Безцінний досвід професійного стажування в Туреччині

GT showcasing

Якось і не віриться, що вже минає рік мого професійного стажування від AIESEC в Туреччині.
Все почалося 12 квітня, коли пройшовши успішно інтерв’ю, я вирішила змінити буденність і даремне витрачання часу та здобувати знання і досвід в Туреччині.

Кажуть, що світ для всіх однаковий, та горизонти, амбіції, бажання, сподівання – різні. Часто мене запитають чи варто було руйнувати звичайне і будувати нове?! Можу сказати на всі 100%, що так!

Початок завжди важкий, культура, мова, люди, традиції, звичаї, ментальність. Часом гублюся в розумінні елементарних понять. Та досвід стажування безцінний! Працюючі зі студентами, які вперше побачили англійський алфавіт, якось і не знала з чого починати. Та все не так страшно, головне це взаєморозуміння. Діти, які максимально навчають мене турецьким традиціям, культурі, мові просто ідеальні. Неділя ранок – це особливий день. Починається з обіймів, а тоді сніданок. Маленькі студенти намагаються розкрити усі смаколики турецької кухні. Навіть проводили майстер шеф з приготування моєї улюбленої турецької страви.

На початку стажування ніхто не міг повірити, що я можу бути хорошим вчителем, та я не зважала на їхні нісенітниці. Я навчилася вірити в себе. Плювати, що зламані ноги, а вершину треба досягнути. Таким чином, діти нагородили мене нагородою кращий вчитель, я отримала сертифікат TESOL, успішно здала екзамен з психології та методології викладання. Довелося попрацювати з професіоналами з Англії, Польщі, Туреччини, Нігерії. НАВЧИЛАСЯ ДІЯТИ, А НЕ ПРОТИДІЯТИ. Також працюю зі старшими групами, які надихають мене розвиватися. Є мотивація шукати, досліджувати, знаходити нові ігри, ідеї, забави.

Присвятіть час тому, щоб побачити світ і відчути повноту життя, бо жити – значить безупинно рухатися вперед. Здобувайте досвід, саме він необхідний в майбутньому.

І пам’ятайте: можливостей є безліч – вам лише потрібно спробувати ними скористатися!

Професійні стажування Global Talent: http://aiesec.ua/youth/global-talent/

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *