Проєкт Solution Lab від AIESEC в Україні перенесено на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України
Solution Lab - дводенний проект для молоді з вирішення реальних кейсів від корпоративного, державного та громадського секторів.
Про Solution Lab
Solution Lab - це можливість для молоді отримати практичний та командний досвід під час вирішення реальних кейсів від різних секторів. Партнери проекту забезпечать команди менторською підтримкою. Справжні спеціалісти в своїй галузі будуть допомагати з ідеями та направляти команди.
- 2 дні інтенсиву з представниками державного, громадського та бізнес-секторів;- майстер-класи від партнерів;- менторська підтримка та застосування знань на практиці
Solution Lab - це шанс познайомитись з людьми в сфері маркетингу, IT та менеджменту, а найголовніше побудувати мережу знайомств з усієї України.
Тут ти зможеш не тільки практикуватися, а й матимеш можливість працювати у команді. Командна робота - один з інструментів твого розвитку.
Розвиток ідеї
Отриману інформацію — одразу у практику. За період проєкту кожна команда розробить повноцінну робочу концепцію свого проєкту та отримає фідбек від спеціалістів.
Нетворкінг
Комунікація — один з ключів до успіху. Команди та учасники зможуть поліпшити та закріпити командні зв'язки, а також можливість консультацій з менторами.
Менторство
Solution Lab — це про боротьбу заради спільної мети, а не задля виграшу. Ми цінуємо взаємопідтримку та взаєморозвиток під час та після.
Практика у різних секторах
Мета Solution Lab - допомогти молоді знайти своє покликання, застосувати знання на практиці, працювати в команді однодумців. А разом з цим - познайомишся з корпоративним, державним та громадським секторами
15.02.2022 - 13.03.2021
Можливість подати заявку на участь. Протягом цього часу на тебе чекатиме інтерв'ю.
14.03.2022
Оголошення команд, що пройшли відбір.
19.03.2022
Перший день Solution Lab, воркшопи та вирішення кейсу з командою.
20.03.2022
Другий день проекту, презентація вирішених кейсів, оголошення перможців та нетворкінг.
Кейс від Raiffeisen Bank:
Опис проблеми:Фрілансер надавши послуги замовнику виставляє рахунок на оплату. Процедура забирає надто багато часу враховуючи динаміку сучасного світу.
Raiffeisen Bank, дбаючи про якість надання послуг, зацікавлений максимально скоротити час, який клієнти витрачають на виставлення рахунків за надані послуги.
Вимоги:Рекомендований технічний стек: open-source, Java spring boot, micro services/functions, cloud native
Кейс від Дія.Цифрова освіта
Опис проблеми:Освоїти цифрові навички без наставника складно, якщо ти на “ви” із ґаджетами і технологіями. А чим більше людина відстає в цифрових технологіях, тим складніше здолати бар’єр.
Ми бажаємо створити програму національного масштабу — підготувати тренерів з цифрової освіти на волонтерських засадах, аби вони за власним бажанням та у вільний час допомагали з набуттям цифрових навичок свого найближчого оточення, представників своєї спільноти, своїх підписників у соцмережах.
Ціль: збільшити спільноту тренерів з цифрової освіти
FAQ
Навіщо створений Solution Lab?
Хто може брати участь у Solution Lab?
Участь у Solution Lab безкоштовна?