AIESEC – це платформа, яка прагне розкрити потенціал людства.AIESEC - це молодіжний лідерський рух. 

Наша організація створена та керована молоддю для молоді.

Illustration

AIESEC був заснований після Другої світової війни групою молодих людей з Європи (Бельгія, Данія, Фінляндія, Франція, Нідерланди, Норвегія та Швеція)
Саме політичний і соціальний контексти того часу сформували наші фундаментальні принципи як організації.

Поняття «миру» змінилося. Тепер ми знаємо, що мир починається з того, що люди приймають та розуміють, що робить нас унікальними.
Ми живемо у світі який взаємопов’язаний, глобалізований і технологічно плідний. За таких швидкозмінних обставин, ми вважаємо, що молоді люди повинні навчитися швидко адаптуватися і вирішувати різноманітне, зростаюче коло проблем.

Ось чому AIESEC прагне Миру та Реалізації людського потенціалу.


У сучасному контексті «мир» означає не лише уникання війни. Мир може стосуватися світу, де не виникає конфліктів через культурні, релігійні чи інші відмінності людства. Мир також може означати бути в гармонії з собою.
Амбіція AIESEC в тому, щоб кожна молода людина працювала над розумінням миру та здійснювали спільні дії для створення кращого світу.

Через «Реалізацію потенціалу людства» AIESEC вбачає світ, де люди постійно стають кращими версіями себе та створюють можливості для інших на цьому шляху.

Illustration


Illustration
Залучати та розвивати молодь є істотно важливим.
Ми віримо, що ми, як молодь, несемо відповідальність за довготривалий позитивний вплив на наше життя, наші спільноти, і світ загалом.
Ми віримо, що ми будемо керувати та формувати майбутнє з нашою пристрастю, динамізмом та інноваційним духом.


Illustration

AIESEC – це платформа, яка прагне розкрити потенціал людства. Ми робимо це, надаючи можливість молодим людям демонструвати та жити за цінностями, заснованими на унікальній моделі розвитку лідерства AIESEC.
 Ми віримо, що досвід роботи з викликами в AIESEC та лідерство з урахуванням цінностей відкривають шлях до позитивного впливу.

Illustration

НАША УНІКАЛЬНА МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ЛІДЕРСТВА

Модель розвитку лідерства AIESEC спрямована на те, щоб підготувати молодь до позиції щодо того, що їм важливо та втілення цінностей AIESEC для довготривалого впливу.
Наші цінності керують нашими щоденними діями та рішеннями. Вони формують нашу організаційну культуру.
Ми впроваджуємо ці цінності в кожен лідерський досвід, який ми надаємо.


Illustration

НАШ ВПЛИВМи створюємо прямий позитивний вплив у світі, розвиваючи лідерство серед молоді. Ми впливаємо на світ опосередковано, створюючи перехреснікультурні можливості, які намагаються вирішувати виклики суспільства.
МІЖКУЛЬТУРНЕ РОЗУМІННЯМіжкультурне розуміння охоплює розуміння різних націй або територій, рас, етнічних груп, релігій, а також між різних секторах і сегментах суспільства. ЛІДЕРСЬКІ МОЖЛИВОСТІ AIESEC надає різноманітні можливості, такі як можливості обміну, досвід роботи, волонтерство та інші заходи, створені для молоді, щоб розвивати лідерство в незнайомому для них середовищі.
ЧЛЕНСТВО В AIESECЧлени AIESEC співпрацюють у командах для створення, підтримки та управління цих міжкультурних практичних досвідів. Це дає можливість щоб наші члени мали повноцінний командний досвід, який активізує їхній лідерський потенціал.
НАШІ ПАРНЕРИМи визначаємо наших партнерів як особу, корпорацію, установу чи організацію, які поділяють наші цінності, дотримуються нашої етики та допомагають нам посилити наш вплив.

FAQ

 • Що таке AIESEC?

  AIESEC - це глобальна платформа для розвитку молоді та розвитку лідерського потенціалу. Ми - глобальна, непартійна, незалежна, некомерційна організація, яка керована молоддю для молоді. Її члени зацікавлені у світових проблемах, лідерстві та управлінні. AIESEC не здійснює дискримінації за ознаками етнічної приналежності, статі, сексуальної орієнтації, релігії чи національного / соціального походження.

 • Що означає "AIESEC"?

  Назва AIESEC (вимовляється "айсек") спочатку було абревіатурою для Association Internationale des Étudiants en Sciences Économiques et Commerciales. AIESEC більше не використовується як абревіатура і нині є просто власною назвою організації. Члени AIESEC відомі як "айсекери".

 • Корені

  Засновники AIESEC почали побудову організації між 1946-1948, але чітке бачення та місія організації, були сформовані на Стокгольмському Міжнародному конгресі у 1949.
  На конгресі у Стокгольмі в 1949 було офіційно створено фундацію AIESEC, та затверджено основні засади її роботи. Місією організації стало «встановлення дружніх стосунків між країнами і народами» через програму міжнародних обмінів студентів. Був призначений статус міжнародної, недержавної, некомерційної, неполітичної та нерелігійної організації.
  Представники Бельгії, Данії, Фінляндії, Франції, Голландії, Норвегії та Швеції поставили свої підписи на установчих документах.З 1949 року AIESEC розвивається швидкими темпами: членами асоціації стали понад 120 країн.

 • Незалежна та непартійна організація

  AIESEC не має заздалегідь визначеної чи офіційно прийнятої політичної належності.AIESEC не є дочірньою чи залежною організацією будь-яких інших органів у своїй роботі чи рішеннях.Ми перебуваємо в консультаційному статусі з Економічною та соціальною радою ООН (ECOSOC), афілійовані члени UN DPI , членом ICMYO, і визнана ЮНЕСКО.