Illustration

Зареєструйся зараз, щоб отримати унікальний досвід приймаючої сім'ї для іноземного волонтера

Всі проєкти й програми AIESEC в Україні зупинені на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Всі проєкти й програми AIESEC в Україні зупинені на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Illustration

Що таке Host Family?

Host Family – це програма молодіжної організації AIESEC, що надає можливість людині (або сім’ї) стати приймаючою сім’єю для іноземного студента, який протягом 6-ти тижнів братиме участь у соціальному проекті в Україні. Тривалість участі у програмі – від 2-х до 6-ти тижнів.

Illustration

Що таке AIESEC?

AIESEC – це міжнародна молодіжна організація, що прагне досягнути миру та розвитку людського потенціалу. Ми пропонуємо молоді розвиток лідерських якостей через практичний міжнародний досвід у вигляді волонтерських та професійних стажувань. 

5

Соціальних проектів в Україні

8000

Дітей в соціальних проектах

30

Країн

1600

Іноземних волонтерів в Україні щорічно

30

Років працюємо в Україні

400

Українських волонтерів приймають щорічно сім'ї за кордоном

Illustration

Чому варто бути Host Family?

Приймаючи іноземного волонтера, ви допомагаєте йому зробити позитивний вплив на Україну через соціальні проекти AIESEC, створені нами для розвитку суспільства.

Host Family – це не тільки забезпечення проживання волонтера. З програмою Host Family ви отримаєте:

  • Знайомство з новою культурою у себе вдома.

  • Практика англійської мови 24/7.

  • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

    Можливість відкрити Україну для іноземця.

  • Вихід з зони комфорту та зміна світогляду.

  • Друг сім'ї з іншого куточка Землі.

Стандарти житла

Ми хочемо забезпечити нашим волонтерам:

Illustration

Окреме спальне місце

Illustration

Ключі

Illustration

Доступ до кухні та ванної

Відкрий Україну світу

Наші Host Family завжди охоче проводять час з волонтерами, знайомлять їх з українською культурою, національними стравами та цікавими місцями. Проте зовсім не обов’язково проводити з волонтером цілий день, виділяти для нього окрему кімнату, прибирати за ним чи готувати щодня.
Ми активно заохочуємо українські сім’ї відкривати нашу країну для іноземців та ставати ближчими і толерантнішими до світу. Змінити образ України – в наших руках! А програма “Host Family” забезпечить волонтерам незабутній досвід, розкриє нашу країну з найбільш неочікуваних сторін та покаже іноземцям справжню українську гостинність!