fbpx

Прокачай свою англійську вже цього літа!

Мовна школа від AIESEC

Про Language School

Language School – це мовні курси з надзвичайно цікавою концепцією, які організовуються у 10-ти містах України уже більше 4-х років. Унікальністю занять є неформальні методи викладання, підвищена увага до практики та дискусій на актуальні теми. До викладання ми залучаємо активних волонтерів-іноземців, а заняття проводимо в інтерактивній формі та дружній обстановці.

Мовні курси Language School підходять тим, хто:

 

Втомився від постійних спроб вивчити англійську традиційними методами.

Знає, що практика - це головне, але не знає, де практикуватися.

Хоче краще познайомитись з "непопулярною" іноземною мовою (китайська, арабська, турецька тощо).

Шукає не просто курси для вивчення мови, а дружню міжнародну команду однодумців.

Бажає провести літо активно, вдосконалюючи себе та роблячи вплив на світ.

Іноземних Викладачів

Міст України

Учасників

Соціальних проектів в Україні

Країн

Дітей в соціальних проектах

Іноземних волонтерів

Відгуки від учасників Language School!

Language school – прекрасна можливість для молодої людини поринути в англомовне середовище, де він чи вона матиме змогу познайомитися з культрами різноманітних країн та звісно підняти рівень своєї розмовної англійської мови до рівня вільного розуміння та спілкування. Важливо розуміти, що потрібно хапати усі можливості та не обмежуватися просити уроками, а залучатися до спільно-проведеного часу разом з іноземцями.

Ігор, м. Львів

Це було незабутньо: відкрити для себе різні країни, спілкуватися з іноземцями. Для мене стало кроком переступити барʼєр після граматики та нарешті спробувати говорити англійською. Звісно, спочатку було важко, але дивовижно, наскільки відкриті для спілкування волонтери. Від них відчувалася підтримка і віра в те, що у мене все вийде. Багато учасників до сьогодні спілкуються з волонтерами, стали не просто знайомими, а друзями.

Маргарита, м. Полтава

Реєструйся та дізнавайся більше про Language School у твоєму місті

A webform by Podio - click here to get yours

AIESEC

AIESEC is a non-governmental not-for-profit organization in consultative status with the United Nations Economic and Social Council (ECOSOC), affiliated with the UNDPI, member of ICMYO, and is recognized by UNESCO AIESEC International is registered as a Foundation (Stichting), RSIN #807103895 in Rotterdam, The Netherlands.