Досліджуйте нові ринки
Залучайте іноземну молодь
Розвивайте команду
Шукайте нових клієнтів

with aiesec.

Illustration

Global Talent - програма від AIESEC, найбільшої міжнародної молодіжної організації в світі, яка існує в 110 країнах.У рамках програми Global Talent українські компанії мають можливість залучити іноземних стажерів для розвитку свого бізнесу та покращення бренду компаній з України в світі.

 • ГЛОБАЛЬНА ПЕРСПЕКТИВА ДЛЯ КОМПАНІЇ

  Отримайте новий погляд на бізнес-процеси та робочу культуру компанії від стажерів з понад 10 країн світу.
  Залучення іноземної молоді дає краще розуміння менталітету та реалій інших країн, що є важливим при виході на нові ринки.

 • 47 people job list employee worker job business

  ДОСТУПНІСТЬ ПРОПОЗИЦІЇ

  За допомогою нашої програми ви отримуєте доступ до кількох відповідних кандидатів, підібраних відповідно до узгоджених вимог. Талановита молодь світу може працювати саме у вас!

 • РОЗВИТОК КОМАНДИ

  Розвивайте персонал, залучивши в команду молодих іноземців. Міжкультурне середовище підвищує самосвідомість, орієнтацію на вирішення викликів та вдосконалює навички спілкування. Дайте можливість команді отримати новий досвід.

GLOBAL TALENT В УКРАЇНІ

4

Роки реалізації проекту в Україні

3

міста України, де є програма

290

компаній, що брали участь в програмі 

700+

Іноземних стажерів, залучених до проекту

10

Країн-партнерів

ПРО ПРОГРАМУ

Тривалість

6-8 тижнів

Дати

Програма реалізовуватиметься з грудня 2020 року

Міста реалізації програми:

Київ, Львів, Тернопіль

ПРО СТАЖЕРІВ

Вік

19-25 років

Рівень англійської

Upper Intermediate та вище

Професійний досвід 

6-12 місяців

Країни

Туреччина, Китай, Туніс, Марокко, Єгипет, Канада, Італія, Португалія, Індія, Бразилія

Освіта

Бакалаврат та магістратура

Спеціальності

Економіка, маркетинг, бізнес адміністрування, інженерія та ІТ

Логістична підтримка від AIESEC

Узгодження деталей

● Затвердження з представником AIESEC бажаних навичок стажера та обов'язків на період стажування.● Підписання контракту з AIESEC та оплата організаційного внеску.● Публікація вакансії на порталі можливостей AIESEC aiesec.org

Промоція вакансій та підбір стажерів

● Інформування закордонних партнерів AIESEC в Україні щодо наявних вакансій та вимог до кандидатури та промоція вакансії.● Відбір заявок HR менеджерами AIESEC в Україні, базуючись на резюме, мотиваційному відео чи інтерв’ю з кандидатами.● Інформування компанії щодо відібраних кандидатів та затвердження стажерів, шляхом підписання листа-погодження.

Підготовка до стажування 

● Комунікуйте з стажером до початку стажування для кращої підготовки до участі в програмі.● AIESEC сприятиме візовому процесу, підготує стажера до міжкультурного досвіду та подбає про всю необхідну логістику до та після прибуття. 

Підтримка під час реалізації програми

● AIESEC підтримує зв'язок з стажерами та компанією, аби покращити їх досвід.● Ми створюємо можливість для стажера оцінити свій досвід та особистий розвиток. ● Наша мета - розвивати молодь, сприяючи зростанню вашого бізнесу.

ВІДГУКИ КОМПАНІЙ ПРО ПРОФЕСІЙНІ СТАЖУВАННЯ AIESEC

Illustration

Приїзд Даніеля надихнув нас постійно навчатись один в одного.Завдяки йому ми користуємося новими техніками.
Даніель давав поради, запалював команду своїм ентузіазмом та мисленням out of the box.
Ми відчуваємо це досі, хоч він уже й поїхав додому.

Illustration

Дякуємо Джоан та Марселю за плідну співпрацю, цікаві історії та цінний досвід, ми будемо завжди раді знову вітати їх у Києві! Як куратор з маркетингу, я намагалася передати їм найкращі знання, завжди прислухалася до їхніх ідей. Такий обмін досвідом між континентами – безцінний!

Не зволікайте

Заповни коротку анкету і продовж 24 годин наші волонтери допоможуть підібрати стажування для тебе!

FAQ

 • У чому полягає відповідальність AIESEC у рамках програми?

  ● Публікація вакансії на порталі можливостей AIESEC aiesec.org.● Інформування закордонних партнерів AIESEC в Україні щодо наявних вакансій та вимог до кандидатури та промоція вакансії.● Підбір стажерів.● Підготовка та перевірка всіх необхідних документів, зокрема страховки про випадок захворювання COVID-19.● Візова підтримка стажерів.● Логістична підтримка стажерів, зокрема зустріч в аеропорті чи вокзалі, допомога із проживанням.● Супровід під час першого робочого дня.● Постійна комунікація з стажером та компанією під час реалізації програми.● Опитування та зустрічі для оцінювання якості стажування● Залучення стажерів до додаткових активностей з метою кращого ознайомлення з українською культурою та традиціями.

 • У чому полягає відповідальність компанії-учасника програми?

  ● Надання інформації про опис діяльності та вимоги до стажерів.● Підписання договору та листа-погодження щодо кандидатури стажера.● Оплата організаційного внеску за участь в програмі.● Пошук та оплата / оплата підібраного AIESEC місця проживання для стажера в Україні.● Призначення відповідального за стажера працівника компанії (бажано зі знанням англійської мови).● Поставлення цілей для стажера на період програми.● Підтримка стажера під час його роботи в компанії.● Надання зворотного зв'язку у вигляді фідбеків та відгуків.