РОЗВИВАЙТЕ СВОЮ МІЖНКОМПАНІЮ РАЗОМ З ТАЛАНТАМИ З-ЗА КОРДОНУ!

   Global Entrepreneur – це чудова можливість акселерувати свій бізнес із залученням іноземних стажерів зі сфер маркетингу, продажів та менеджменту.

   Долучіться до Global Entrepreneur для розвитку власного бізнесу із залученням іноземних стажерів

   AIESEC створений молоддю для молоді. Ми завжди шукаємо амбітних талановитих молодих людей з бажанням зробити світ кращим.

   Доступність пропозиції

   AIESEC робить участь у проекті легким для компаній. Додайте різноманіття до вашої команди, а також покращити рівень володіння англійською ваших працівників. Активна молодь з інших країн світу може працювати саме у вас!

   Вклад у молодь

   До України щорічно приїжджають іноземні стажери, і нам важливі їхні враження про Україну. Ви можете долучитися та створити позитивний бренд про Україну для них, який вони й надалі будуть поширювати у своїх країнах.

   Розвиток компанії

   Наші стажери приїжджають до України з різних континентів. Від них ви зможете отримати зовнішню перспективу роботи у сферах маркетингу, продажів та менеджменту, а також краще дізнатися про культуру інших країн.

   Global Entrepreneur в Україні

   3

   Роки реалізації проекту в Україні

   2

   Осередки, що працюють над проектом

   90

   Залучених компаній

   260

   Іноземних стажерів за останній рік

   25

   Країн

   Відгуки наших партнерів про участь у проекті

   Долучіться до проекту Global Entrepreneur!

   Якщо у вас є питання, перегляньте нашу пропозицію щодо деталей участі у проекті. Також ви завжди можете звя’затися з нами!