Ставай частиноювсесвітньої ініціативи "Найбільший урок у світі"!

Увага! Реєстрацію на проєкт завершено!

Illustration

Що таке "Найбільший урок у світі"?

"Найбільший урок у світі" - це всесвітня ініціатива Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), що має на меті провести заняття у 100 країнах та ознайомити дітей у всьому світі із Глобальними Цілями сталого розвитку.
Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) реалізовує цю ініціативу з в Україні з 2015 року, у партнерстві з іншими громадськими та молодіжними організаціями.
У 2021 році до реалізації проєкту долучиться AIESEC в Україні. Проект сприяє підвищенню обізнаності про глобальні проблеми, мотивує бути активними, брати на себе відповідальність та розвивати лідерські якості.


"Найбільший урок в світі" реалізовуються за підтримки
Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), який надав освітні матеріали для уроку та сувенірну продукцію для амбасадорів.

Illustration
Illustration

Хто такий амбасадор?

А чи розказували тобі у школі про те:●  який вплив мають дії кожного на кліматичні зміни світу?●  як звичайний школяр може перероблювати сміття?● як можна долучатися до глобальних змін ще у шкільному віці?Тепер настав твій час стати "досвідченим дорослим" та поділитися з дітьми своїми знаннями.
У рамках ініціативи ми проведемо уроки на тему 13 Цілі сталого розвитку від ООН - пом‘якшення наслідків кліматичних змін.
Амбасадори «Найбільшого уроку в світі» - це молоді люди від 16 до 30 років, яких турбують глобальні проблеми, та які проведуть урок в школах, де розкажуть школярам про Цілі сталого розвитку, та як навіть маленькі побутові дії можуть покращити довкілля.

Чому варто стати амбасадором?

Бути амбасадором "Найбільшого уроку у світ" - це можливість стати 1 із 2000 амбасадорів з усієї України та долучитися до активної молодіжної спільноти.

Незабутній досвід волонтерства

Кинь виклик собі та спробуй себе у ролі спікера! А також ставай частиною мережі однодумців, які хочу робити позитивні зміни на світ.

Участь в Всеукраїнській вступній конференції

Спікери з громадського та бізнес секторів допоможуть тобі дізнатися більше по кліматичні зміни та екологічний спосіб життя, а також як краще підготуватися до уроків!

Сертифікат учасника міжнародної ініціативи сертифікат від AIESEC та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)


Як стати амбасадором?

Illustration

Крок 1: Реєстрація на сайті

Заповнюй форму за посиланням, після чого тебе сконтактує регіональний менеджер.

Illustration

Крок 2: Відбір

Пройди відбір, записавши мотиваційне відео або ж розказавши під час інтерв'ю, чому ти хочеш стати амбасадором.

Illustration

Крок 3: Підготовча онлайн-конференція

Долучайся до національної вступної онлайн-конференції 17 квітня 2021 року, на якій ми підготуємо тебе до проведення уроку на тему кліматичних змін. Також ти зможеш розвинути свої soft skills, познайомитися з цікавими людьми та знайти однодумців.

Illustration

Крок 4: Уроки в школах!

Протягом 19-23 квітня ти проведеш урок для школярів, де поділишся знаннями та отримаєш незабутній досвід волонтерства.

FAQ

 • У якому форматі буде реалізовано ініціативу?

  Всеукраїнську вступну конференцію буде проведено онлайн.У зв'язку з карантинними обмеженнями уроки відбудуться онлайн: амбасадор приєднується онлайн, діти перебуватимуть або офлайн у класі, або також онлайн.

 • Чи будуть надані матеріали для проведення уроку?

  Так. Усім амбасадорам буде надіслано презентацію, яку можна буде використати для проведення уроків. На Всеукраїнській вступній конференції спікери розкажуть додаткову інформацію на екологічну тематику та тему кліматичних змін.Якщо ж згідно з карантинними обмеженнями амбасадор буде онлайн, то ми також пояснимо, як використовувати Zoom для проведення уроку. 

 • Чи потрібно бути вчителем, аби долучитись до ініціативи?

  Ні. Амбасадором може стати будь-яка молода людина від 16 до 30 років, що вільно володіє української або російською мовою. Також слід володіти базовими знанням на тему екології та кліматичних змін, мати бажання спробувати себе у ролі спікера та робити зміни!

 • Чи потрібно платити за участь у ініціативі?

  Ні. Участь в проєкті є безкоштовною для амбасадорів та шкіл.

 • Чи можу я провести урок у своїй школі?

  Так. Напишіть нам про це на нашу електронну адресу ten.ceseia%40znosk.arabrab і ми узгодимо деталі.