Робити зміни може кожен

Робити зміни може кожен3

Всі ми знаємо історії Стів Джобса, Магатма Ґанді, Марка Цюкерберга, Білла Гейтса, і так далі по списку відомих особистостей, що принесли зміни в цей світ та наше теперішнє. Але чи означає це те, що лише відомі особистості можуть творити зміни? Звичайно ж ні. До того, як їх визнав світ, вони були такими ж звичайними людьми, які просто вірили, що можуть змінити щось на краще.

Рейчел Беквіт

На свій 9-й день народження Рейчел, на подив батьків, не стала просити про іграшки, ляльки, нову сукню або пару взуття. Замість цього вона побажала, щоб її сім’я і друзі пожертвували ці гроші благодійній організації “Charity Water”, що допомагає людям в країнах, що розвиваються вижити в умовах нестачі питної води. Її бажанням було зібрати 300 доларів, щоб врятувати кілька людей, які потребують води.

“12-го червня 2011 мені виповнюється 9 років” – написала вона на своїй спеціально створеній сторінці для збору коштів. “Я дізналася, що мільйони людей не доживають до свого 5 дня народження. І чому? Тому що у них немає доступу до чистої питної води. Тому я вирішила відсвяткувати свій день народження, як ніколи раніше. Я прошу всіх, кого я знаю, пожертвувати гроші на мою компанію замість подарунків на день народження “.

Рейчел мріяла зібрати 300 $, але встигла зібрати лише 220 $, що дуже засмутило її. Однак, дівчинка тішила себе надією, що решту суми вдасться зібрати в наступному році. За трагічним збігом обставин їй не судилося дожити до наступного дня народження. Рейчел виявилася пасажиркою одного з 14 автомобілів, що потрапили в страшну аварію. 

Разом з поширенням новини про жахливу аварію і смерті дитини поширювалася й історія про останнє бажання Рейчел. Тисячі людей з усього світу перейнялися ідеєю виконати його і продовжили жертвувати гроші на її сторінці, тим самим зробивши цю кампанію найбільшою в історії “Charity Water”. За досить короткий термін було зібрано понад 1 200 000 доларів, але пожертвування продовжували надходити.

Зібраних коштів вистачило для порятунку понад 31 000 чоловік.

Однак розповідь про Рейчел була б неповною без згадки про всі добрі справи, які встигла зробити в своєму короткому житті ця дивовижна дівчинка. Рейчел двічі відрощувала довгі коси, а потім зрізала їх і жертвувала на перуки для дітей хворих на рак, які пройшли курс хіміотерапії. І навіть після смерті Рейчел вдалося врятувати ще одне життя, життя тяжко хворої дитини, яка потребувала донорські органи.

Вже зараз ти можеш стати тією зміною, яку хочеш бачити навколо себе

Кожна людина може творити зміни навколо себе, варто лиш захотіти та повірити в це, не шукати виправдань, не знеохочуватись при першій невдачі, не звинувачувати у всіх негараздах когось. Почни з себе, озирнись довкола та побач ті майбутні зміни, які можеш розпочати вже зараз.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *