Як один захід, організований AIESEC, може змінити професійне життя?

Минулої осені, а якщо точніше, – з 15 по 17 вересня AIESEC провела у Києві всеукраїнську конференцію «New Horizons». Ми вкотре зібрали всі локальні комітети з України, щоб поговорити про нові можливості розвитку лідерських якостей.

Вперше у конференції брали участь представники міжнародної рекламної мережі MGID Inc. Компанія спеціалізується на нативній рекламі (тій, що за формою і змістом відповідає контенту майданчика та не дратує аудиторію).

Влад Стадник, керівник відділу закупки трафіку MGID, розповів студентам про складові хорошої і поганої реклами. А ще на лекції слухачі вирішували практичні кейси, завдяки яким краще зрозуміли примарний світ інтернет-реклами.

Під час лекції слухачі вперше почули про Академію MGID. Кожен міг стати її «студентом», пройшовши відбір і склавши тест з англійської. Протягом трьох тижнів навчання найуспішніші практики у галузі інтернет-реклами безкоштовно ділились своїм досвідом. А найкращі випускники отримали пропозиції приєднатись до команди MGID.

Таку пропозицію отримала і Юля Коломійцева. П’ять місяців потому Юля, волонтерка AIESEC у минулому, а тепер – фахівець відділу закупки трафіку MGID Inc., згадує конференцію, що кардинально змінила її професійну діяльність.

«Пам’ятаю, через пару хвилин після презентації Влада до нього вже стояла черга з людей із купою питань. Першою у черзі була я. А вже наступного дня я відправила резюме та мотиваційний лист в MGID. Потім був тест, інтерв‘ю та довгоочікувана відповідь про зарахування в Академію.

Три тижні просто пролетіли: круті лектори, знайомства з цікавими людьми, які прийшли, щоб опанувати нову професію; купа корисної інформації, яку, здавалося, неможливо засвоїти. Та не встигла я оговтатись, як почались мої перші «робочі будні» в компанії.

Що я можу сказати про своє професійне життя? Я маю роботу, що надихає і відкриває безліч можливостей. За 5 місяців я стільки всього дізналась і навіть встигла представити компанію на конференції в Індії.

Я працюю з людьми, з якими весело і які не дають пасти задніх. Я маю наставників, що вислухають і допоможуть спрямувати енергію у правильне русло. Я маю нереальне бажання розвиватись далі!

Як трушний айсекер я навіть не мріяла знайти місце роботи, де б поділяли ті ж цінності і мотивували ставати краще. Але саме таким місцем для мене стала MGID

Також хочеш розібратись в інтернет-рекламі чи шукаєш роботу в digital? Супер, бо новий набір в Академію MGID розпочато! Швидше проходь тест, щоб зайняти найкращі місця!