не дають пасти задніх. Я маю наставників, що вислухають і допоможуть спрямувати енергію у правильне русло. Я маю нереальне бажання розвиватись далі!

Як трушний айсекер я навіть не мріяла знайти місце роботи, де б поділяли ті ж цінності і мотивували ставати краще. Але саме таким місцем для мене стала MGID

Також хочеш розібратись в інтернет-рекламі чи шукаєш роботу в digital? Супер, бо новий набір в Академію MGID розпочато! Швидше проходь тест, щоб зайняти найкращі місця!

Мечта или реальность. Стажировка Global Talent

Это история о том, как AIESEC помог воплотить в жизнь мою мечту.

Трудно объяснить, почему нас привлекают те или иные города,  страны… причин может быть масса и они могут быть, порой, самыми невероятными. Я влюбилась в Мексику, когда мне было 10 лет. Дальше были участия в научных конференциях, где я выступала с докладами о стране и цивилизации Майя; встречи с гражданами этой страны во время обучения в Италии или прохождения стажировки в Словакии… и вот, в марте 2016 года я собрала чемодан и улетела навстречу своей мечте.

Я провела в Мексике полтора  незабываемых года.

За это время много чего произошло, и далеко не всё было похоже на сказку. Я столкнулась со своими внутренними страхами и неуверенностью, но преодолела их благодаря людям и опыту, полученному в этой стране.

Что же мне дала стажировка Global Talent и время, проведённое в Мексике:

– осознание того, что в этой части планеты ОЧЕНЬ много работают, но умеют отдыхать (мексиканцы невероятно красиво танцуют и поют!!);
– любовь и дружбу моих студентов, возможность услышать их жизненные истории;
– стать частью группы волонтёров в одном из местных центов помощи;
– умение доверять людям;
– близких друзей;
– возможность потрогать пирамиды, о которых я раньше только писала, и пройти древние обряды;
– неоценимый опыт быть потерянной в джунглях (вот, где можно узнать себя настоящего, особенно когда рядом кто-то грозно рычит );
– опыт общения с представителями одного из картелей;
– шок. Плазменный телевизор на стене дома, затерянного в джунглях (дома в котором ткань, прибитая гвоздём к стене, заменяет входную дверь);
– понимание насколько Тихоокеанское побережье страны превосходит Карибскую часть (Канкун);
– а ещё здесь добавляют чили даже в клубничные конфеты для детей!  


Мексика – прекрасна, разнообразна, заставляет чувствовать.

Для меня Мексика стала вторым домом.
Вообще, опыт жизни в другой стране – это не просто смена декораций, это развитие. Имея столько направлений и возможностей, было бы странно не воспользоваться этим шансом.

Дарья Бодрова

 

Почему Вы присоединились к AIESEC?

Хотела путешествовать, хотела делать что-то большее, чем просто учиться в университете. Увидела вконтакте (да-да, он тогда еще был основным каналом коммуникации) объявление про последний день подачи в организацию и безотлагательно заполнила апликационную форму :)

 3 вещи, которым Вы научились в AIESEC?

Только 3? Хм, ну ладно.
– Ориентация на результат или, еще говорят, Problem solving. То есть, в любой ситуации есть варианты решения и важно их вовремя увидеть и применить. А вот сидеть и ныть – это не про нас.
– Работа с электронной почтой. Как бы легко это не звучало, у меня в любом окружении находятся люди с перегруженными почтовыми ящиками. Понятия не имею, как им это удается. А вот свой первый gmail-аккаунт я создала в AIESEC в Киеве.
– Проектный менеджмент. Я когда впервые увидела сайт AIESEC – там вся информация была про проекты. И я очень зхотела разобраться, что ж это за проекты такие они делают. Теперь понимаю, не только что это такое, но и как его делать и зачем.

Чем Вы гордитесь / чего достигли в AIESEC?

Отправила более 100 людей на AIESEC стажировки. Это поменяло их мировозрение, их ценности, открыло мир – и я горжусь этим.

 Как Вы используете полученный в AIESEC опыт в профессиональной жизни?

Регулярно, ежедневно!
Например, в AIESEC я научилась подаваться на вакансии, заполнять мотивационные и апликационные формы. Впрочем, также помог опыт с другой стороны: когда я набирала себе команду, я понимала, по каким критериям оценивается человек.
После сотен организованных мероприятий, у меня не возникает вопросов, кем и чем могу помочь, какие задачи важно выполнить заранее.
И, самое главное, постановка задач. Коллега или подчиненный быстрее выполнит точную задачу, чем “беги туда, не знаю куда, принеси то, не знаю что”.

 Почему Вы посоветуете молодежи присоединиться к AIESEC?

Есть крутая книжка Simon Sinek “Start with WHY”. Да, в AIESEC полно разных практических штук, навыков, огромное количество связей, друзей… Но это все – WHAT. Да, в AIESEC есть много стажировок, разные позиции, ценности организации.. Но это все – HOW. А любить AIESEC, впахивать, получать результаты имеет смысл только через WHY. Если тебе важно развитие свое и молодежи, если ты веришь в толерантность, если для тебя “мир во всем мире” не пустые слова – тогда присоединяйся, развивайся и наслаждайся!

Як можливості від AIESEC та “Навчай для України” змінили моє життя

Педадогічна вілиця, м. Донецьк, місце, де Ілля провів все своє дитинство, місце, куди він повертався кожного дня після уроків або нескінченних радісних зустрічей з друзями. Зараз же, він викладає географію та економіку в школі в с. Кам’янське, Одеська область.

“Я ніколи не думав, що вчительська кар’єра може бути для мене. Ставши учасником програми “Навчай для України”, я зрозумів, що ця можливість була дана долею, а Педагогічна вулиця була натяком з самого початку “, – посміхається він. А весь свій ентузіазм зробити світ кращим Ілля здобув саме в AIESEC!

Дійсно, бути вчителем не було мрією всього його життя. Зростаючи в перпективному місті, яке швидко розвивалося, Ілля завжди хотів бути лідером та ініціатором стійких позитивних зміни у своїй країні. Він знав, що це складно без отримання глобального досвіду, і саме тоді він дізнався про міжнародну молодіжну організацію AIESEC. Приєднавшись до неї, він не очікував, що так швидко зможе зрости як особистість та як професіонал.

“Все почалося, коли дівчина з моєї групи запропонувала стати приймаючою сім’єю для волонтерів з Туреччини. Я одразу захопився цією ідеєю, проте батько був проти. Це не зупинило мене, і ми знайшли рішення: волонтери залишились у моєї бабусі, де насолоджувалися життям. Майже кожного дня я проводив час з ними, дізнавався їх думку на різні речі, а також зрозумів справжню причину того, чому я повинен поліпшити свою англійську” – ділиться Ілля з нами.

“Я подивився на моїх однолітків, які самостійно реалізовували всі ці міжнародні проекти та потужно розвивались, і подумав, що мені також потрібен цей досвід. Тому я пішов на вступну зустріч AIESEC в серпні 2013 року в Донецьку, приєднався до команди, з якою ми організували конференцію з питань безробіття. У ній взяли участь 250 людей. Це була перша подія, але, безумовно, не остання. Я був натхненний і хотів працювати на найкращий результат, тому після конференції, я без сумніву вирішив спробувати себе в ролі менеджера міжнародного проекту. Ми з командою мали свої злети та падіння, труднощі і перемоги. Я став кращою версією самого себе, і проект в результаті був чудовим.

Ще через рік я вирішив, що хочу продовжувати свій досвід в AIESEC, та стати частиною виконавчої ради AIESEC у Донецьку. Команда, яка формує та запроваджує стратегії, займається розвитком усього представництва AIESECу своєму місті. Звучить, як справді велика відповідальність? Так і це був для мене справжній виклик. Тоді я не був обраний і це стало досить великим шоком для мене. Мені потрібно було зрозуміти, чого мені бракувало, і продовжити бажаний шлях.

Доля подарувала другий шанс, і я став головою напрямку маркетингу в AIESEC Кривий Ріг. За рік я став президентом представництва. Чесно кажучи, важко описати скільки всього мені дав цей досвід. Він був наповнений різними подіями, стрімким розвитком, новими людьми і досягненнями, також різними емоціями. Протягом цього року я пережив розрив команди та конфлікти. Це дало зрозуміти, що труднощів неможливо уникнути, оскільки страх та виклики є ознакою зростання та виходу з зони комфорту. Врешті-решт, ми здійснили проект з залученням 9 іноземних волотерів, які працювали у школах протягом 6 тижнів. Для мене це є важливим досягненням, бо це відбулось вперше в цьому місті. Я пишаюся своєю командою і цим результатом”.

Це був ще один знак долі для Іллі.

Він ніколи не переставав бути частиною AIESEC і слідував своїм амбіціям, щоб внести зміни в життя цієї країни. Це було саме тоді, коли він випадково знайшов посилання на сайт “Навчай для України”, програму лідерського розвитку, яка залучає молодих та мотивованих людей до роботи в школах у селах та маленьких містечкаї, де вони особливо потрібні.

Учасники програми не тільки навчають предмету, який їм близький, вони також вірять у своїх учнів і надихають їх повірити і в себе. Крім того, учасники відкривають нескінченний світ можливостей дітям, та допомагають їм реалізувати свій потенціал му тому числі завдяки позашкільним заняття, поїздкам, клубам тощо. Вони також ростуть як професіонали та особистості, мають дивовижну платформу для розвитку.

Коли я дізнався про програму “Навчай для України”, це одразу мене захопило! Люди, як правило, багато говорять про українську реальність та невдалі реформи, і тоді я подумав, що я повинен приєднатися і особисто докласти зусиль до поліпшення ситуації. Мої батьки були злегка здивовані цим рішенням, однак, коли я пояснив, що це за програма, вони підтримали мене, і я спробував,” – посміхається Ілля. – “Процес був досить довгим та насиченим, але, безумовно, вартим цього! Тепер кожен день моєї нової роботи надзвичайно нагороджує та надихає”.

Фахівець міжнародного туризму за спеціальністю, Ілля викладає географію та економіку, тому він знайомиться з дітьми різного віку. Він встановив правила для своїх уроків і навіть створив для них девіз “Dream Big!”.

“Спочатку, –  діти були здивовані тим, що хтось насправді намагається комунікувати з ними, як з дорослими, та пробує використовувати різні методи для викладання предмету. Я зіткнувся з багатьма непорозуміннями, але коли мої учні повірили, що я перебуваю на їхньому боці, вони стали більш відповідальними, особливо стосовно домашніх завдань та самого процесу навчання.

Крім того, я проводжу багато часу з ними за межами класу. Ми, граємо у футбол, коли тепло і регулярно дивимося фільми англійською мовою, що дозволяє їм також практикувати свої мовні навички», – розповідає Ілля. Тепер фільми та робота з дітьми – це дві його пристрасті!

І він дійсно не зупиняється!

“Кам’янське – невеликий населений пункт з близько 3000 мешканцями, і мої учні – невід’ємна частина цієї спільноти. Більшість з них – яскраві особистості з великим ентузіазмом, і я знаю, що вони досягнуть вершин, якщо захочуть. І я бачу свою роль у тому, щоб допомогти їм відкрити свій справжній потенціал та зрозуміти, свою унікальність. В цьому напрямку я радий співпрацювати зі своїми колегами: ми розділяємо переконання, що наша школа – саме те місце, де великі мрії учнів перетворюються на великі цілі.”

“Зараз я працюю над створенням креативного простору, який дозволить нам трансформувати місцеву громаду села Кам’янське. Воно дійсно має великий потенціал, однак, небагато людей готові тут приймати виклики поодинці. Мої діти бачуть у цьому сенс і готові брати на себе відповідальність, і я відчуваю що скоро,- вони навіть не потребуватимуть мого керівництва,” – говорить Ілля. – “Також я подав заявку на прийом волонтерів Корпусу Миру, і чекаю їх візиту. Маю надію це спрацює! “

Ілля визнає величезний вплив AIESEC в Україні на його життя та ініціативи, які він планує реалізувати за допомогою програми «Навчай для України».

Підбиваючи підсумок, особистість, якою я є зараз, сформувалась завдяки платформі для студентів, яка дає нескінченні можливості для персонального розвитку. Це місце, де формується справжнє лідерство та справжні зміни, та лідери, які знають себе, можуть надихати інших, не бояться –  і вирішувати проблеми і стають справжніми громадянами світу. Зараз я продовжую свій шлях у “Навчай для України”, і я готовий поділитися своїм досвідом та допомогти розкрити потенціал майбутніх лідерів України”.

AIESECer – завжди AIESECer! Навіть будучи учасником програми, Ілля залишається невід’ємною частиною нетворку випускників AIESEC. Нещодавно він провів інтенсивний семінар для нової хвилі міжнародних волонтерів AIESEC у Києві. Він поділився своїм досвідом і вмінням навчати,  а ще методиками у неформальній освіті. Це було, безумовно, важливою подією!

“Ці 3,5 роки дали мені десятки конференцій (а також десятки проектів, в яких я виступав організатором), сотні друзів по всьому світу, розвиток моїх навичок та світогляду. Однак найголовніше, що я маю – це можливість реалізувати свій потенціал. І тепер прийшов час допомогти іншим, хто точно цього потребує”.

AIESEC та “Навчай для України” дають вам великі шанси зростати і змінюватися. Обидві організації дадуть вам цінний життєвий досвід, який не варто упускати.

Якщо ви студент університету, долучайтесь до AIESEC вже зараз. Якщо ви вже отримали ступінь бакалавра та мотивацію творити зміни і рухатись разом на місцевому рівні до глобальних змін, ставайте учасником “Навчай для України“!

Unilever Future Leaders’ League, це твій унікальний шанс проявити себе і почати кар’єру в Unilever!

Unilever Future Leaders’ League – це найбільший кейс-чемпіонат з маркетингу в Україні від компанії Unilever.

Учасники чемпіонату вирішать реальні задачі, які стоять перед Unilever, та внесуть свій вклад у розвиток бізнесу!

Ти зустрінешся з лідерами компанії Unilever, познайомишся з талановитими однолітками з 30 країн світу! Фіналісти отримають глобальний досвід, а також зможуть самостійно імплементувати ідею в бізнес Unilever.

Розкрутка власної сторінки в інстаграм: корисні лайфхаки

В сучасну епоху інстаграм перетворився зі звичайної соціальної мережі на інструмент для селф-брендингу та один з найуспішніших рекламних майданчиків. Як же зробити так, щоб твій акаунт не загубився серед тисяч подібних? Отож, лови корисні поради для просування твоєї сторінки в інстаграмі зібрані командою AIESEC в Україні.

Лайфхак #1. Творчо підійди до оформлення профілю, другого разу скласти перше враження вже не буде.

Опис. З опису твого профілю має бути відразу зрозуміло, хто ти і чим займаєшся. Лаконічно, але цікаво розкажи про себе на англійській мові. Додай посилання на свій блог чи посилання на профілі в інших соціальних мережах.

Фотографія профілю визначає те, які емоції твоя сторінка викликатиме в підписників. Два категоричних «ні» – це фото в дзеркалі та фото здалеку. Краще обирати фото зблизька, адже тоді тебе буде легше впізнати.

Оригінальна назва профілю допоможе запам’ятатися. Якщо хочеш, щоб твій акаунт виглядав офіційно (і тебе можна було легко знайти, до речі)  – обмежся ім’ям та прізвищем, якщо ж хочеш додати краплю креативності – вигадай нікнейм. Краще не використовувати цифри типу дати народження або номеру телефону в назві сторінки.

Лайфхак #2. Обери цікавий та корисний контент своєї інстаграм-сторінки. Краще вибрати один напрямок, як-от мандри, який цікавий насамперед тобі. Приміром, інстаграм-блоги учасників програми стажувань Global Volunteer від AIESEC наповнені крутим контентом з їхніх незабутніх подорожей – нова смачнюча їжа; краєвиди, від яких перехоплює дух; друзі з різних куточків землі – кращого наповнення для аканту і не вигадаєш. Лишень переглянь кілька сторінок наших героїв: Ірина Мазур та Світлана Довжук, що побували на стажуванні на Шрі-Ланці, і Вікторія Стрілець, яка волонтерила в Грузії.

21913055_1779030742394660_447111093_n

Лайфхак #3. Підтримуй якість свого контенту. Для обробки фото можна використовувати  VSCO та Adobe Photoshop Lightroom. Завжди пам’ятай про такі важливі складові гарного фото як горизонт, освітлення та композиція. Не завалюй горизонт, коли фотографуєш, та використовуй на телефоні функцію сітка, щоб розмістити об’єкт у потрібному місці. Щодо освітлення, то загальновідомим є той факт, що найкраще фотографуватися при денному світлі.

Лайфхак #4. Використовуй бюджетні способи розкрутки в інстаграм.

По-перше, використовуй хештеги. Це допоможе знайти твої фото. Але будь обережним з використанням популярних хештегів типу #follow #likeforlike, тому що постів з ними дуже багато. До того ж, хештеги краще писати не в самому описі фото, а в першому ж коментарі під ним.

По-друге, коли друзі постять фото з тобою, проси їх ставити активне посилання на твій профіль (наприклад, @tania ).

По-третє, пропонуй іншим блогерам робити взаємні шаути. Варто лише обрати блогера твого рівня. Суть полягає в тому, що ти постиш фоточку з профілю цієї людини з коротким підписом з активним посиланням на неї, взамін для тебе зроблять таку ж штуку. Таким чином, ви обмінюєтесь підписниками. Після цього пост можна видалити. Також, бери участь в акціях «Shout out for shout out» від блогерів з аудиторією від 3 тисяч. Підписники відомого блогера постять фото з його аканту зі згадкою про нього, він же обирає кількох переможців і розповідає про них в себе на сторінці.

По-четверте, проводь розіграші і конкурси.

Лайфхак #5. Будь активним. Бути інстаграмером від Бога означає не просто щодня закидати в акаунт нову фоточку, а коментувати і лайкати пости інших!

Лайфхак #6. Публікуй записи в певний час. Доведено, що найкращим часом для завантаження нового фото є проміжок з 19 до 21 години. Якщо ж плануєш робити більше 1 поста на день, то існують різноманітні сервіси для аналізу активності твоїх підписників в інстаграм (наприклад, posters і picalytics). Для написання постів обов’язково користуйся чернеткою.

Лайфхак #7. Будь щирим. Наповни свій профіль, тим що любиш, і тоді твої фоловери полюблять тебе. Навіть якщо твій профіль переважно складається з інформативних постів, кумедна або крейзі історія ніколи не буде зайвою.

Сподіваємось, що ці поради допоможуть тобі зробити свій акаунт кращим і збільшити кількість підписників. А щоб в твоєї сторінки 100% було захоплююче наповнення (як і у життя загалом) вирушай на стажування Global Volunteer і розповідай всьому світові в інтаграм, який прекрасний світ і його різноманіття.

P70711-211331

10 причин волонтерити за кордоном з другом

Якщо подорожувати поодинці, це дуже добре, тоді подорож зі своїм другом крутіше удвічі.

Також говорять, що друзі, які подорожують разом, залишаються разом. І в більшості випадків це правда.

Подорож, як багато людей може погодитись, насправді є випробуванням дружби. Дружити з кимось, це одне, але подорожувати, це вже зовсім інше. Подорож з кимось показує наскільки реальні та правдиві ваші стосунки, наскільки ви схожі в житті, в ідеях та у культурі.

Багатьом людям не так пощастило мати чудового супутника, бо дуже важко знайти друга, який подорожує так само, як і ви. Але коли ви подорожуєте з найкращим другом і дізнаєтеся, що це працює, ви дійсно відкрили для себе найкращу дружбу, яка тільки може існувати. Якщо ви можете подорожувати з кимось, ви серйозно виграли джекпот!

Подорожувати з найкращим другом критично відрізняється від подорожі просто зі знайомим. Найкращий друг – це той, кого ти знаєш від А до Я, ти знаєш історію його життя, та він так саме знає все про тебе. Подорож з твоїм найкрашим другом буде важчою в рази, але тому, що ви обидва знаєте один одного так добре, ви зможете подолати усі першкоди дуже швидко.

Ось що я дізнався з мого обміну, і це мої причини, чому ви повинні волонтерити за кордоном з AIESEC з другом:

1. Ви заохочуєте один одного.

876ec88d359c1f66f75f9eb0a33aba8b

Ви стаєте фанатом номер один у кожній справі, яку ви робите. Подорож за визначенням багато в чому залежить від подолання страху, виклику собі та виходу з вашої зони комфорту. Коли ви подорожуєте зі своїм найкращим другом, ви можете допомогти один одному впоратися з цими страхами та проблемами, будучи головним вболівальником один для одного.

2. Ви навчаєтесь один від одного.

IMG_1166

Без різниці, наскільки різними ви можете бути. Сором’язливий, може навчитись бути більш комунікабельним, тоді як екстраверт може навчитись зупинитись у певний момент та проаналізувати ситуацію. Обачливий може навчитися бути сміливим, тоді як безстрашний може дізнатись, що важливо бути обережним. Як би там не було, ви обидва можете навчитися манерам та схильностям один одного, що зможе допомогти знайти шляхи взаєморозуміння під час подорожей.

3. Ви виходите з зони свого комфорту разом.

21913055_1779030742394660_447111093_n

“Хочеш спробувати равлика?” “Хочеш покататись на слоні?” “Хочете спробувати традіційний турецький сніданок вдома у місцевих” “… я зроблю це, якщо ти це зробиш”. Мандруючи з найкращим другом, ви тисните один одного, виводите з зони комфорту. Ви починаєте грати у ігри, починаючи з того, як спробувати сумнівну місцеву їжу чи почати взаємодіяти з місцевими жителями. З найкращими друзями ти відчуваєш себе більш комфортно, ніж незручно. Ви завжди будете переживати речі разом, тому що разом, це завжди можливо.

4. Ви більше знаєте, коли подорожуєте з друзями.

AIESEC-Reason-Travel-1-ecourage (1)

Подорожуючи з друзями, ви маєте чіткішу картину того, наскільки важливі ваші друзі, і що вони завжди прикриють твою спину у багатьох ситуаціях. Життя – це боротьба, і через якусь необережність ви будете знати, чи будуть ваші друзі підтримувати вас чи ні.

5.Ви можете почати розповіді з такими речами, як “коли ми перебували в Хорватії …” або “коли ми були в Туреччині …”

AIESEC-Reason-Travel-3-comfort-zone-1024x683

Частина з вас відчуває себе незатишно, будучи цими людьми. Але в більшості випадків ви любите спогади у багатьох місцях з улюбленими людьми.

6.Допомога змінити світ.

AIESEC-Reason-Travel-6-Impact-1024x683

Подорож може складатися з волонтерського стажування. Ваша робота може допомогти змінити спільноту, наприклад, допомогти побудувати школу чи ігровий майданчик для місцевих дітей, чи навчити дітей бути вічливими до інших культур під час стажування. Що може бути кращім, ніж робити це з кращим другом?

7. Ви матимете міліон жартів, які розумаєте тільки ви.

Screenshot_1

Ви пройшли через багато веселих моментів і дивних невдач, що складаються разом, і багато з них стали веселими анекдотами, які розумієте тільки ви. Ви можете сказати одне слово один одному і починати сміятися безконтрольно або розуміти один одного простою абревіатурою або сигналом. Ви дійдете до того, що ви навіть почнете звучати так, як ви говорите зовсім іншою мовою, що складається з жартів.

8.Ви не будете постійно в телефоні, бо кому ти збираєшся писати?

AIESEC-Reason-Travel-8-phone-1024x680

Ви знаходитесь з людиною, якій ви, як правило пишете протягом усього дня.

9.Ви маєте з собою частинку дому.

AIESEC-Reason-Travel-9-Home-1024x683

Подорожуючи, ти 100% будеш сумувати за домом. Ви перебуваєте на незнайомій території, і ви хочете бути вдома, лежати в ліжку. Коли з тобою твій найкращий друг, ти відчуваєш частинку дому, навіть коли він просто знаходиться з тобою в одній кімнаті.

10. Фотографії для Instagram.

AIESEC-Reason-Travel-10-Instagram1-1024x690

У час цифрових технологій складно йти всупереч трендам. Хочеш ти чи ні, але фото у новому місці зробити треба. І тут тобі на допомогу прийде твій друг, який 100% буде фотографувати тебе до того моменту, доки ти не отримаєш круту фотку. Це зрозуміло, що він потім буде жалітися, що ви втратили багато часу на це, але все таки не залишить тебе самого. А потім, ще змусить робити чудові фото і для нього.

Хороший друг просто слухає історії вашої подорожі та пригод. Кращий друг робить це з тобою.

Волонтерство за кордоном – це, все таки, один з найкращих способів розвивати себе як особисто, так і професійно!

Дізнайтеся, які проекти доступні цієї весни та літа, бери свого друга, та вперед на стажування!

Волонтерство та можливість побачити іншу країну – стажування в Словаччині

Словаччина – маленька країна в самому серці Європи, яка межує з Україною. У наших народів так багато спільного, і водночас безліч речей своїх, унікальних. Чи замислювався ти коли-небудь скільки загадкових і прекрасних місць приховує в собі країна-сусід і як ти можеш змінити і змінитись на волонтерському стажуванні там?

Розпочнемо з першої частини питання.

Словаччина – казкова країна. Чому? Тому що там сила-силенна замків, починаючи від тих, які підійдуть для найвибагливіших середньовічних принцес, і закінчуючи фортецею, що схожа на античні руїни. У цій невеличкій країні знаходиться 180 замків та фортець!

Територія Словаччини наполовину покрита лісами. За часткою площі, покритою деревами, ця країна поступається лише Австрії. Також, саме в Словаччині розташовані знамениті гірські західно-карпатські масиви – Високі й Низькі Татри.

slovakia1-1068x668

В столиці Словаччини Братиславі є НЛО. Так-так, це вежа, розташована на мості через Дунай, з космічним кораблем на верхівці. Можливо і корабель не зовсім з космосу, але вигляд на ріку Дунай та старе місто звідти відкривається і справді неземний.

Європейські вузенькі вулички з чарівними будиночками переплелися з радянським минулим.  Ах, ну і ще з королівським минулим. Словом, Словаччина – це мікс здавалося б непоєднуваних речей. Старенькі трамваї поряд з готичними соборами – цікаве поєднання, еге ж?

Маленький бонус для відвідувачів Словаччини. Братислава межує одразу з двома країнами – Австрією та Угорщиною. А між столицею Словаччини та Віднем всього одна година їзди (туди курсують прямі трамваї та електрички). Побувати в двох прекрасних столицях Європи – виконано.

Класно відвідати всі потаємні куточки іншої країни, а ще краще дізнатися про її культури з перших вуст, попрацювати в команді з людьми з усього світу та допомогти у вирішенні важливих проблем для іноземної держави. Саме так і зробила героїня нашої історії. Дівчина була стажеркою на проекті «Me, myself and I», що пов’язаний з неформальною освітою для підлітків. Читай про волонтерство Ірини Василак у Братиславі.

22 (1)

«Я їхала на стажування з очікуванням, що зможу покращити власні презентаційні навички, удосконалю англійську та побачу світ. Та насправді я отримала набагато більше.
У мене була команда із 9 іноземних волонтерів з 8 різних країн. Вони дивували мене своїми культурами та вчили знаходити нові рішення повсякденних проблем. Щодня ми проводили тренінги для словацьких підлітків щодо пізнання себе, покращення презентаційних та комунікаційних навичок, організації власних проектів. До кінця проекту ми, як волонтери та учасники проекту стали справжньою сім’єю. Ми проводили разом дні і вечори, шукали пригод і просто насолоджувались компанією одне одного. Після 6 місяців ми усі підтримуємо контакт та обіцяємо, що зустрінемось ще не раз.

До літа 2016 року я не вважала, що люди, які нам зустрічаються у житті настільки важливі, але як виявилось саме люди навколо створюють емоції та спогади. Стажування дало мені зрозуміти, що світ не такий уже й великий, і насправді більше речей об’єднує нас, ніж відрізняє. Я прийняла себе такою, як я є та просто почала насолоджуватись тим, що відбувається зі мною».

Ми можемо бачити життя людей іншої країни з абсолютно різних сторін. Лише нам вирішувати, чи буде це знайомство з архітектурними пам’ятками, чи можливість подивитись на цей світ іншими очима і змінити його. Вибір за тобою. Вперед!