Волонтерство це лише про фронт?

Волонтерство це лише про фронт?

Зазвичай волонтерську діяльність уявляють як спілку людей різного віку, статусу, але об'єднаних спільної ідеєю: врятувати синіх китів, запобігти поширенню ВіЛ/СНІД, приготувати обіди для тих, хто не може собі їх купити тощо. Але що робити, коли ти підліток 17-20 років, закінчив(-ла) школу і не знаєш з чого почати це доросле життя? Відповідь - спільнота.

Вже не секрет, що наше оточення має вплив на нас, а отже на наші думки, почуття й дії. Хочеш змін? Будь у середовищі змін! Кинь собі виклик та спробуй:

  1. готувати smm-матеріали для всіх популярних соцмереж;
  2. організовувати офлайн та онлайн заходи;
  3. створювати та реалізовувати маркетингову стратегію;
  4. проводити освітні проєкти серед молодих лідерів;
  5. менеджерити міжнародні стажування: від подачі заявки до повернення стажерів додому.

Звучить цікаво , однак ти переймаєшся за брак досвіду та знань? Не проблема!

Адже це все (та навіть більше!) ти можеш спробувати з AIESEC - міжнародною молодіжною організацією, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. 

Де до 25 лютого триває набір до організації. Учасниками(-цями) можуть стати молоді лідери (-ки) 17-20 років, які закінчили школу (та отримали атестат) і поділяють принципи миру, розвитку, людяності та лідерства, що є цінностями AIESEC. 

За умови заповненої заявки учасники (-ці) отримають запрошення на ознайомчу зустріч, де краще дізнаються про організацію, далі співбесіда з представником (-цею) та пробне завдання від одного з департаментів (обрати цікаві вам напрямки можна в анкеті). Не зволікай та заповнюй заявку за посиланням: 

Не відповіли на всі твої питання? Звернися у зручній соцмережі!

Instagram | AIESEC в Україні | Tik tok