Проєкт Solution Lab від AIESEC в Україні перенесено на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Проєкт Solution Lab від AIESEC в Україні перенесено на невизначений час у зв'язку з вторгненням росії 24.02.2022 на територію України

Solution Lab - дводенний проект для молоді з вирішення реальних кейсів від корпоративного, державного та громадського секторів.


gif1

Про Solution Lab

Solution Lab - це можливість для молоді отримати практичний та командний досвід під час вирішення реальних кейсів від різних секторів. Партнери проекту забезпечать команди менторською підтримкою. Справжні спеціалісти в своїй галузі будуть допомагати з ідеями та направляти команди.
- 2 дні інтенсиву з представниками державного, громадського та бізнес-секторів;- майстер-класи від партнерів;- менторська підтримка та застосування знань на практиці

Реєструйся на проект

Solution Lab - це шанс познайомитись з людьми в сфері маркетингу, IT та менеджменту, а найголовніше побудувати мережу знайомств з усієї України. 
Тут ти зможеш не тільки практикуватися, а й матимеш можливість працювати у команді. Командна робота - один з інструментів твого розвитку.

Самостійно

Не маєш команди? Не біда! Організатори допоможуть тобі знайти однодумців та об'єднають у команду.

Командою

Збирай власну команду з 3-5 людей, генеруйте ідеї та розв'язуйте кейси партнерів разом.

Що дає Solution Lab?

Розвиток ідеї

Отриману інформацію — одразу у практику. За період проєкту кожна команда розробить повноцінну робочу концепцію свого проєкту та отримає фідбек від спеціалістів.

Нетворкінг

Комунікація — один з ключів до успіху. Команди та учасники зможуть поліпшити та закріпити командні зв'язки, а також можливість консультацій з менторами. 

Менторство

Solution Lab — це про боротьбу заради спільної мети, а не задля виграшу. Ми цінуємо взаємопідтримку та взаєморозвиток під час та після.   

Практика у різних секторах

Мета Solution Lab - допомогти молоді знайти своє покликання, застосувати знання на практиці, працювати в команді однодумців. А разом з цим - познайомишся з корпоративним, державним та громадським секторами

Етапи відбору та таймлайн проекту

1

15.02.2022 - 13.03.2021

Можливість подати заявку на участь. Протягом цього часу на тебе чекатиме інтерв'ю.

2

14.03.2022 

Оголошення команд, що пройшли відбір.

3

19.03.2022

Перший день Solution Lab, воркшопи та вирішення кейсу з командою.

4

20.03.2022

Другий день проекту, презентація вирішених кейсів, оголошення перможців та нетворкінг.

Кейси Solution Lab

Heading photo

Кейс від Дія.Цифрова освіта

Опис проблеми:Освоїти цифрові навички без наставника складно, якщо ти на “ви” із ґаджетами і технологіями. А чим більше людина відстає в цифрових технологіях, тим складніше здолати бар’єр. 
Ми бажаємо створити програму національного масштабу — підготувати тренерів з цифрової освіти на волонтерських засадах, аби вони за власним бажанням та у вільний час допомагали з набуттям цифрових навичок свого найближчого оточення, представників своєї спільноти, своїх підписників у соцмережах.
Ціль: збільшити спільноту тренерів з цифрової освіти 

Запрошуємо учасників зі всіх куточків України!

MacPaw Space

MacPaw Space — це простір для ідей, куди прямують, коли шукаютьнатхнення та однодумців; коли прагнуть вплинути на навколишній світ і втілити значущі зміни.
Побачимось 19-20 березня у MacPaw Space!

вулиця Велика Васильківська, 100, Київ, 03150

FAQ

 • Навіщо створений Solution Lab?

  Solution Lab дає можливість вирішення реальних кейсів від корпоративного, державного та громадського секторівА також розробити свою ідею, отримати необхідні знання та фідбек для імплементації проєкту, а також понетворкатись з людьми зі спільними поглядами на життя та світ.
  Solution Lab - це можливість професійного розвитку та знайомства з різними сферами діяльності.

 • Хто може брати участь у Solution Lab?

  Молодь, віком від 17-29 років, яка хоче отримати практичний досвід. Це може бути команда з 3-5 людей від організацій чи просто група друзів з бажанням отримати новий досвід.
  Не маєш команди? Не проблема! Ми допоможемо тобі об'єднатись з іншими учасниками та створити команду.

 • Участь у Solution Lab безкоштовна?

  Так.

 • Як можна взяти участь ?

  Потрібно заповнити реєстраційну форму на сайті.Після заповнення протягом доби на вказаний e-mail ти отримаєш лист про призначення часу інтерв'ю. 7 березня - результати та деталі щодо подальших дій.

 • Чи потрібно нам бути разом з командою під час події?

  Ми запрошуємо усі команди до Києва, адже подія відбудеться офлайн. Витрати на дорогу та проживання покривають учасники.

 • Коли буде відбуватись Solution Lab?

  19 березня - перший день Solution Lab, воркшопи та вирішення кейсу з командою.20 березня - другий день проекту, презентація вирішених кейсів, оголошення перможців та нетворкінг.
  Реалізація перенесена у зв'язку з повномаштабним вторгненням росії на територію України 24 лютого 2022 рокі

 • Де буде відбуватись Solution Lab?

  Ми будемо офлайн у Києві, у MacPaw Space. Тому збирайся усією командою разом та чекаємо на тебе 19-20 березня!