fbpx

GLOBAL Talent

Оплачувані стажування за кордоном. Розвивай професійні навички на міжнародному ринку праці!

Тривалість
3-12 місяців
Вік
20-30 років
Зарплата
Від $300/міс.
Рівень англійської
Upper-Intermediate

Отримай досвід роботи

Навіть якщо ти студент, який шукає першу роботу чи вже є професіоналом у своїй справі, наша програма дає можливість отримати ґрунтовний практичний досвід у твоїй галузі.

Розвивай навички

Стажування дає можливість розкрити себе із зовсім іншої сторони, відчути себе в одному місці з усім світом і розвинути професійні навички в унікальному середовищі.

Міжнародне оточення

Робота в міжнародній команді розширить твої погляди та кар’єрні знання, що вважається суттєвою перевагою між іншими працівниками при працевлаштуванні.

Про програму

Через стажування в міжнародних компаніях та організаціях програма Global Talent надає молодим людям професійний досвід роботи, допомагає вдосконалити навички та покращити знання для подальшого кар’єрного росту.

Global Talent – це стажування в міжкультурному середовищі, які кидають виклик твоїм поглядам та кар’єрним знанням, а також відкривають перед тобою багато нових перспектив та можливостей для росту у твоїй професії.

 

Логістична підтримка

Ми допоможемо з візовим процесом, надамо інформацію про прибуттям у країну перед стажуванням та від’їзд після закінчення досвіду.

Чіткий опис роботи

Ми проведемо тебе до місця роботи у перший день, надамо точну інформацію про обов’язки, цілі, графік роботи.

Умови проживання

Медичне страхування є обов’язковою вимогою для участі у програмах стажувань від AIESEC. Перед відїздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати.

Досвід Навчання

Ми ставимо чіткі очікування, готуємо до занурення у нову культуру та сприяємо постійному навчанню перед та під час стажування.

Очень боялся с работать с детьми, по началу. Но, буквально, через месяц я всему научился и теперь не могу их успокоить на переменках 😄

Есть возможность попутешествовать, много свободного времени и понимание того что стажировка однажды закончиться побуждает к тому чтоб постоянно пробовать что то новое.

Если вы хотите перемен в своей жизни, нового опыта и ощущений, тогда стажировка это то, что вам нужно.

Олексій Калугін

Протягом трьох місяців я працювала вчителем розмовної англійської мови. В мої обов’язки входило навчання студентів з 4 до 67 років. Також допомагала складати програми навчання для різних класів шкіл.

Ви побачите прекрасний світ своїми очима, познайомитеся з культурою країни, зможете порівняти ваше життя з їхнім і почати цінувати щось нове.

Марія Поблінкова

Досить мріяти про крутий досвід професійного стажування за кордоном.

Починай шукати його прямо зараз!

Зареєструйся

Одразу ж після реєстрації у тебе з’явиться можливість переглянути усі проекти. Ми будемо з тобою на зв’язку та надішлемо найкращі можливості зі всього світу на електронну адресу.

Знайди проект

Обери для себе кілька проектів та подай заявку на тi, які найбільше підходять твої навичкам та досвіду.

Підтверди участь

Після подачі з тобою сконтактує людина, відповідальна за проект, щоб підтвердити твою заявку.

Підготуй документи

Після підтвердження участі у проекті, ми допоможемо з підготовкою документів та візи. Ти можеш розраховувати на нас на кожному кроці: до, під час та після поїздки.

AIESEC

AIESEC is a non-governmental not-for-profit organization in consultative status with the United Nations Economic and Social Council (ECOSOC), affiliated with the UNDPI, member of ICMYO, and is recognized by UNESCO AIESEC International is registered as a Foundation (Stichting), RSIN #807103895 in Rotterdam, The Netherlands.