Місце зустрічі молоді з бізнесом без стереотипів та бар‘єрів

Youth to Business - онлайн-івент, де молодь зустрічається з бізнесом безбар’єрів та дізнається про перспективи для свого розвитку.

Івенти, що відбулись 2021 року:

* У 2022 році кількість івентів скоротилась через повномаштабне вторгнення росії. Але у 2023 році ми повернулись до тебе з новими партнерами та темами. Слідкуй за оновленнями, скоро буде більше)

 • Illustration

  Як побудувати кар'єру в аутстафінгу?

  26 січня відокремлений підрозділ ВМГО "АЙСЕК в Україні" у місті Харків та компанія Pharmbills провели Youth to Business.
  Під час заходу Андрій Гіржев, Ольга Мельніченко та Алена Шевченко розповідали про практичні поради щодо написання резюме, особливості працевлаштування до компаній, які працюють з аутстафінгом та структуру великої компанії Pharmbills.
  Тисни на кнопку та дивись запис івенту 👇

 • Illustration

  Робота в маркетингу з бізнес клієнтами

  4 грудня ВМГО "АЙСЕК в Україні" та компанія METRO провели Youth to Business.
  Під час заходу Наталія Стороженко, керівниця відділу комунікації з B2B клієнтами, розповідала про те, як завоювати любов бізнес клієнтів; як поєднати тактичні і стратегічні дії для виконання бізнес показників, а також поділилась досвідом реалізації проектів METRO.
  Тисни на кнопку та дивись запис івенту 👇

 • Illustration

  Продажі: міфи та правда

  2 жовтня ВМГО "АЙСЕК в Україні" та компанія Comfy провели Youth to Business 
  Під час заходу Олексій Слюсаренко, керівник відділу бізнес навчання, розповідав про стереотипи в продажах, та чому саме в продажах можна класно прокачати soft-skills.
  Тисни на кнопку та дивись запис івенту 👇

 • Illustration

  Customer Support: міфи та реальність

  18 вересня відокремлений підрозділ ВМГО "АЙСЕК в Україні" у місті Києві та американська IT компанія HealthJoy провели Youth to Business 💜
  Під час заходу Максим Чепурняк, Group Team Lead, розповідав про таку стартову позицію у багатьох IT компаніях, які скіли потрібні класному кандидату, а також спростив багато міфів про customer support. 
  Тисни на кнопку та дивись запис івенту 👇