ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

1. Представлення вебсайту

Користувачі вебсайту https://aiesec.ua повинні бути проінформовані про особу різних сторін, які беруть участь у його створенні та моніторингу:Власник: AIESEC в УкраїніЮридична адреса: вул. Мельникова, 12, 04050 м. Київ, УкраїнаКод ЄДРПОУФ: 34926693
Особа, відповідальна за публікацію, є юридичною особою.
Відповідальні за вебсайт: Менеджери вебсайту AIESEC в Україні, з якими можна зв'язатися через au.ceseia%40eniarku.ceseia
Хост: JETIMPEX, INC. affiliated project «Weblium» 525 NE 14 Avenue, Fort Lauderdale, FL 33301 United States.

2. Загальні умови використання вебсайту та його послуг

Вебсайт є інтелектуальною роботою, захищеною положеннями Закону від 19 квітня 2014 року, що включає Книгу XI "Інтелектуальна власність" до Кодексу економічного права та положення, що стосуються Книги XI, до Книг I, XV і XVII того самого Кодексу, та захищеною відповідними міжнародними нормами.
Клієнт не має права повторно використовувати, передавати або експлуатувати для власних потреб всі або частину елементів або робіт вебсайту.

Використання вебсайту https://aiesec.ua передбачає повне прийняття наведених нижче загальних умов використання. Ці умови використання можуть бути змінені або доповнені в будь-який час, і користувачі вебсайту https://aiesec.ua запрошуються регулярно їх переглядати.

Цей вебсайт зазвичай доступний користувачам у будь-який час. Однак перерва для технічного обслуговування може бути вирішена AIESEC в Україні, яка намагатиметься завчасно повідомити користувачів про дати та час проведення робіт. Вебсайт https://aiesec.ua регулярно оновлюється відповідальною особою. Аналогічно, юридичні застереження можуть бути змінені в будь-який час: вони все ж є обов'язковими для користувача, який запрошується звертатися до них якомога частіше для ознайомлення.

3. Опис наданих послуг

AIESEC в Україні прагне надати на вебсайті https://aiesec.ua якомога точнішу інформацію як у списку послуг, так і в прайс-листі. Однак вона не може нести відповідальність за упущення, неточності та недоліки в оновленні, незалежно від того, зумовлені вони нею чи третіми сторонами, які надають цю інформацію.Вся інформація на вебсайті https://aiesec.ua надається виключно для інформаційних цілей і може бути змінена. Крім того, інформація на вебсайті https://aiesec.ua не є вичерпною. Вона підлягає змінам з моменту її розміщення на сайті.

4. Договірні обмеження щодо технічних даних

Вебсайт створено за допомогою HTML5, CSS3 та Javascript. Вебсайт не несе відповідальності за будь-які матеріальні збитки, пов'язані з використанням вебсайту. Крім того, користувач вебсайту зобов'язується використовувати вебсайт за допомогою сучасного, без вірусів обладнання та оновленого браузера останнього покоління.Вебсайт https://aiesec.ua розміщений у постачальника послуг, який зобов'язаний дотримуватися положень Загального регламенту захисту даних (GDPR: № 2016-679).
Мета полягає в наданні послуги, що забезпечує найкращу доступність. Хост забезпечує безперервність своєї служби 24 години на добу, щодня протягом року. Однак він залишає за собою право перервати хостингову службу на найкоротший можливий час, зокрема для технічного обслуговування, поліпшення своєї інфраструктури, виходу з ладу інфраструктури або якщо Служби генерують трафік, що вважається аномальним.
AIESEC в Україні та хост не можуть бути притягнуті до відповідальності в разі збою Інтернет-мережі, телефонних ліній або комп'ютерного обладнання та телефонії, зокрема через перевантаження мережі, що перешкоджає доступу до сервера.

5. Інтелектуальна власність і підробка

AIESEC в Україні володіє правами інтелектуальної власності та правами використання всіх елементів, доступних на вебсайті, включаючи тексти, зображення, графіку, логотипи, відео, значки та звуки. Будь-яке відтворення, представлення, модифікація, публікація, адаптація всіх або частини елементів вебсайту будь-яким способом або процесом забороняється, за винятком випадків, коли є попередня письмова згода агентів AIESEC в Україні.Будь-яке несанкціоноване використання вебсайту або будь-якого з його компонентів буде вважатися порушенням і буде переслідуватися відповідно до положень Закону від 19 квітня 2014 року, що включає Книгу XI "Інтелектуальна власність" до Кодексу економічного права та положень, що стосуються Книги XI, до Книг I, XV і XVII того самого Кодексу та всіх інших законів європейського права, безпосередньо пов'язаних із судовими спорами.

6. Обмеження відповідальності

AIESEC в Україні виступає видавцем вебсайту і несе відповідальність за якість та точність опублікованого контенту. AIESEC в Україні не несе відповідальності за прямі або непрямі збитки, завдані обладнанню користувача при доступі до вебсайту https://aiesec.ua, і які виникли через використання обладнання, що не відповідає вказаним у пункті 4 характеристикам, або появу багу чи несумісності.AIESEC в Україні також не несе відповідальності за непрямі збитки, пов'язані з використанням вебсайту https://aiesec.ua. Інтерактивні простори (можливість ставити запитання в контактній зоні) доступні користувачам. AIESEC в Україні залишає за собою право видаляти без попередження будь-який контент, розміщений у цьому просторі, який порушує чинне законодавство України, зокрема положення щодо захисту даних. За необхідності, AIESEC в Україні також залишає за собою право оскаржувати цивільну та/або кримінальну відповідальність користувача, особливо у разі повідомлень расистського, образливого, наклепницького або порнографічного характеру, незалежно від використовуваного носія (текст, фотографія тощо).

7. Управління персональними даними

Клієнт поінформований про регулювання маркетингових комунікацій відповідно до Загального регламенту захисту даних (GDPR: № 2016-679).
7.1 Відповідальні за збір персональних данихДля персональних даних, зібраних під час створення персонального облікового запису користувача та його навігації на Вебсайті, особою, відповідальною за обробку персональних даних.
Як особа, відповідальна за обробку зібраних даних, AIESEC в Україні зобов'язується дотримуватися чинних законодавчих положень.