Створюй круті проекти, роби вплив на світ та розвивай лідерство у собі!

НАБІР РОЗПОЧАТО

Найбільша у світі молодіжна організація керована молоддю

AIESEC створений молоддю для молоді. Ми завжди шукаємо амбітних талановитих молодих людей з бажанням зробити свою країну та світ навколо кращим. Наша діяльність спрямована на розвиток молоді в практичному середовищі. Це стосується розвитку як учасників проектів, так і розвитку організаторів цих проектів.

AIESEC в Україні - це...

~450

активних членів в організації

~5200

дітей, залучених до наших ініціатив щороку

~2100

студентів, що беруть участь у наших проектах

Розвивай практичні навички

Лідерство - це не абстракція і, окрім розвитку soft-skills, у членів організації є також можливість розвивати hard-skills.

Customer Experience

Отримуй досвід роботи з іноземцями на онлайн проєктах у своєму місті, та допомагай українській молоді на проектах за кордоном.

Sales

Домовляйся з різними компаніями та організаціями про партнерство та здобувай досвід роботи з громадським та корпоративним секторами.

Marketing

Навчися аналізувати поведінку та потреби молоді, будувати партнерства та валідувати ідеї для залучення більшої кількості молоді до наших проектів.

Project management

Розвивай ідеї проектів, їх активностей та залучай до них учасників. Розвивай себе в сферах вирішення проблем, розбудови плану розвитку та ризик менеджменту. 

Приєднюйся до AIESEC

1

Заповнення заявки

Перший етап - залишити заявку за посиланням і протягом 12 годин із тобою зв'яжеться менеджер локального комітету.

2

Дзвінок із менеджером

Цей дзвінок необхідний, щоб дізнатися більше інформації про те, як про кандидата, та узгодити наступний етап.

3

Зустріч-знайомство з AIESEC

На цій зустрічі ти зможеш дізнатися більше інформації про AIESEC і поспілкуватися з активними учасниками організації

4

Інтерв'ю та пробне завдання

Цей етап є необхідним для визначення твоєї мотивації, цілей, навичок, виявлення лідерського потенціалу. 

5

Вступна конференція

Під час цієї конференції, ви зможете більше дізнатися про організацію зсередини, розкрити для себе більше можливостей. Також саме на цьому етапі ви дізнаєтеся, у якому команду потрапили та познайомитеся із нею)

Нас часто запитують...

 • Що таке AIESEC?

  AIESEC - це глобальна платформа для розвитку молоді та розвитку лідерського потенціалу. Ми - глобальна, непартійна, незалежна, некомерційна організація, яка керована молоддю для молоді. Її члени зацікавлені у світових проблемах, лідерстві та управлінні. AIESEC не здійснює дискримінації за ознаками етнічної приналежності, статі, сексуальної орієнтації, релігії чи національного / соціального походження.

 • Що я можу робити в AIESEC?

  У нашій організації є багато команд різних спрямувань, тож ти точно знайдеш тут щось для себе! ✨
  Загалом ми займаємося організацією стажувань для української молоді, допомагаємо їй отримати можливість розвивати свої софт та хард скіли у практичних ситуаціях, займаємося волонтерськими проектами та ініціативами, організовуємо локальні івенти для молоді. 
  На АЙСЕК-зустрічі ти дізнаєшся більше про нашу діяльність. Не забудь зареєструватися за посиланням вище, щоб не пропустити цього шансу!

 • Які практичні навички я можу отримати?

  Лідерство це не абстракція, і окрім розвитку soft-skills, у членів організації є також можливість розвивати hard-skills 🤓
  Customer ExperienceТи зможеш допомагати стажерам під час проходження їх стажування.Отримуй досвід роботи з іноземцями на онлайн проєктах у своєму місті, та допомагай українській молоді на проектах за кордоном.
  MarketingТи навчишся аналізувати поведінку та потреби молоді, будувати партнерства та валідувати ідеї для залучення більшої кількості молоді до наших проектів. Отримуй практичні навички з маркетингу, які знадобляться для майбутнього.
  SalesБудучи в AIESEC, ти будеш домовлятися з різними компаніями та організаціями про партнерство і робити це системно. Вибудуєш рутину, самодисципліну та здобудеш досвід роботи з громадським та корпоративним секторами.
  Project ManagementПрацюючи в команді одного з проєктів LEAD for PEACE або заходу для молоді твого міста, ти займатимешся розвитком ідеї проекту, його активностей та залученням до нього учасників. Ти зможеш розвинути себе в сферах вирішення проблем, брейнштормингу, розбудови плану розвитку та ризик менеджменту. 

 • А мені потрібно поїхати на стажування, щоб стати учасником?

  Зовсім ні!Щоб стати членом організації не потрібно їхати за кордон на стажування. І навпаки :)
  Але ніхто не забороняє тобі спробувати весь спектр досвіду, який пропонує AIESEC, еге-ж? Якщо ти цікавишся волонтерським, професійним чи викладацьким стажуванням за кордоном від AIESEC, то дізнавайся про них більше за посиланнями нижче:● Волонтерське стажування● Професійне стажування● Викладацьке стажування
  Лови момент!