Проєкт Solution Lab від AIESEC в Україні перенесено на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Проєкт Solution Lab від AIESEC в Україні перенесено на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Solution Lab - дводенний проект для молоді з вирішення реальних кейсів від корпоративного, державного та громадського секторів.


gif1

Про Solution Lab

Solution Lab - це можливість для молоді отримати практичний та командний досвід під час вирішення реальних кейсів від різних секторів. Партнери проекту забезпечать команди менторською підтримкою. Справжні спеціалісти в своїй галузі будуть допомагати з ідеями та направляти команди.
- 2 дні інтенсиву з представниками державного, громадського та бізнес-секторів;- майстер-класи від партнерів;- менторська підтримка та застосування знань на практиці

Реєструйся на проект

Solution Lab - це шанс познайомитись з людьми в сфері маркетингу, IT та менеджменту, а найголовніше побудувати мережу знайомств з усієї України. 
Тут ти зможеш не тільки практикуватися, а й матимеш можливість працювати у команді. Командна робота - один з інструментів твого розвитку.

Самостійно

Не маєш команди? Не біда! Організатори допоможуть тобі знайти однодумців та об'єднають у команду.

Командою

Збирай власну команду з 3-5 людей, генеруйте ідеї та розв'язуйте кейси партнерів разом.

Що дає Solution Lab?

Розвиток ідеї

Отриману інформацію — одразу у практику. За період проєкту кожна команда розробить повноцінну робочу концепцію свого проєкту та отримає фідбек від спеціалістів.

Нетворкінг

Комунікація — один з ключів до успіху. Команди та учасники зможуть поліпшити та закріпити командні зв'язки, а також можливість консультацій з менторами. 

Менторство

Solution Lab — це про боротьбу заради спільної мети, а не задля виграшу. Ми цінуємо взаємопідтримку та взаєморозвиток під час та після.   

Практика у різних секторах

Мета Solution Lab - допомогти молоді знайти своє покликання, застосувати знання на практиці, працювати в команді однодумців. А разом з цим - познайомишся з корпоративним, державним та громадським секторами

Етапи відбору та таймлайн проекту

1

15.02.2022 - 13.03.2021

Можливість подати заявку на участь. Протягом цього часу на тебе чекатиме інтерв'ю.

2

14.03.2022 

Оголошення команд, що пройшли відбір.

3

19.03.2022

Перший день Solution Lab, воркшопи та вирішення кейсу з командою.

4

20.03.2022

Другий день проекту, презентація вирішених кейсів, оголошення перможців та нетворкінг.

Кейси Solution Lab

Heading photo

Кейс від Raiffeisen Bank:

Опис проблеми:Фрілансер надавши послуги замовнику виставляє рахунок на оплату. Процедура забирає надто багато часу враховуючи динаміку сучасного світу.
Raiffeisen Bank, дбаючи про якість надання послуг, зацікавлений максимально скоротити час, який клієнти витрачають на виставлення рахунків за надані послуги.
Вимоги:Рекомендований технічний стек: open-source, Java spring boot, micro services/functions, cloud native

Heading photo

Кейс від Дія.Цифрова освіта

Опис проблеми:Освоїти цифрові навички без наставника складно, якщо ти на “ви” із ґаджетами і технологіями. А чим більше людина відстає в цифрових технологіях, тим складніше здолати бар’єр. 
Ми бажаємо створити програму національного масштабу — підготувати тренерів з цифрової освіти на волонтерських засадах, аби вони за власним бажанням та у вільний час допомагали з набуттям цифрових навичок свого найближчого оточення, представників своєї спільноти, своїх підписників у соцмережах.
Ціль: збільшити спільноту тренерів з цифрової освіти 

Heading photo

Кейс від AIESEC

Loading...

We create awesome things

Text element

Запрошуємо учасників зі всіх куточків України!

MacPaw Space

MacPaw Space — це простір для ідей, куди прямують, коли шукаютьнатхнення та однодумців; коли прагнуть вплинути на навколишній світ і втілити значущі зміни.
Побачимось 19-20 березня у MacPaw Space!

вулиця Велика Васильківська, 100, Київ, 03150

FAQ

 • Навіщо створений Solution Lab?

  Solution Lab дає можливість вирішення реальних кейсів від корпоративного, державного та громадського секторівА також розробити свою ідею, отримати необхідні знання та фідбек для імплементації проєкту, а також понетворкатись з людьми зі спільними поглядами на життя та світ.
  Solution Lab - це можливість професійного розвитку та знайомства з різними сферами діяльності.

 • Хто може брати участь у Solution Lab?

  Молодь, віком від 17-29 років, яка хоче отримати практичний досвід. Це може бути команда з 3-5 людей від організацій чи просто група друзів з бажанням отримати новий досвід.
  Не маєш команди? Не проблема! Ми допоможемо тобі об'єднатись з іншими учасниками та створити команду.

 • Участь у Solution Lab безкоштовна?

  Так.

 • Як можна взяти участь ?

  Потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті.Після заповнення протягом доби на вказаний e-mail ти отримаєш лист про призначення часу інтерв'ю. 7 березня - результати та деталі щодо подальших дій.

 • Чи потрібно нам бути разом з командою під час події?

  Ми запрошуємо усі команди до Києва, адже подія відбудеться офлайн. Витрати на дорогу та проживання покривають учасники.

 • Коли буде відбуватись Solution Lab?

  19 березня - перший день Solution Lab, воркшопи та вирішення кейсу з командою.20 березня - другий день проекту, презентація вирішених кейсів, оголошення перможців та нетворкінг.
  Реалізація перенесена у зв'язку з повномаштабним вторгненням росії на територію України 24 лютого 2022 рокі

 • Де буде відбуватись Solution Lab?

  Ми будемо офлайн у Києві, у MacPaw Space. Тому збирайся усією командою разом та чекаємо на тебе 19-20 березня!