fbpx

GLOBAL Entrepreneur

Досвід стажування у закордонному стартапі – це можливість спробувати на практиці те, що ти вивчаєш в університеті через перший робочий досвід в міжнародному інноваційному середовищі.

Тривалість стажування
6-12 тижнів
Вік
18-30 років
Зарплата
Неоплачуване стажування
Рівень англійської
Intermediate та вище

Вдоскональ своє резюме

Єдине, що цікавить теперішніх роботодавців, які шукають недавніх випускників, – це досвід, накопичений у даній сфері. Із закордонною приналежністю до роботи у стартапів, у вас буде набагато більше шансів знайти роботу у теперішньому бізнес-середовищі.

Розпочни свою підприємницьку кар'єру

Кожен досвід стартапера має початок з чогось незначного. Дізнайся як це поринути у пригоду через отримання практичного підприємницького досвіду.

Розширь свій нетворк для успішного майбутнього

На даному стажуванні тобі буде легко встановити взаємозв’язки з іншими учасниками проекту. Саме це збільшить твій професійний нетворк, щоб підтримати твої майбутні підприємницькі досягнення.

Детальніше про програму

Global Entrepreneur  – програма, яка надає молодим людям практичний досвід у міжнародному середовищі через стажування у стартапах. Програма доступна у наступних сферах – Маркетинг, Ділове адміністрування та ІТ.

Під час стажування студенти та недавні випускники знаходять простір для реалізації підприємницьких ідей у ​​складних та інноваційних умовах. Унікальність програми полягає у тому, що молода людина отримує практичний досвід у своїй сфері та зможе успішно застосувати даний досвід при подальшому працевлаштуванні.  Крім особистого розвитку, вони отримують привілей перебувати в міжнародному робочому середовищі.

 

Логістична підтримка

Ми допоможемо з візовим процесом, надамо інформацію про прибуттям у країну перед стажуванням та від’їзд після закінчення досвіду.

Чіткий опис роботи

Ми проведемо тебе до місця роботи у перший день, надамо точну інформацію про обов’язки, цілі, графік роботи.

Умови проживання

Медичне страхування є обов’язковою вимогою для участі у програмах стажувань від AIESEC. Перед відїздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати.

Досвід Навчання

Ми ставимо чіткі очікування, готуємо до занурення у нову культуру та сприяємо постійному навчанню перед та під час стажування.

Зареєструйся

Одразу ж після реєстрації у тебе з’явиться можливість переглянути усі проекти. Ми будемо з тобою на зв’язку та надішлемо тобі найкращі проекти зі всього світу на електронну адресу.

Знайди проект

Обери для себе кілька проектів та подай заявку на тi, які найбільше привернули твою увагу.

Підтверди участь

Після подачі з тобою сконтактує людина, відповідальна за проект, щоб підтвердити твою заявку.

Підготуй документи

Після успішного проходження співбесіди та пiдтвердження участi у стажуванні, ми допоможемо з підготовкою документів та візи. Ти можеш розраховувати на нас на кожному кроці: до, під час та після поїздки.

AIESEC

AIESEC is a non-governmental not-for-profit organization in consultative status with the United Nations Economic and Social Council (ECOSOC), affiliated with the UNDPI, member of ICMYO, and is recognized by UNESCO AIESEC International is registered as a Foundation (Stichting), RSIN #807103895 in Rotterdam, The Netherlands.