НАБІР В ОРГАНІЗАЦІЮ ЗАВЕРШЕНО!

Але не засмучуйся, cтавай частиною найбільшого у світі молодіжного руху лідерів вже взимку

Молодь змінює світ, а ми розвиваємо молодь

Найбільша у світі молодіжна організація керована молоддю

AIESEC створений молоддю для молоді. Ми завжди шукаємо амбітних талановитих молодих людей з бажанням зробити свою країну та світ навколо кращим. Наша діяльність спрямована на розвиток молоді в практичному середовищі. Це стосується розвитку як учасників проектів, так і розвитку організаторів цих проектів.
#designedforyouth

Image placeholder
Image placeholder

develop yourself with aiesec.

Наш активний досвід командної роботи забезпечить тобі розвиток особистих та професійних якостей у надихаючому середовищі.У AIESEC ти навчишся самодисципліні та розвинеш soft skills для роботи в команді.

learn to lead with aiesec.

AIESEC-середовище створює нові виклики та розширює можливості для твого розвитку. Саме тут ти зможеш розвивати свої навички та цінності справжнього лідера.

connect with aiesec.

Приєднуючись до AIESEC, ти стаєш частиною найбільшого молодіжного руху з 70,000+ учасників по всьому світу. Об’єднуйся з активними та амбітними молодими людьми і формуй своє оточення.

impact with aiesec.

Наша місія, цінності та інклюзивність створюють чудове середовище для людей, щоб навчатися, спілкуватися з іншими та сприяти кращому впливу на світ за допомогою програм, які ми пропонуємо.
Твої дії мають прямий вплив на людей поруч з тобою. Від впливу на колег по команді, до впливу на суспільство довкола тебе. Ти створюєш реальні зміни у своїй країні. 

Розвиваємо лідерів через розвиток цінностей

В AIESEC ми прагнемо підготувати молодь до того, щоб вона висловлювала свою позицію щодо того, що їх турбує та втілювати AIESEC цінності для тривалого соціального впливу.

Activating Leadership

Ми є прикладом лідерства і надихаємо інших бути лідерами, через наші дії та результати. Ми беремо на себе відповідальність за розвиток лідерства інших.

Demonstrating Integrity

Ми послідовні та прозорі у наших рішеннях та діях. Ми втілюємо це через виконання наших обіцянок і відкриту комунікацію. Наші слова дорівнюють діям, а дії - словам.

Acting Sustainably

Ми діємо стабільно для нашого суспільства. Наші рішення враховують потреби майбутніх поколінь, спираючись на зроблене в минулому.

Enjoying Participation

Ми святкуємо і радіємо, що ми є такими, якими ми є і тому, що ми представляємо суспільство, яке враховує роль молоді у світі. Ми вкладаємо енергію молодості у все, що ми робимо.

Living Diversity

Ми прагнемо вчитися різними способами та ділитись думками, представленими у нашому багатокультурному середовищі.Ми всеохплюючі, поважаючи та активно заохочуючи внесок кожної людини.

Striving for Excellence

Ми постійно вдосконалюємось завдяки творчості та інноваціям. Ми прагнемо до найвищої якості у всьому, що ми робимо. Ми досягаємо цього, закликаючи один одного бути кращими та прагнути більшого.

Розвивай практичні навички

Лідерство це не абстракція, і окрім розвитку soft-skills, у членів організації є також можливість розвивати hard-skills

Illustration
 • Customer Experience

  Ти зможеш допомагати стажерам під час проходження їх стажування.Отримуй досвід роботи з іноземцями на онлайн проєктах у своєму місті, та допомагай українській молоді на проектах за кордоном.

 • Marketing

  Ти навчишся аналізувати поведінку та потреби молоді, будувати партнерства та валідувати ідеї для залучення більшої кількості молоді до наших проектів. Отримуй практичні навички з маркетингу, які знадобляться для майбутнього.

 • Sales

  Будучи в AIESEC, ти будеш домовлятися з різними компаніями та організаціями про партнерство і робити це системно. Вибудуєш рутину, самодисципліну та здобудеш досвід роботи з громадським та корпоративним секторами.

 • Project Management

  Працюючи в команді одного з проєктів LEAD for PEACE або заходу для молоді твого міста, ти займатимешся розвитком ідеї проекту, його активностей та залученням до нього учасників. Ти зможеш розвинути себе в сферах вирішення проблем, брейнштормингу, розбудови плану розвитку та ризик менеджменту. 

Етапи відбору

1

Заповни форму

Після реєстрації ми тебе сконтактуємо та запросимо на AIESEC зустріч.

2

Відвідай зустріч AIESEC та пройди співбесіду 

На зустрічі ти більше дізнаєшся про організацію та можливості свого розвитку, і спробуєш виконати кейс, з якими стикаються члени організації.У разі успішного проходження співбесіди тебе запрошують на вступну конференцію.

3

Відвідай вступну конференцію

Ти дізнаєшся ще більше про нашу культуру та організацію зсередини, свою роль та познайомишся з іншими членами організації.

Долучайся до нас взимку!

Розвивай молодь та розвивайся сам разом з нами! 
Осінній набір завершено. А поки підписуйся на наші соціальні мережі та слідкуй за оновленнями
Новий сезон - нові круті можливості для твого розвиткуЦе одна з таких. Лишай заявку щоб реалізувати свій потенціал.
#joinaiesec #designedforyouth #го_в_aiesec