Тижневий хакатон YouthHack

19-26 листопада | онлайн

Illustration

YouthHack - тижневий івент, що спрямований на розкриття потенціалу української молоді у різних сферах на практиці.

 • тиждень інтенсивної роботи в команді задля вирішення кейсу компанії;

 • нетворкінг спейси, щоб поширювати коло знайомств;

 • прокачка софт та хард скілів за допомогою академії від організаторів та практичних завдань

Етапи відбору та розклад проекту

3.10 - 12.11

Реєстрацію розпочато!

Клич друзів для участі командою або доєднуйся самостійно. Не переживай, ми знайдемо тобі круту команду(4-6 людей)! Обирай, яка з 3 сфер тобі найбільш цікава для вирішення.

3.10 - 12.11

Проходження відбору

Ми підготували кілька запитань для тебе. Тож записуй свої відповіді та надсилай мотиваційне відео у наш Telegram Bot. Не хвилюйся, цей етап не складний тому просто будь собою 💛

10-14.11

Розподілення команд на кейси

Час визначити хто який кейс буде вирішувати! Тут ти дізнаєшся в якій сфері ти об'єднаєшся з однодумцями для вирішення кейсу 

15-16.11

Формування команд 

Ти зареєстрован(ий/а) без команди? Саме час тобі познайомитись з командою для реалізації найкрутішого проєкту!

19.11

Вступна конференція та кейси

Компанії представлять кейси та корисну інформацію, що стане у нагоді. Також ти познайомишся з представниками компаній, з якими надалі зможете комунікувати командою. P.S. Тут нагода отримати подарунки від організаторів івенту)

19 - 23.11

Вирішення кейсів

Тиждень бреінштормів у команді, ідей та застосування власних знань на практиці. Обирай найкращі ідеї для презентації і реалізації разом із командою!

26.11

Пітчинг вирішених кейсів

А тут вже час розказати і показати цінність вашого рішення! Уяви, що саме рішення вашої команди вже зовсім скоро почнуть реалізовувати. Уяви(в/ла)? Вперед презентувати!

26.11

Оголошення результатів

Затамуйте подих... Вже зовсім скоро ти побачиш команди, що підготували найкрутіші проєкти! 

Прийняти участь у хакатоні можна:

Самостійно

Ми допоможемо тобі підбрати ідеальних тіммейтів, тому за це не хвилюйся😉

Командою

Збирай власну команду з 4-6 людей, розв'язуйте кейси та памʼятайте, що у команд-суперників стане на одного конкурента більше 😏

Що ти отримаєш?

Artboard 26

Тісна комунікація з компаніями-партнерами

Подкаст від успішних стартаперів, які поділяться здобутим досвідом і знаннями

Спейси нетворкінгу з іншими учасниками хакатону

Прокачати роль командного гравця або ж лідера команди

Призи від компаній після вирішення кейсу

Партнери хакатону

Illustration

Coca-Cola HBC

Coca-Cola HBC Ukraine, Armenia, Moldova – це родина, яка налічує більше 2 тисяч кокакольних сердець. Кожен з них є секретним інгредієнтом Coca-Cola HBC – одного із найбільших світових ботлерів, що займається розливом та дистрибуцією безалкогольних напоїв партнера The Coca-Сola Company. У компанії прагнуть, щоб команди відображали різноманітність усіх клієнтів і споживачів.

Synebo

Synebo – це міжнародна IT-компанія, яка кастомізує Salesforce. Synebo обʼєднує близько 200 фахівців та має офіси в Одесі й Вроцлаві.
Компанія регулярно проводить безкоштовні курси для тих, хто прагне потрапити в ІТ та працювати з передовими технологіями Salesforce. Для своєї команди Synebo щотижня організовує розважальні й освітні заходи. Надає працівникам страхування та бюджет на обіди, ментальне здоровʼя та освіту.

Окрім цього, Synebo щомісяця займається благодійністю. Серед основних напрямків допомоги – підтримка волонтерів, дітей, літніх людей та тварин у притулках й заказниках.

Illustration
Illustration

KPMG

KPMG в Україні є членом міжнародної мережі фірм KPMG, яка надає професійні аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги. В Україні офіси розташовані у Києві та Львові. Ми користуємося бездоганною репутацією на ринку професійних послуг і прагнемо залучати до свого штату найкращих спеціалістів.

Lazarev.agency

Lazarev.agency — одна із найбільших Product Design агенцій України. На нашому рахунку понад 80 престижних нагород, серед яких Webby, Red Dot, FWA та Awwwards.
Ми вже 7+ років на ринку, пристрасно працюємо, поєднуємо свободу особистості та синергію агентства, щоб наші клієнти отримували найкращі результати.В команді Lazarev. 62 тіммейти, та ми продовжуємо зростати. Працюємо на ринках США, Європи та України переважно з Web3, SaaS, та FinTech.

Illustration
Illustration

iDeals

iDeals – це продуктова B2B SaaS компанія, що спеціалізується на безпечному програмному забезпеченні для бізнес-співпраці. Продуктами iDeals користуються понад 175 000 компаній і 100 000 000 користувачів у всьому світі.
Досконалість, турбота, довіра, співпраця та відданість - це основні цінності iDeals. Вони скеровують наші повсякденні рішення та поведінку, слугують фундаментальною основою для чудового місця роботи та професійного зростання.
З кожним роком наш бізнес продовжує розвиватися у низці нових країн, тому ми розширюємо нашу команду для того, щоб реалізувати створення виняткового досвіду роботи для iDealers.

In-kind партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

FAQ

 • Навіщо створений YouthHack?

  YouthHack дає можливість молодим командам розробити свою ідею та отримати необхідні знання та фідбек для імплементації проєкту, а також понетворкатись з людьми зі спільними поглядами на життя та світ.

 • Хто може брати участь у YouthHack?

  Молодь від 16 до 29, що прагне прокачати свої навички та спробувати себе у одній з запропонованих сфер.

 • Участь у YouthHack безкоштовна?

  Так.

 • Як можна взяти участь ?

  Реєструйся командою (до 6 людей) або ж самостійно і ми тобі допоможемо сформувати команду однодумців. Після заповнення реєстраційної форми тобі у телеграм прийде посилання на наш бот, де ти вже зможеш дізнатися про подальші кроки.

 • Коли буде проходити YouthHack?

  19-26 листопада 2022 року

 • Де буде проходити YouthHack?

  Ми будемо онлайн у ZOOM, але не засмучуйся:( Збирайся усією командою разом!