Молодь змінює світ, а ми розвиваємо молодь

НАБІР В ОРГАНІЗАЦІЮ ТРИВАЄ!

Ставай частиною найбільшого у світі молодіжного руху лідерів вже восени

Illustration

Найбільша у світі молодіжна організація керована молоддю

AIESEC створений молоддю для молоді. Ми завжди шукаємо амбітних талановитих молодих людей з бажанням зробити свою країну та світ навколо кращим. Наша діяльність спрямована на розвиток молоді в практичному середовищі. Це стосується розвитку як учасників проектів, так і розвитку організаторів цих проектів.
#designedforyouth

Розвивай практичні навички

Лідерство це не абстракція, і окрім розвитку soft-skills, у членів організації є також можливість розвивати hard-skills

 • Customer Experience

  Ти зможеш допомагати стажерам під час проходження їх стажування.Отримуй досвід роботи з іноземцями на онлайн проєктах у своєму місті, та допомагай українській молоді на проектах за кордоном.

 • Marketing

  Ти навчишся аналізувати поведінку та потреби молоді, будувати партнерства та валідувати ідеї для залучення більшої кількості молоді до наших проектів. Отримуй практичні навички з маркетингу, які знадобляться для майбутнього.

 • Sales

  Будучи в AIESEC, ти будеш домовлятися з різними компаніями та організаціями про партнерство і робити це системно. Вибудуєш рутину, самодисципліну та здобудеш досвід роботи з громадським та корпоративним секторами.

 • Project Management

  Працюючи в команді одного з проєктів LEAD for PEACE або заходу для молоді твого міста, ти займатимешся розвитком ідеї проекту, його активностей та залученням до нього учасників. Ти зможеш розвинути себе в сферах вирішення проблем, брейнштормингу, розбудови плану розвитку та ризик менеджменту. 

 Розвивай практичні навички

Лідерство це не абстракція! Члени організації розвивають hard-skills і soft-skills

 • Customer Experience

  Отримуй досвід роботи з іноземцями та українцями на онлайн проєктах у своєму місті.

 • Marketing

  Ти навчишся аналізувати потреби молоді, будувати партнерства та валідувати ідеї для залучення молоді до проектів.

 • Sales

  Будучи в AIESEC, ти будеш домовлятися з різними компаніями та організаціями про партнерство і робити це системно.

 • Project Management

  Працюючи в команді проєкту LEAD for PEACE або заходу для молоді, ти займатимешся розвитком проекту та залученням до нього учасників.

AIESEC в Україні у цифрах

~5200

Залучених дітей щороку до наших ініціатив

~450

Членів організації

~2100

Студентів, що беруть участь в проєктах AIESEC

Питання та відповіді

 • Що таке АЙСЕК?

  АЙСЕК - це міжнародна молодіжна організація, яка займається розвитком лідерства в молоді через організацію різноманітних проєктів для молоді.

 • Що я буду робити в АЙСЕК?

  Що саме ти будеш робити залежить від того, в яку команду ти потрапиш. Загалом ми займаємося організацією стажувань для української молоді, допомагаємо їй отримати можливість розвивати свої софт та хард скіли у практичних ситуаціях, займаємося волонтерськими проектами та ініціативами, організовуємо локальні івенти для молоді. 
  На АЙСЕК-зустрічі ти дізнаєшся більше про нашу діяльність. 

 • Як ви відбираєте людей в організацію?

  У нас є декілька етапів відбору до АЙСЕК. Перший з них - це зустріч з представниками АЙСЕК, де ти почуєш про організацію, далі ми пропонуємо вирішити кейс (певну ситуацію, яка може статися з членом організації). Після цього ми запрошуємо кандидатів на інтерв'ю. Наступним етапом є виконання тестових завдань, що дають змогу спробувати зробити те, чим займаються деякі команди в нашій організації.

 • Навіщо такий відбір у волонтерську організацію?

  Ми хочемо впевнитись, що цінності людини збігаються з цінностями організації, що їй буде цікаво отримати лідерський досвід в АЙСЕК, та переконатись, що вона має правильні очікування щодо членства в організації.

 • Як поїхати на стажування?

  Щоб стати членом організації не потрібно їхати за кордон на стажування. Якщо тебе цікавить саме професійне стажування або волонтерство за кордоном від АЙСЕК можеш дізнатись більше за посиланням.