Міжнародний досвід у вашому офісі

AIESEC надає доступ до міжнародної молоді організаціям різних секторів. Ми допоможемо вам знайти стажера в вашу компанію,громадську організацію чи школу

Долучіться до Global Talent для розвитку власного бізнесу із залученням іноземних стажерів

AIESEC створений молоддю для молоді. Ми завжди шукаємо амбітних талановитих молодих людей з бажанням зробити світ кращим.

Доступність пропозиції

AIESEC робить участь у проекті легким для компаній. Додайте різноманіття до вашої команди, а також покращити рівень володіння англійською ваших працівників. Активна молодь з інших країн світу може працювати саме у вас!

Вклад у молодь

До України щорічно приїжджають іноземні стажери, і нам важливі їхні враження про Україну. Ви можете долучитися та створити позитивний бренд про Україну для них, який вони й надалі будуть поширювати у своїх країнах.

Розвиток компанії

Наші стажери приїжджають до України з різних континентів. Від них ви зможете отримати зовнішню перспективу роботи у сферах маркетингу, продажів та менеджменту, а також краще дізнатися про культуру інших країн.

Global Talent в Україні

4

Роки реалізації проекту в Україні

3

Осередки, що працюють над проектом

290

Залучених компаній

700+

Іноземних стажерів долучених до проекту

25

Країн залучено

Долучіться до проекту Global Entrepreneur!

Якщо у вас є питання, перегляньте нашу пропозицію щодо деталей участі у проекті. Також ви завжди можете звя’затися з нами!

Всі проєкти й програми AIESEC в Україні зупинені на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Всі проєкти й програми AIESEC в Україні зупинені на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України