Стань частиною команди AIESEC

Конференція для активної молоді – YouthGeneration 2017

Будь більше, ніж просто студент разом з AIESEC

Приєднуйся до AIESEC у своєму місті та розкривай свій лідерський потенціал. Будь частиною міжнародної спільноти активної молоді.

18

Міст

500

Членів організації

120+

Конференцій щороку

 

Не чекай закінчення університету, починай зараз!

 

Бути частиною AIESEC означає бути частиною величезної спільноти проактивної молоді не тільки зі всього світу, а перш за все в Україні. Бути частиною людей, які розвивають свій потенціал та роблять внесок в дещо більше, ніж вони самі. Бери відповідальність на себе і твори майбутнє себе і свої країни! Ми не обіцяємо, що це буде легко, але це точно буде того варте.

 

Тут ти знайдеш

 

Професійний розвиток 

 

В організації ми завжди працюємо в командах, яка налічує щонайменше 3 людей. Це можливість навчитися слухати інших та не боятися висловлювати свою власну думку. Знаходити підхід до різних людей та об’єднювати зусилля задля досягнення спільних цілей команди.

 

Під час роботи в команді над тим чи іншим проектом, ти можеш спробувати себе в абсолютно різних сферах діяльності – маркетинг, HR, міжнародні відносини, продажі, організація івентів, менеджмент тощо.

 

Через певний період часу ти матимеш можливість стати лідером команди, отримаєш навички управління та будеш на два кроки попереду своїх однолітків. 

 

 

Особистий розвиток

 

Виходячи з зони комфорту та долаючи різноманітні випробування, ти відкриваєш свої сильні та слабкі сторони, розумієш свої цінності та знаходиш те, що справді приносить тобі задоволення.

 

В тебе буде можливість отримувати нові знання та навички беручи участь в  постійних онлайн вебінарах, національних функціональних зустрічах, локальних та національних конференціях. А також можливість розширити свій кругозір завдяки великому колу однодумців з усієї України та інших куточків світу.

 

 

Стань частиною найбільшої міжнародно організації, повністю керованої молоддю

 

Заступник Генерального Секретаря Організації Об’єднаних Націй

“Коли я згадую свої студентські роки, в першу чергу мені на думку спадає мій досвід міжнародного обміну в AIESEC. Я зміг жити і працювати в іншій країні і знайти там друзів, а повернувся вже зовсім іншою людиною. ”
– Ян Еліассон, випускник AIESEC

Член AIESEC

«AIESEC допоміг мені стати кращою версією самого себе і в першу чергу отримати досвід керівництва дуже різними командами, подорожувати, дізнаватися інші культури і знаходити такий практичний досвід, які не міг би мені дати мій університет. Загалом, я став більше готовий до зустрічі з майбутнім і зрозумів мою роль у тому, щоб робити світ кращим. »
– Нільс Касзо

Світу потрібні молоді люди з розвиненими лідерськими навичками. І лідерство, яке розвиває AIESEC, полягає в наступному:

Вас може зацікавити: