Отримай досвід
Зроби свій вклад
Розвивай лідерство

Твоя робота в TATA починається тут

Інформація про програму

Illustration

Global Talent – це професійні оплачувані стажування від 2 до 18 місяців для людей віком від 21 до 30 років, що дозволяють прокачати професійні навички та кар’єру в іноземному оточенні за кордоном. Global Talent кидає виклик твоїм поглядам та кар’єрним знанням, а також відкриває перед тобою багато нових перспектив та можливостей для росту у твоїй професії.

 • Досвід роботи за кордоном

  Збагачуй свій досвід в іноземному професійному середовищі та здобувай перевагу в роботодавців. Робота в міжнародній команді значно покращить твої професійні та персональні навички.

 • 47 people job list employee worker job business

  Професійний розвиток

  Розширюй свої горизонти, розвиваючи свою кар’єру в глобальних умовах. Працюй в абсолютно новому середовищі та культурі, пристосовуючись до місцевого життя в іншій країні.

 • Персональний розвиток

  Розвивайся, навчаючись на практиці. Міжкультурне середовище підвищує самосвідомість, орієнтацію на вирішення викликів та вдосконалює навички спілкування. Стань кращою версією себе!

Тривалість

12 місяців

Місце роботи

TATA Consultancy Services

Оплата праці

740$ / місяць

Процес подачі на стажування

1. Реєстрація

Заповни заявку на нашому вебсайті та на глобальному порталі AIESEC. Обов’язково вкажи достовірні контактні дані, щоб ми могли з тобою зв’язатись.

2. Пошук проєкту

Тебе сконтактує наш менеджер, допоможе з пошуком та підбором проєкту, а також складе разом з тобою конкурентноспроможне резюме.

3. Співбесіда

Після подачі заявки на проєкт, ми комунікуємо з приймаючою стороною та готуємо тебе до співбесіди з компанією-роботодавцем.

4. Заключний етап

Вітаємо, співбесіду пройдено успішно! Ти сплачуєш організаційний внесок, підписуєш з нами договір, а ми готуємо тебе до від’їзду в країну стажування.

Вимоги до кандидатів

Освіта

Бакалаврат або магістратура (випускник до 1 року)

Рівень англійської

Upper intermediate (B2)

Вік

20-30 років

Досвід

Роботи у тій сфері на яку спрямоване стажування

Актуальні проекти

 • Illustration
  Patient Safety Associate
  $ 740
   Будапешт, Угорщина
   9:00 - 18:00
   31.05.2021-31.05.2022
   Біологія, Ліки, Біомедична наука

  Роль

  Опрацювання звітів про побічні ефекти лікарських засобів із постмаркетингових або клінічних досліджень у базу даних. Розгляд справ згідно з нормативними вимогами, інструкціями щодо процесу та стандартними оперативними процедурами. Вирішення запитів, пов’язані з діяльністю щодо фармаконагляду та окремі звіти про випадки захворювання.

 • Illustration
  Record Information manager
  $ 740
   Будапешт, Угорщина
   9:00 - 18:00
   15.04.2021-15.04.2022
   Харчування, Біологія, Біомедична наука

  Роль

  Як менеджер записів та інформації ви будете виконувати спеціальні дії, підтримувати Архваріусів клієнтів, філій та регіональних менеджерів при введенні інформації про реєстрацію продукції в архівні системи. Відповідатимете за індексацію та подання нормативних документів, оформлених згідно вимог представників органів охорони здоров’я.

 • Illustration
  Russian Speaking Junior Financial Analyst 
  $ 740
   Будапешт, Угорщина
   9:00 - 18:00
   12.04.2021-12.04.2022
   Фінанси, Економіка

  Роль

  Вилучення інформації з фінансової звітності та додаткових регулярних звітів залучених державних та приватних промислових компаній з ринків EMEA та Північної Америки за допомогою наданого програмного забезпечення, розробленого спеціально для цих цілей, з метою підтримання та оновлення з надзвичайною точністю бази даних клієнтів, яка надає в реальному часі інформацію про стан ринку для кінцевих споживачів.

 • Illustration
  Russian speaking Service Desk Analyst 
  $ 740
   Будапешт, Угорщина
   9:00 - 18:00
   23.03.2021-21.03.2022
   Комп’ютерні науки, Системи та обчислення

  Роль

  Service Desk Analyst забезпечує багатомовну інфраструктуру та підтримку програм для міжнародних клієнтів. Ви будете виконувати роль, першої людини, що буде надавати допомогу для співробітників наших клієнтів і всіх проблем пов’язаних із ІТ. У вас буде ціла система нотифікації через електронну пошту, телефон, чат або веб-інтерфейс. Усі проблеми, інциденти або запити на обслуговування повинні вирішуватися на рівні служби обслуговування або переходити до груп вищого рівня.

Вартість організаційного внеску

6500 грн

Організаційний внесок сплачується після затвердження кандидата на проєкт приймаючою стороною.

Логістична підтримка від AIESEC

Інформаційна підтримка

Отримай необхідну інформацію про потрібну візу, твою подорож на місце стажування та інші деталі. Також ми надамо всі підтверджуючі документи для виготовлення візи.

Умови проживання

Страхування життя та здоров’я є обов’язковою вимогою для участі у стажуванях Global Talent. Перед від’їздом, ти отримаєш інформацію про проживання та основні витрати в країні в яку ти їдеш.

Посадова інструкція

У перший день ми будемо супроводжувати тебе до місця роботи, щоб впевнетись що твоє стажування відповідає поставленим на початку очікуванням.

Досвід навчання

Ми поставимо тобі чіткі очікування щодо стажування, підготуємо до занурення в нову культуру та посприяємо постійному навчанню перед стажуванням та під час нього.

Відгук стажера

Не зволікай. Реєструйся вже зараз!

Заповни коротку анкету і продовж 24 годин наші волонтери допоможуть підібрати стажування для тебе!