Волонтерство в 

Румунії
Греції

Волонтерські стажування за кордоном – досліджуй нові культури, створюй позитивний вплив на світ, розвивайся with aiesec.

Про програму

Global Volunteer – це волонтерські стажування за кордоном, направлені на вирішення соціальних проблем. Саме тому наші проєкти Global Volunteer базовані на Цілях Сталого Розвитку й сприють їх досягненню. Тому твоє стажування with aiesec є вкладом в досягнення цих цілей. Завдяки цим проєктам ми посилюємо співпрацю між людьми, а також створюємо стабільне та краще майбутнє.

Проєкти with aiesec.

Illustration

Scale Up!

Проект спрямований на досягнення Цілі сталого розвитку № 17, "Партнерство заради стійкого розвитку".
Шляхом нарощування потенціалу місцевих НУО, неприбуткових організацій та/або фондів. Створювати соціальний вплив у громадах шляхом співпраці з місцевими соціальними проектами та залученням до фундаментальних ініціатив.

Illustration

Equify

Проект має на меті вплинути на Цілі сталого розвитку № 10, "Зменшення нерівності".
Зменшення нерівності, шляхом сприяння розвитку освітнього простору базуючись на основах нерівності, а також сприяння місцевій ініціативі для боротьби з дискримінацією та нерівністю в громаді.

Illustration

Youth 4 Impact

Проект має на меті вплинути на Цілі сталого розвитку № 4, "Якісна освіта".
Шляхом підвищення обізнаності та сприяння залучення до Цілей Сталого Розвитку та глобальних цінностей громадян.

Illustration

Global Classroom

Проект має на меті внести свій внесок у Цілі сталого розвитку № 4, "Якісна освіта".
Забезпечуючи та відкриваючи простір якісної освіти для людей різного віку, забезпечуючи освітні можливості від початкової грамотності до інших предметів, таких як математика, природознавство та мови.

Illustration

Green Leaders

Проект має на меті впливати на Цілі сталого розвитку № 13, «Боротьба за зміною клімату».
Шляхом навчання громад щодо зміни клімату та розробки планів дій для зменшення критичних факторів, що впливають на навколишнє середовище.

Країни проектів

Чому Global Volunteer?

Досліджуй нові культури

Немає нічого подібного до того, як жити різноманітним життям, займатися волонтерством з людьми з усього світу, знайомитися з різними точками зору та способами життя

Розвивай себе

Global Volunteer проєкти наповнені можливостями спробувати щось нове, виштовхнути вас із зони комфорту та відкрити найкращу версію себе – адже зростання відбувається за межами зони комфорту!

Подорожуй з метою

На проєкті Global Volunteer with aiesec ви долучаєтесь до вирішення глобальних проблем світу, які вас найбільше цікавлять, у рамках однієї з Цілей Cталого Розвитку Організації Об’єднаних Націй.

Вимоги до кандидатів

Рівень англійської

B1 і вище

Освіта

студенти та випускники

Вік

18-29 років

Процес подачі на стажування

Ти навіть не помітиш, наскільки швидко ти опинишся в омріяній країні стажування.

Реєстрація

Заповни заявку на нашому вебсайті та на глобальному порталі AIESEC.*Обов’язково вкажи достовірні контактні дані, щоб ми могли з тобою зв’язатись.

1
2
3
4
5
1

Реєстрація

Пошук проєкту

Співбесіда

Підготовка

Стажування

Вартість організаційного внеску

3500 грн

Організаційний внесок сплачується після затвердження кандидата на проєкт приймаючою стороною.

Логістична підтримка від AIESEC

Інформаційна підтримка

Отримай необхідну інформацію про потрібну візу, твою подорож на місце стажування та інші деталі. Також ми надамо всі підтверджуючі документи для виготовлення візи.

Умови проживання

Страхування життя та здоров’я є обов’язковою вимогою для участі у стажуванях Global Volunteer. Перед від’їздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати в країні в яку ти їдеш.

Посадова інструкція

У перший день ми будемо супроводжувати тебе до місця роботи, щоб впевнетись що твоє стажування відповідає поставленим на початку очікуванням.

Досвід навчання

Ми поставимо тобі чіткі очікування щодо стажування, підготуємо до занурення в нову культуру та посприяємо постійному навчанню перед стажуванням та під час нього

Відгуки наших стажерів

Illustration

Катя Пилипович

Одного разу мені прийшла думка поїхати на омріяне стажування, про яке усі так говорили, раділи, ділились своїми емоціями. Не знаю, що найшло на мене тоді, оскільки я розуміла, що грошей у мене немає, дозволу мами також, окрім того навчання ще триває, сесія. Яка ж я була наївна коли так думала. Я подалась на омріяний проєкт та зрозуміла, що усі вигадки та оправдання лише у моїй голові.Що було б якби я тоді здалась та надалі шукала виправдання?

Illustration

Марія Мельник

Чому стажування, а не звичайна подорож?🧐
Firstly, improving English ✨
Однією з причин були мої батьки, які так підтримують мене❤️ коли моя мама дізналась про ці стажування, то вона не вагаючись сказала: «Ти мусиш поїхати!» 😳
Пізніше мої батьки стали приймаючою сім’єю волонтерів з Китаю, які були ще одним поштовхом для поїздки✨
І останньою причиною був мій support в AIESEC, слова підтримки, побажання успіху та гарної подорожі, давали впевненості старатись бути кращою, розвивати та розвиватись, щоб не розчарувати мою другу сім’ю
❤️