Illustration

Твоє професійне стажування за кордоном починається тут.

Інформація про програму

Illustration

Global Teacher – це професійні оплачувані стажування за кордоном для викладачів.Тривалість - 2 до 18 місяців.
Global Teacher дає можливість отримати досвід роботи викладачем в країнах с абсолютно іншими культурними особливостями та реаліями. Саме це і є основою для нових кар'єрних перспектив та можливостей для росту у професії викладача і не тільки.

 • Досвід роботи за кордоном

  Збагачуй свій досвід в іноземному професійному середовищі та здобувай перевагу в роботодавців. Робота в міжнародній команді значно покращить твої професійні та персональні навички.

 • 47 people job list employee worker job business

  Професійний розвиток

  Розширюй свої горизонти, розвиваючи свою кар’єру в глобальних умовах. Працюй в абсолютно новому середовищі та культурі, пристосовуючись до місцевого життя в іншій країні.

 • Персональний розвиток

  Розвивайся, навчаючись на практиці. Міжкультурне середовище підвищує самосвідомість, орієнтацію на вирішення викликів та вдосконалює навички спілкування. Стань кращою версією себе!

Тривалість

2-18 місяців

Місце роботи

школи та приватні організації

Оплата праці

коливається в залежності від країни

Процес подачі на стажування

1. Реєстрація

Заповни заявку на нашому вебсайті та на глобальному порталі AIESEC. Обов’язково вкажи достовірні контактні дані, щоб ми могли з тобою зв’язатись.

2. Пошук проєкту

Тебе сконтактує наш менеджер, допоможе з пошуком та підбором проєкту, а також складе разом з тобою конкурентноспроможне резюме.

3. Співбесіда

Після подачі заявки на проєкт, ми комунікуємо з приймаючою стороною та готуємо тебе до співбесіди з компанією-роботодавцем.

4. Заключний етап

Вітаємо, співбесіду пройдено успішно! Ти сплачуєш організаційний внесок, підписуєш з нами договір, а ми готуємо тебе до від’їзду в країну стажування.

Вимоги до кандидатів

Освіта

Магістратура і вище

Рівень англійської

Advanced English

Вік

21-30 років

Країни стажування

Індія

Illustration

Єгипет

Illustration

Туреччина

Illustration

Вартість організаційного внеску

5500 грн

Організаційний внесок сплачується після затвердження кандидата на проєкт приймаючою стороною.

Логістична підтримка від AIESEC

Інформаційна підтримка

Отримай необхідну інформацію про потрібну візу, твою подорож на місце стажування та інші деталі. Також ми надамо всі підтверджуючі документи для виготовлення візи.

Умови проживання

Страхування життя та здоров’я є обов’язковою вимогою для участі у стажуванях Global Talent. Перед від’їздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати в країні в яку ти їдеш.

Посадова інструкція

У перший день ми будемо супроводжувати тебе до місця роботи, щоб впевнетись що твоє стажування відповідає поставленим на початку очікуванням.

Досвід навчання

Ми поставимо тобі чіткі очікування щодо стажування, підготуємо до занурення в нову культуру та посприяємо постійному навчанню перед стажуванням та під час нього.

Відгуки стажерів

Дуже боявся працювати з дітьми, по початку. Але, буквально, через місяць я всьому навчився і тепер не можу їх заспокоїти на перервах 😄


Є можливість помандрувати, багато вільного часу і розуміння того що стажування одного разу закінчиться спонукає до того щоб постійно пробувати щось нове.

Якщо ви хочете змін у своєму житті, нового досвіду і відчуттів, тоді стажування це те, що вам потрібно.

Illustration

Олексій Калугін

Викладав англійську у В'єтнамі

Не зволікай. Реєструйся вже зараз!

Заповни коротку анкету і продовж 24 годин наші волонтери допоможуть підібрати стажування для тебе!