НАБІР В ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАКРИТО!

Cтавай частиною найбільшого у світі молодіжного руху лідерів вже сьогодні

Молодь змінює світ, а ми розвиваємо молодь

Image placeholder
Image placeholder

develop yourself with aiesec.

Наш інтенсивний досвід командної роботи забезпечить тобі розвиток особистих та професійних якостей у середовищі, яке надихає тебе розвиватись кожного дня.У AIESEC ти навчишся самодисципліні та розвинеш soft skills для роботи в команді.

learn to lead with aiesec.

AIESEC середовище створює нові виклики та розширює можливості для твого розвитку. Саме тут ти зможеш розвивати свої навички та цінності справжнього лідера.Наша Модель розвитку лідерства пропонує чітку систему підтримки цілей та навчання кожного з наших членів.

connect with aiesec.

Приєднуючись до AIESEC, ти стаєш частиною найбільшого молодіжного руху з 70,000+ учасників по всьому світу. Об’єднуйся з активними та амбітними молодими людьми з усього світу і формуй правильно своє оточення.

impact with aiesec.

Наша місія, цінності та інклюзивність створюють чудове середовище для людей, щоб навчатися, спілкуватися з іншими та сприяти кращому впливу на світ за допомогою програм, які ми пропонуємо.
Твої дії мають прямий вплив на людей поруч з тобою. Від впливу на колег по команді, до впливу на суспільство довкола тебе, що веде до реальних змін на місцях та безмежних можливостей змін в світі, які повністю залежать від тебе.

Найбільша у світі молодіжна організація керована молоддю

AIESEC створений молоддю для молоді. Ми завжди шукаємо амбітних талановитих молодих людей з бажанням зробити свою країну та світ навколо кращим. Наша діяльність направлена на розвиток молоді в практичному середовищі. Це стосується розвитку як учасників проектів, так і розвитку організаторів цих проектів.
#designedforyouth

Розвиваємо лідерів через розвиток цінностей

Модель розвитку лідерства AIESEC прагне підготувати молодь до того, щоб вона висловлювала свою позицію щодо того, що їх турбує та втілювати AIESEC цінності для тривалого соціального впливу.

Activating Leadership

Ми є прикладом лідерства і надихаємо інших бути лідерами, через наші дії та результати. Ми беремо на себе відповідальність за розвиток лідерства інших.

Demonstrating Integrity

Ми послідовні та прозорі у наших рішеннях та діях. Ми втілюємо це через виконання наших обіцянок і відкриту комунікацію. Наші слова дорівнюють діям, а дії - словам.

Acting Sustainably

Ми діємо стабільно для нашого суспільства. Наші рішення враховують потреби майбутніх поколінь, спираючись на зроблене в минулому.

Enjoying Participation

Ми святкуємо і радіємо, що ми є такими, якими ми є і тому, що ми представляємо суспільство, яке враховує роль молоді у світі, в якому ми живемо, вкладаючи енергію молодості у все, що ми робимо.

Living Diversity

Ми прагнемо вчитися різними способами в житті та ділитись думками, представленими у нашому багатокультурному середовищі.Ми всеохплюючі, поважаючи та активно заохочуючи внесок кожної людини.

Striving for Excellence

Ми постійно вдосконалюємось завдяки творчості та інноваціям. Ми прагнемо надавати найвищу якість у всьому, що ми робимо. Ми досягаємо цього, закликаючи один одного бути кращими та прагнути більшого.

Розвивай практичні навички

Лідерство це не абстракція, і окрім розвитку soft-skills, у членів організації є також можливість розвивати hard-skills

Illustration
 • Customer Experience

  Ти зможеш допомагати стажерам під час проходження їх стажування.Досвід роботи з іноземцями у своєму місті, та допомога українській молоді на проектах за кордоном.

 • Marketing

  Ти навчишся аналізувати поведінку та потреби молоді, будувати партнерства та валідувати ідеї для залучення більшої кількості молоді до наших проектів.Практичні навички з маркетингу, які знадобляться для майбутнього.

 • Sales

  Будучи в AIESEC, ти будеш домовлятися з різними компаніями та організаціями про партнерство і робити це системно. Вибудуєш рутинність, самодисципліну та здобудеш досвід роботи з громадським та корпоративним секторами. 

 • Project Management

  Працюючи в команді проекту стажувань ти займатимешся створенням ідеї проекту, його активностей та залученням до нього учасників. Зможеш розвинути себе в сферах вирішення проблем, брейнштормингу, розбудови плану розвитку та ризик менеджменту. 

Етапи відбору

1

Заповни форму

Після реєстрації ми тебе сконтактуємо та пояснимо твої наступні кроки.

2

Відвідай зустріч AIESEC та пройди співбесіду 

На зустрічі ти більше дізнаєшся про організацію та можливості свого розвитку. У разі успішного проходження співбесіди тебе запрошують на вступну конференцію.

3

Відвідай вступну конференцію

Ти дізнаєшся ще більше про нашу культуру та організацію зсередини, свою роль та познайомишся з іншими членами організації.

Долучайся до нас цієї зими!

Розвивай молодь та розвивайся сам разом з нами! 
Зимовий набір відкрито з 10 січня 2022 року!
Новий рік - нові круті можливості для твого розвиткуЦе одна з таких. Лишай заявку щоб реалізувати свій потенціал.
#joinaiesec #designedforyouth #го_в_aiesec