Чи варто йти на ризик?

18425734_459156517750001_1643266944_n

Пробувати ризикувати потрібно завжди. Ні, це не мається на увазі витратити всю зарплату на лотерейні квитки. Кожного дня тисячі разів ви робите вибір: чи встати зранку чи довше поспати, чи прийняти пропозицію роботи чи відхилити, чи поїхати на стажування чи ні. Чи змінити своє життя чи залишити таким самим. Прийняти рішення на користь зміни – це і є ризик, бо точно не знаєте, що на вас чекає, виникає страх невідомості..

Ось як висловлює свою думку про ризик Марк Цукерберг, засновник соціальної мережі Facebook: «Найбільший ризик – не приймати будь-які ризиковані рішення … У світі, який змінюється дуже швидко, єдина стратегія, яка гарантовано потерпить невдачу – не ризикувати».

То все-таки, чому варто ризикувати?

  1. Ви заявляєте про себе

Люди бояться ризикувати через невпевненість в собі і страх перед провалом чи осудом. Ризикуючи ви виходите за рамки стандарту, виходите із зони комфорту і розбиваєте свої обмеження, через що ви та ваші ідеї будуть помічені.

  1. Ризик творить зміни

Набагато легше та зручніше слідувати привичкам, котрі вже вкоренились у ваше життя та робити все те ж саме. Але якщо хочете змін, потрібно й діяти по-новому. Хай це буде страшно, незручно, проте ніколи не дізнаєтесь, коли не будете пробувати, ризикувати.

  1. Відчуваєте життя

Коли ризикуєте, пробуєте щось нове, нестандартне для вас, тоді відчуваєте справжній смак життя та отримуєте задоволення.

  1. Долаєте страх

Без сумніву, люди, які бояться, в житті не можуть досягти нічого. Йдучи на ризики в житті, ви навчитеся контролювати страх і, нарешті, подолаєте його. Навіть якщо трапиться зіткнутися з невдачею, ніколи не розчаруєтесь. Ви будете брати нові уроки з кожного «фейлу», які можна назвати як «сходинки до успіху».

  1. Ризик надає вищий рівень

Коли ви йдете на ризик і бачите результат, в голові починають формуватись нові вищі стандарти. Ви вже не будете задовольнятись попередніми, ви потребуватиме нового рівня. Зона комфорту створиться, там де ризик є нормою та швидкість роботи стає вищою.

  1. Вивчаєте себе

Ризик, як правило, це вираження наших власних думок та ідей. Чим комфортніше вам буде досліджувати нові можливості для себе, тим більше розумітимете себе та почуватиметесь впевненіше.

Наше життя повністю складається з ризиків, кожна дія містить в собі ризик. Ми не можемо бути впевнені в будь-чому на 100%, завжди є можливість невдачі. Життя – це про ризики, які ви приймаєте, і які уникаєте. Але це те, що може змінити теперішнє становище, дати шанс на успіх. Коли оминаєте цей шанс, цілковито позбуваєтесь можливості зміни. Але ж саме вона може кардинально все змінити та зробити вас щасливими.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *