Життя на 100%

впі

Як сказав американський підприємець і винахідник Стів Джобс: “Коли мені було 17 років, я почув одну важливу річ « Якщо будеш проживати кожен день, так ніби він останній – одного разу, напевно, виявишся правим ». Це справило на мене сильне враження! З тих пір ось вже 33 роки я щоранку дивлюся в дзеркало і запитую себе: «Якби сьогодні був останній день мого життя, захотів би я робити те, чим збираюся зайнятися»? І кожен раз, коли відповідаю собі “Ні” занадто багато днів поспіль, я розумію, що треба щось змінювати.”

Read more

AIESEC, бути чи не бути?

pexels-photo-509819

Привіт, як ви? Мене постійно запитують друзі: що таке AIESEC?

Чому ти вступив в AIESEC?

Як це бути AIESECer?

Тобі за це платять?

Ти просто витрачаєш на це час?

Щось там вивчив?

Це перший досвід щоб знайти роботу?

Сьогодні все поясню!

Read more

Професії з хорошим заробітком або мрії?

pexels-photo-479453

Якщо вважати як основоположник “MailChimp”, Бен Честнат, в пошуку професії нам слід відмовитися від нашої одержимості пошуком того, що ми любимо робити, на користь його більш прагматичної мантри: любіть те, що ви робите.
“MailChimp” – американська компанія та однойменній інтернет-сервіс, один з лідерів у маркетингу по електронній пошті, Створений в 2001 році.

Read more

Робити зміни може кожен

Робити зміни може кожен3

Всі ми знаємо історії Стів Джобса, Магатма Ґанді, Марка Цюкерберга, Білла Гейтса, і так далі по списку відомих особистостей, що принесли зміни в цей світ та наше теперішнє. Але чи означає це те, що лише відомі особистості можуть творити зміни? Звичайно ж ні. До того, як їх визнав світ, вони були такими ж звичайними людьми, які просто вірили, що можуть змінити щось на краще.

Read more

AIESEC – де починаються зміни

Рекрутмент. Микола

Саморозвиток? А ви дійсно впевнені, що знаєте що це таке?
Вікіпедія дає таке визначення: «Саморозвиток — розумовий i фізичний розвиток людини, якого вона досягає самостійними заняттями, вправами.»
Раніше я вважав, що саморозвиток – це алгоритм, який людина виконує для того щоб пізнати більше сферу своєї роботи/навчання. І я щиро вірив, що в коледжі я розвиваю свої професійні здібності, які допоможуть мені влаштуватися в майбутньому на роботу і заробляти великі гроші. Ну а як же інакше. ВУЗ готує молодих спеціалістів, чи не так?
Ось і вчився я в коледжі, отримував якісь базові знання, але їх не завжди було достатньо. Тому потрібно було шукати додаткову інформацію для того, щоб дійсно чогось навчитися. Я брав участь в онлайн курсах, слухав відео-уроки, читав різні джерела. Благо, на першому курсі я почав підтягувати свою англійську, адже вся потрібна мені інформація була написана в більшості цією мовою. Та все ж мені було недостатньо того, що я вчив – хотілося вчити більше цікавих речей, робити щось унікальне.

Read more

Безцінний досвід професійного стажування в Туреччині

GT showcasing

Якось і не віриться, що вже минає рік мого професійного стажування від AIESEC в Туреччині.
Все почалося 12 квітня, коли пройшовши успішно інтерв’ю, я вирішила змінити буденність і даремне витрачання часу та здобувати знання і досвід в Туреччині.

Кажуть, що світ для всіх однаковий, та горизонти, амбіції, бажання, сподівання – різні. Часто мене запитають чи варто було руйнувати звичайне і будувати нове?! Можу сказати на всі 100%, що так!

Read more

«Як і куди рухатися далі?»

Screenshot_2
«Як і куди рухатися далі?»

Рано чи пізно це питання падає нам на голову як грім серед ясного неба. Ми можемо йти впевнено по житті і рухатися до своєї цілі, але що робити, коли ціль буде досягнена, або наші очікування не будуть виправдані?

Так було і зі мною. Ще з дитинства я мала свій орієнтир і рухалася до нього. Щось вдавалося особливо добре і збагачувало мої навички, щось не затримувалося в моєму житті довше, ніж на два тижні, але кожне із занять формувало мене як особистість. Була школа, різні гуртки, змагання і нові знайомства. Проте саме в університеті я усвідомила, що вибрала не той шлях. Після першого курсу я зрозуміла, що лише сидіти над книжками і зубрити до ночі, це не вихід. Я перебувала в бульбашці свого оточення, обов’язків і постійних тривог за майбутнє.

Read more

Дайджест можливостей у Александрії

вапролдж

Єгипет – це не тільки тепле море, піраміди та верблюди. Єгипет – це невичерпна історія в барельєфах, місцеві ринки, традиції від яких переймає подих, дуже дешева та смачна локальна їжа. Представляємо вам дайджест стажувань у середземноморській Александрії.

Read more

Дайджест можливостей у Словаччині

dfghjkl;

Словаччина має спільний кордон з Україною і є нашою сусідкою. Варто поцікавитися що ж цікавого є у цій сусідній країні. Територія Словаччини є набагато меншою, ніж України і тому її легко та швидко, по автобану, можна об’їздити, завітавши в найгарніші місця. Чому цього року? – А для чого зволікати, подивіться самі. 

EDUCATE Slovakia – Kindergartens

Ви будете працювати з волонтерами з різних куточків світу і станете частиною навчального процесу в словацьких дитячих садах. Діти невинні, без упереджень і легко піддається впливу, тому ми хочемо з ранього віку дати їм перспективу до глобального мислення, повної толерантністі і культурного взаєморозуміння через досвід інтерактивних занять, ігор, пісень, віршів.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 03/07/2017  Кінець: 15/08/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/820995

International Summer

Через інтерактивні лекції, ми хочемо побудувати глобальне мислення і впевнених у собі дітей (віком від 6 до 14 років) в регіоні ZILINA. Ви будете працювати на лекціях, присвячених культурної обізнаності та важливості іноземних мов (в основному англійської мови) і підготовлювати заходи для дітей, які допоможуть їм зламати загальні забобони і мовні бар’єри. Будь-яка діяльність повинна бути пов’язана з конкретною темою.

Щоб податись на проект, переходь за посиланням:

Початок: 01/07/2017  Кінець: 26/08/2017
https://opportunities.aiesec.org/opportunity/836337

“Стажування дало мені зрозуміти, що світ не такий уже й великий, і насправді більше речей об’єднує нас, ніж роз’єднує. Я прийняла себе такою, як я є та просто почала насолоджуватись тим, що відбувається зі мною.” – Ірина, стажування Global Volunteet у Словаччині.