4 якості молодих лідерів

лідери

Багато хто вважає, що багаторічний досвід, експертні знання і зв’язки роблять людей лідерами. Тим не менш ми бачимо багато яскравих прикладів серед людей у віці до 30 років, які не мали прогресивних знань, і замість цього створювали власну історію. Сучасний світ бізнесу бачив не одного CEO у віці до тридцяти років. Час довів, що переваги лідера визначається не його віком, а здатністю надихати інших йти за собою для виконання певної місії.

Молоді лідери повинні бути в змозі мотивувати людей різного віку з різними знаннями, цінностями та поглядами, знищуючи будь-які рамки, встановлені суспільством. Вони не обмежуються кількістю прожитих років чи думкою інших, то що ж робить лідерів успішними?

Ось 4 якостей, які ви можете помітити в молодих лідерах:

  1. Лідери цінують різноманіття. Кожна людина від шести років до похилого віку, європеєць чи житель Латинської Америки, еколог чи митець може дати мудрі життєві поради і генерувати ідеї. Справжня сильна команда має бути з різних людей з різними поглядами і цінностями, з різними позиціями, з різним темпераментом, звичками і пріоритетами. Ризик має доповнюватись обережністю, оптимізм – песимізмом, ідеї – правилами. В таких командах, де панує різноманіття, приймаються оптимальні найбільш обдумані та виважені рішення.
  2. Вони ведуть за собою інших. Лідери знають, наскільки важливо згуртувати колектив навколо місії, бачення та культури організації. Вони знають, як надихати людей, вміють знаходити підхід до кожного та правильно вести комунікацію.
  3. Лідери вміють брати на себе ризики та шукати вихід з будь-якої ситуації. Але найголовніше те, що вони сприймають проблеми як випробування, які розвивають їх та відкривають нові можливості.
  4. Молоді таланти вірять у себе. Справа зовсім не в самовпевненості чи сліпій вірі в беззаперечний успіх. Вони хороші психологи, оскільки мають чітке уявлення про свою особистість, думки, переконання, мотивації та емоції. Самосвідомість дозволяє зрозуміти інших людей, як суспільство сприймає їх. Лідери знають, в чому вони сильні і як це застосовувати.

Якщо ви досвідчений підприємець, стежте за найкращими молодими талантами,  розвивайте в них відповідальність, надавайте їм можливість впливати та розвивати вашу справу.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *