fbpx

GLOBAL Talent

Work for
|

Global Talent – це стажування для молодих людей, спрямованe на професійний розвиток кар’єри в міжнародному середовищі.

Тривалість
3-12 місяців
Вік
20-30 років
Зарплата
Оплачуване стажування
Рівень англійської
Високий

Отримай досвід роботи

Навіть якщо ти студент, який шукає першу роботу чи вже є професіоналом у своїй справі, наша програма дає можливість отримати ґрунтовний практичний досвід в твоїй галузі.

Розвивай навички

Стажування дає можливість розкрити себе із зовсім іншої сторони, відчути себе в одному місці з усім світом і розвинути професійні навички в унікальному середовищі.

Міжнародне оточення

Робота в міжнародній команді розширить твої погляди та кар’єрні знання, що вважається суттєвою перевагою між іншими працівниками при працевлаштуванні.

Коротко про програму

Global Talent надає молодим людям практичний досвід у міжнародному середовищі через професійні стажування у сфері викладання.

Програма являє собою можливість покращити власні навички та підвищити знання в обраній галузі у процесі побудови особистої і професійної мережі однодумців з різних країн та культур. Це міжкультурне середовище розширить твої погляди та кар’єрні знання, що є міжнародним професійним досвідом, який у глобальному контексті вважається надзвичайно цінним.

 

Логістична підтримка

Ми допоможемо з візовим процесом, надамо інформацію про прибуттям у країну перед стажуванням та від’їзд після закінчення досвіду.

Чіткий опис роботи

Ми проведемо тебе до місця роботи у перший день, надамо точну інформацію про обов’язки, цілі, графік роботи.

Умови проживання

Медичне страхування є обов’язковою вимогою для участі у програмах стажувань від AIESEC. Перед відїздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати.

Досвід Навчання

Ми ставимо чіткі очікування, готуємо до занурення у нову культуру та сприяємо постійному навчанню перед та під час стажування.

Досить мріяти про крутий досвід професійного стажування за кордоном.

Починай шукати його прямо зараз!

Зареєструйся

Одразу ж після реєстрації у тебе з’явиться можливість переглянути усі проекти. Ми будемо з тобою на зв’язку та надішлемо найкращі можливості зі всього світу на електронну адресу.

Знайди проект

Обери для себе кілька проектів та подай заявку на тi, які найбільше підходять твої навичкам та досвіду.

Підтверди участь

Після подачі з тобою сконтактує людина, відповідальна за проект, щоб підтвердити твою заявку.

Підготуй документи

Після підтвердження участі у проекті, ми допоможемо з підготовкою документів та візи. Ти можеш розраховувати на нас на кожному кроці: до, під час та після поїздки.

AIESEC

AIESEC is a non-governmental not-for-profit organization in consultative status with the United Nations Economic and Social Council (ECOSOC), affiliated with the UNDPI, member of ICMYO, and is recognized by UNESCO AIESEC International is registered as a Foundation (Stichting), RSIN #807103895 in Rotterdam, The Netherlands.