Долучайся до глобальної ініціативи "Найбільший урок у світі"!

Ставай амбасадором та розкажи дітям про кліматичні зміни!

Illustration

Що таке "Найбільший урок у світі"?

"Найбільший урок у світі" - це всесвітня ініціатива, що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.
Дитячий фонд ООН UNICEF реалізовує цю ініціативу з в Україні з 2015 року, у партнерстві з іншими громадськими та молодіжними організаціями. У 2021 році до реалізації проєкту долучиться AIESEC в Україні. 
Проект сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, мотивує бути активними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.

Illustration

Як ТИ можеш вплинути на зменшення наслідків кліматичних змін?

А чи знаєш ти, що:● В Україні лише сміттєзвалища займають 7% її території, а це понад 43 тис. км2, що приблизно дорівнює площі двох областей України.● Понад 470 млн. тон відходів щорічно продукують українці. 90% відсотків цих відходів є небезпечними, і лише 3,2% з них потрапляють на переробку.● Понад 6 млн. тон небезпечних відходів потрапляють у повітря щороку. ● Практично всі водойми нашої країни характеризуються як брудні або забруднені.● Щороку в Україні вирубують понад 40 тис. га лісу.А пригадуєш сніжні зими, чітку різницю між сезонами та чисте повітря в дворі біля дому?Якщо зараз не розпочати боротьбу з наслідками кліматичних змін, наступні покоління житимуть у зовсім інших умовах.
Саме тому у рамках ініціативи ми проведемо уроки на тему 13 Цілі сталого розвитку від ООН - пом‘якшення наслідків кліматичних змін.

Illustration

Хто такий амбасадор?

А чи розказували тобі у школі про те:●  який вплив мають дії кожного на кліматичні зміни світу?●  як звичайний школяр може перероблювати сміття?● як можна долучатися до глобальних змін ще у шкільному віці?Тепер настав твій час стати "досвідченим дорослим" та поділитися з дітьми своїми знаннями.
Амбасадори «Найбільшого уроку в світі» - це молоді люди від 16 до 30 років, яких турбують глобальні проблеми, та які проведуть урок в школах, де розкажуть школярам про Цілі сталого розвитку, та як навіть маленькі побутові дії можуть покращити екологію нашої планети.

Illustration

Чому варто бути амбасадором?

Бути амбасадором "Найбільшого уроку у світ" це:● можливість кинути собі виклик та спробувати себе у ролі спікера● незабутній досвід волонтерства● мережа однодумців, які хочу робити позитивні зміни на світ● можливість стати 1 із 2000 амбасадорів з усієї України та долучитися до активної молодіжної спільноти● сертифікат учасника міжнародної ініціативи сертифікат від AIESEC та UNICEF
Ставши амбасадором ти зможеш долучитися до Всеукраїнської вступної конференції. На ній круті спікери від компаній розкажуть про те, як зменшити наслідки кліматичних зміні та змотивують діяти локально, аби покращити ситуацію глобально. Досвід бути амбасадором допоможе тобі стати тим екологічно свідомим дорослим, який розкаже дітям про кліматичні зміни у світі та як ми можемо впливати на них.

Illustration

Як стати амбасадором?

Illustration

Крок 1: Реєстрація на сайті

Заповнюй форму за посиланням, після чого тебе сконтактує регіональний менеджер.

Illustration

Крок 2: Відбір

Пройди відбір, записавши мотиваційне відео або ж розказавши під час інтерв'ю, чому ти хочеш стати амбасадором.

Illustration

Крок 3: Підготовча онлайн-конференція

Долучайся до національної вступної онлайн-конференції 17 квітня 2021 року, на якій ми підготуємо тебе до проведення уроку на тему кліматичних змін. Також ти зможеш розвинути свої soft skills, познайомитися з цікавими людьми та знайти однодумців.

Illustration

Крок 4: Уроки в школах!

Протягом 19-23 квітня ти проведеш урок для школярів, де поділишся знаннями та отримаєш незабутній досвід волонтерства.

Партнери

"Найбільший урок в світі" реалізовуються за підтримки Дитячого фонду ООН UNICEF, який надасть освітні матеріали для уроку.

Illustration

FAQ

 • У якому форматі буде реалізовано ініціативу?

  Всеукраїнську вступну конференцію буде проведено онлайн.Формат проведення уроків буде узгоджено ближче до події згідно з карантинними обмеженнями.Наразі є 3 варіанти:Варіант 1: амбасадор офлайн, діти також офлайн у класі Варіант 2: амбасадор онлайн, діти офлайн у класіВаріант 3: амбасадор онлайн, діти також онлайн

 • Чи будуть надані матеріали для проведення уроку?

  Так. Усім амбасадорам буде надіслано презентацію, яку можна буде використати для проведення уроків. На Всеукраїнській вступній конференції спікери розкажуть додаткову інформацію на екологічну тематику та тему кліматичних змін.Якщо ж згідно з карантинними обмеженнями амбасадор буде онлайн, то ми також пояснимо, як використовувати Zoom для проведення уроку. 

 • Чи потрібно бути вчителем, аби долучитись до ініціативи?

  Ні. Амбасадором може стати будь-яка молода людина від 16 до 30 років, що вільно володіє української або російською мовою. Також слід володіти базовими знанням на тему екології та кліматичних змін, мати бажання спробувати себе у ролі спікера та робити зміни!

 • Чи потрібно платити за участь у ініціативі?

  Ні. Участь в проєкті є безкоштовною для амбасадорів та шкіл.

 • Чи можу я провести урок у своїй школі?

  Так. Напишіть нам про це на нашу електронну адресу ten.ceseia%40znosk.arabrab і ми узгодимо деталі.