Будуй компанію
   Розвивай команду
   Досліджуй ринки
   Шукай нових клієнтів

   with aiesec.

   Illustration

   Global Talent – це професійні стажування для молоді від 3 до 12 місяців для людей віком від 21 до 30 років, що дозволяють прокачати професійні навички та кар’єру в іноземному оточенні за кордоном. Global Talent кидає виклик твоїм поглядам та кар’єрним знанням, а також відкриває перед тобою багато нових перспектив та можливостей для росту у твоїй професії.

   • Досвід роботи за кордоном

    Збагачуй свій досвід в іноземному професійному середовищі та здобувай перевагу в роботодавців. Робота в міжнародній команді значно покращить твої професійні та персональні навички.

   • 47 people job list employee worker job business

    Професійний розвиток

    Розширюй свої горизонти, розвиваючи свою кар’єру в глобальних умовах. Працюй в абсолютно новому середовищі та культурі, пристосовуючись до місцевого життя в іншій країні.

   • Персональний розвиток

    Розвивайся, навчаючись на практиці. Міжкультурне середовище підвищує самосвідомість, орієнтацію на вирішення викликів та вдосконалює навички спілкування. Стань кращою версією себе!

   Тривалість

   3-12 місяців

   Місце роботи

   компанії та організації

   Оплата праці

   коливається в залежності від країни

   Вимоги до кандидатів

   Освіта

   Магістратура і вище

   Рівень англійської

   Advanced English

   Вік

   21-30 років

   Країни учасники стажування

   Індія

   Illustration

   В'єтнам

   Illustration

   Туреччина

   Illustration

   Вартість організаційного внеску

   5500 грн

   Організаційний внесок сплачується після затвердження кандидата на проєкт приймаючою стороною.

   Логістична підтримка від AIESEC

   Інформаційна підтримка

   Отримай необхідну інформацію про потрібну візу, твою подорож на місце стажування та інші деталі. Також ми надамо всі підтверджуючі документи для виготовлення візи.

   Умови проживання

   Страхування життя та здоров’я є обов’язковою вимогою для участі у стажуванях Global Talent. Перед від’їздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати в країні в яку ти їдеш.

   Посадова інструкція

   У перший день ми будемо супроводжувати тебе до місця роботи, щоб впевнетись що твоє стажування відповідає поставленим на початку очікуванням.

   Досвід навчання

   Ми поставимо тобі чіткі очікування щодо стажування, підготуємо до занурення в нову культуру та посприяємо постійному навчанню перед стажуванням та під час нього.

   Відгуки компаній

   Очень боялся с работать с детьми, по началу. Но, буквально, через месяц я всему научился и теперь не могу их успокоить на переменках 😄

   Есть возможность попутешествовать, много свободного времени и понимание того что стажировка однажды закончиться побуждает к тому чтоб постоянно пробовать что то новое.
   Если вы хотите перемен в своей жизни, нового опыта и ощущений, тогда стажировка это то, что вам нужно.


   Illustration

   Олексій Калугін

   Викладав англійську у В'єтнамі

   Моя стажировка в Tata Consultancy Services продлилась год, и это был безупречно самый незабываемый опыт в моей жизни. Здесь никогда не царит суровая атмосфера офисной работы, ведь главное что здесь ценится это командный дух, который переполняет каждого кто входит через широкооткрытую дверь компании с утра!Это страна которую не спутать ни с какой другой, ведь все что в ней происходит, все с чем ты сталкиваешься, а чаще всего ты сталкиваешься совершенно, как может показаться с необъяснимыми вещами, иногда смешными, иногда грустными, порой абсурдными, а порой совсем не понимаешь что происходит вокруг, любой человек здесь скажет тебе один ответ «This is India!»

   Illustration

   Евгений Малинский

   Пройшов стажування в ТCS India

   Не зволікай. Реєструйся вже зараз!

   Заповни коротку анкету і продовж 24 годин наші волонтери допоможуть підібрати стажування для тебе!